Jump to content

mtz tarpinis.


Arunas7

Recommended Posts

  • Atsakymai 65
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Mano 90-tų metų, tai po dviejų metų keičiau kaip žiuzelį visas sutrūkinėjęs buvo, kažkoks pusiau su smėliu lietas, tas pats mačiau ir 91. Pakeičiau 85-tų, tai gražu žiūrėt blizga liejinys lygus net su ornamentais. Pas mane kurios detalės iš špyžiaus tai visose trūkimų matosi-perestroikos metai.Keičiau tris dienas su kabinos nuėmimu, tuo pačiu ir puskačių užsimečiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar 892 ir mtz 80-82 intarpai tokie patys?

senos laidos 80 darbinis 1000ir 540perjungimas yra dangtyje,o naujesniu perjungimas pačiam korpuse tarpinio yra tik skylė kur išlindes perjungimas

pas mane tokia beda buvo nebuvo tos skyles sakute dangtelija, dangtelio neradau. pirkau ta velenuka. greziau skyle ir problema isspresta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar 892 ir mtz 80-82 intarpai tokie patys?

senos laidos 80 darbinis 1000ir 540perjungimas yra dangtyje,o naujesniu perjungimas pačiam korpuse tarpinio yra tik skylė kur išlindes perjungimas

pas mane tokia beda buvo nebuvo tos skyles sakute dangtelija, dangtelio neradau. pirkau ta velenuka. greziau skyle ir problema isspresta.

na tai pasakok kaip centra pagavai,aš tokia mintį ir turejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau nereikia tiek ardyti. atsidengi ta dangtuka ir turetum prieiti. negarantuoju. bet pagalvok kaip gresi kad dzindru neprieitu. blin surinkau, greziau buvau patieses toki maisiuka bet vistiek pribiro. velenuko storis 25mm, taiva nuvarai nusiperki 25mm grazta ir viskas. as greziau per 4kartus nuo mazesnio grazto iki to 25mm, nes perfo neturiu, o paprasta drele sunkoka anai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau nereikia tiek ardyti. atsidengi ta dangtuka ir turetum prieiti. negarantuoju. bet pagalvok kaip gresi kad dzindru neprieitu. blin surinkau, greziau buvau patieses toki maisiuka bet vistiek pribiro. velenuko storis 25mm, taiva nuvarai nusiperki 25mm grazta ir viskas. as greziau per 4kartus nuo mazesnio grazto iki to 25mm, nes perfo neturiu, o paprasta drele sunkoka anai

matai dar reikia tiesiai išgrežt ,grežt butų geriau kokiu 24mm,o paskui reiboriuot,kad tepalai nebegtų,ir ant velenuko tik turbūt guminis žiedas sandarina kad nebegtų tepalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu aciu, sponkes ir susiveiksiu is kieto metalo, paprasciausiai nuvaziuosiu i ta parduotuve nupirksiu paciu kieciausiu varztu nutekinu pagal atitinkama stori ir viskas. nes man nusibodo jau tapati taisyt 5 kartus per pusmeti. visus varstus keisiu tik i kietus nuo buksyro iki priekinio tilto pusremio. tai jai jau truks tai tikrai ne per varztus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu aciu, sponkes ir susiveiksiu is kieto metalo, paprasciausiai nuvaziuosiu i ta parduotuve nupirksiu paciu kieciausiu varztu nutekinu pagal atitinkama stori ir viskas. nes man nusibodo jau tapati taisyt 5 kartus per pusmeti. visus varstus keisiu tik i kietus nuo buksyro iki priekinio tilto pusremio. tai jai jau truks tai tikrai ne per varztus :)

sponkiu nebuvo, todel ir tvarkai. turejau ta pacia beda - pasidariau sponkes, varztus 12.8 kietumo is wurth - 3 metai kaip pamirsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir as siandiena vaziuoju nusiperku varsta 12,9 nutekinu ykalu ir viskas. na sponkes yra kaip mes vadinam smeigem jai tarpinio ta vieta kada matei tai tos spilkos turi buti tarpe varztu, jos kontroliuoja pakabinamo guolio judejima i sonus. na kazka panasaus pasakiau.

smeige lietuviškai, o špilka rusiškai ,ta šponkė yra štiftas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...