Jump to content

Lietuviški arimo ypatumai :)


Raimisx

Recommended Posts

  • Atsakymai 138
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Jo nereikia ten jokiu vokisku slaunu praiilgintoju ir t.t uztenka tik taisiklingai sureguliot plugus. Man viena kart buvo ,kad su broliu uzkabinejom plugus, tas paeme gazo dave apverte plugus man vos ne ant kojos, ir plugas griuvo ant asfalto, griuvo ant asies ant kurios pakabinamas pats plugas, tai nuvariau art, ariu kazkas ne to, vaira susukta iki galo i desne ir tai lipa is vagos, po to ziuriu pats plugas pavaziaves ant asies todel man gavos art pusiau vagoj , pusiau virs jos nes pasilinko asis. Tai va jeigu asis normaliai atreguliota, visi kaltai tokio pat ilgumo ir siap atregulioti, nemes is vagos tikrai.

Draugelis su 82+turbo aria 4 korp overumu, tai ir sako kai sureguliuoji tai gali paleisti vaira eina tiesiai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zek yra gan paprastas variantas perkelt foto is telefono i kompa, variantas toks jeigu nokia :eini kur foto, tada siusti ta foto ir siusti el. pastu, atsisiunti sau i emaila ir vuolia, kainuos tau tai ~ 50 ct, bet liaudis nori pamatyt tai :D

svogerio samsungas....

pabandysim, gal kas gausis..

Be prieš tai paminėtos galimybės, gali taip pat foto į kompą įsikelti naudodamas data kabelį arba bluetooch adapterį, žinoma viskas priklauso nuo telefo modelio ir ar turi tuos priedus. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Slaunu nereikia varzyti

ne tame esme :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ne kiekviena pluga ant bet kokio traktoriaus uzkabinsi.

ant isplatinto bielkio kabink DT75 pluga be pirmo korpuso, arsi ir vargo nematysi. uzkabink belarusini, suks.

as tik viena trauke ytempiu ardamas.

4m ariau su 3k vartomu, ardavau itempes traukes ir jokiu problemu nebuvo, tik viena-saliaros deginimas.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Slaunu nereikia varzyti

ne tame esme :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ne kiekviena pluga ant bet kokio traktoriaus uzkabinsi.

ant isplatinto bielkio kabink DT75 pluga be pirmo korpuso, arsi ir vargo nematysi. uzkabink belarusini, suks.

as tik viena trauke ytempiu ardamas.

4m ariau su 3k vartomu, ardavau itempes traukes ir jokiu problemu nebuvo, tik viena-saliaros deginimas.....

Kodel saliarkos deginimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Slaunu nereikia varzyti

ne tame esme :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ne kiekviena pluga ant bet kokio traktoriaus uzkabinsi.

ant isplatinto bielkio kabink DT75 pluga be pirmo korpuso, arsi ir vargo nematysi. uzkabink belarusini, suks.

as tik viena trauke ytempiu ardamas.

4m ariau su 3k vartomu, ardavau itempes traukes ir jokiu problemu nebuvo, tik viena-saliaros deginimas.....

Kodel saliarkos deginimas?

todel, kad jis 3x35, bet kadangi pimas korpusas ima daugiau, tai nuaria kazkur 1.20m. as su turbina 7 pavara galiu art be priekinio tilto....

todel siemet skolinaus 4 korpusu pluga. saliaros iseiga galima sakyt, ta pati.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Slaunu nereikia varzyti

ne tame esme :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ne kiekviena pluga ant bet kokio traktoriaus uzkabinsi.

ant isplatinto bielkio kabink DT75 pluga be pirmo korpuso, arsi ir vargo nematysi. uzkabink belarusini, suks.

as tik viena trauke ytempiu ardamas.

4m ariau su 3k vartomu, ardavau itempes traukes ir jokiu problemu nebuvo, tik viena-saliaros deginimas.....

Jei konkrečiau kokį plugą turit omeny 4k paprastą ar 3k hidrofikuotą? :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Slaunu nereikia varzyti

ne tame esme :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ne kiekviena pluga ant bet kokio traktoriaus uzkabinsi.

ant isplatinto bielkio kabink DT75 pluga be pirmo korpuso, arsi ir vargo nematysi. uzkabink belarusini, suks.

as tik viena trauke ytempiu ardamas.

4m ariau su 3k vartomu, ardavau itempes traukes ir jokiu problemu nebuvo, tik viena-saliaros deginimas.....

Jei konkrečiau kokį plugą turit omeny 4k paprastą ar 3k hidrofikuotą? :icon-confused:

4k paprasta.... pries 12m tokiu arem...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel saliarkos deginimas?

todel, kad jis 3x35, bet kadangi pimas korpusas ima daugiau, tai nuaria kazkur 1.20m. as su turbina 7 pavara galiu art be priekinio tilto....

todel siemet skolinaus 4 korpusu pluga. saliaros iseiga galima sakyt, ta pati.

As be priekinio tilto vargiai ar paarciau :D greiciausiai vos vos judeciau buksuodamas. Zadu imt 4 korp overuma 4x35 hidrauline apsauga, ka manai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aisku kad siek tiek maziau kuro suryja, tai tam ir yra dedama turbina kad daugiau galios ir taupyt saliarka, juk neveltui dasideda 10 AG

Tai paaiškinkit jūs man durnam, iš kur ta papildoma galia atsiranda, jei kuro mažiau sudega. Kažkaip visada maniau, kad kuras degdamas išskiria energiją, kuri traktoriaus mechanizmų dėka transformuojama į traukos jėgą, o jūs čia svaigstat kad kuro mažiau o jėgos daugiau. Kažkaip galai man nesueina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aisku kad siek tiek maziau kuro suryja, tai tam ir yra dedama turbina kad daugiau galios ir taupyt saliarka, juk neveltui dasideda 10 AG

Tai paaiškinkit jūs man durnam, iš kur ta papildoma galia atsiranda, jei kuro mažiau sudega. Kažkaip visada maniau, kad kuras degdamas išskiria energiją, kuri traktoriaus mechanizmų dėka transformuojama į traukos jėgą, o jūs čia svaigstat kad kuro mažiau o jėgos daugiau. Kažkaip galai man nesueina.

Siap kokia tema bebutu ir kur yra minima mtz galiausiai tema pasisuka turbinu link :) tai va. turbina jeigu ir prideda tu arklio galiu tada padargas yra tempiamas greiciau, ir apdirbamas vienas hektaras greiciau o kuo greiciau padarai tuo maciau kuro reikia, ir viskas. Ir sita is savo patirties zinau ,nes man buvo nustipus turbina ( ne mtz :) ) tai ant kuro pasijaute.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aisku kad siek tiek maziau kuro suryja, tai tam ir yra dedama turbina kad daugiau galios ir taupyt saliarka, juk neveltui dasideda 10 AG

Tai paaiškinkit jūs man durnam, iš kur ta papildoma galia atsiranda, jei kuro mažiau sudega. Kažkaip visada maniau, kad kuras degdamas išskiria energiją, kuri traktoriaus mechanizmų dėka transformuojama į traukos jėgą, o jūs čia svaigstat kad kuro mažiau o jėgos daugiau. Kažkaip galai man nesueina.

Na kuras susitaupo manau del to ,kad dirbant šiek tiek didesniais greičiais mažėja ratu psabuksavimas ir taip padidinama traktoriaus traukos galia. Žinoma dirbant tuo pačiu padargu kaip ir be turbinos. Ta ekonomija tikrai nėra labai didelė. Na čia tik mano nuomonė. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai koks plugas geresnis??? overum 4 korpusu su hidrauline apsauga ar kverneland 4 korpusu su lingine apsauga? :)

Vienareiksmio atsakymo kaip ir nera kuris geresnis kuris ne, reikia zek i plugu bukle, karta ir t.t Plugai is esmes panasus, tik kvernelandu dalys pigesnes, bet overumai geriau per akmenis eina ir pudiman lenda. Kokreciai situo atveju imciau kvernelandus ,nes paprastesne apsauga - maziau darbo ir patikimesne apsauga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai koks plugas geresnis??? overum 4 korpusu su hidrauline apsauga ar kverneland 4 korpusu su lingine apsauga? :)

Vienareiksmio atsakymo kaip ir nera kuris geresnis kuris ne, reikia zek i plugu bukle, karta ir t.t Plugai is esmes panasus, tik kvernelandu dalys pigesnes, bet overumai geriau per akmenis eina ir pudiman lenda. Kokreciai situo atveju imciau kvernelandus ,nes paprastesne apsauga - maziau darbo ir patikimesne apsauga.

Na pas mane patikekit zeme sunki o kai sausa plugas net nelenda (ruskinis) o akminu yra nemazai, tad manau geriau overum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...