Jump to content

Lietuviški arimo ypatumai :)


Raimisx

Recommended Posts

cekiska gali velena nusukt.... ir siaip velenai turbininio ir paprasto juk skiriasi.

beja, nepirkit nauju MTZ velenu, geriau ieskokit pas tuos, kur senus is vokieciu veza....

Kiek cekiska AG prideda?????? Tai pas mus kaime vienam 1025 velenas nusisuko

nezinau... tik pas mus keli turi naujus turbininius su rusiskom turbinom ir rusiskais siurbliais, o uosvio 952 cekiska turbina ir cekiskas kuro siurblys. skirtumas akivaizdus ant traukimo :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

aria su 5 prikabinamu kvernelandu ir dar su priesplugiais. tai liaudis vietine net vaziavo pradzioj ziuret :lol::lol:

Nesusilaikiau ir išrinkęs kelis postus permečiau į naują, kiek matau, visiems labai aktualią temą :)

efrendas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 138
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nezinau... tik pas mus keli turi naujus turbininius su rusiskom turbinom ir rusiskais siurbliais, o uosvio 952 cekiska turbina ir cekiskas kuro siurblys. skirtumas akivaizdus ant traukimo :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

aria su 5 prikabinamu kvernelandu ir dar su priesplugiais. tai liaudis vietine net vaziavo pradzioj ziuret :lol::lol:

atejo traktoriui maksimaliu isbandymu metas, na nebent vieno korpuso uzgriebis 30 cm ir su tokiu plugu aria is leto. na gal ten pas jus lygumos tai ir lengviau traukti, bet siaip penkiu korpusu plugui reiktu apie 125 ag o ne 90 ag. po to ir sako kad nelaiko traktoriai, na bet lietuvis nebutu lietuvis viska reikia isnaudoti maksimaliai kiek patraukia tiek ir velka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau... tik pas mus keli turi naujus turbininius su rusiskom turbinom ir rusiskais siurbliais, o uosvio 952 cekiska turbina ir cekiskas kuro siurblys. skirtumas akivaizdus ant traukimo :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

aria su 5 prikabinamu kvernelandu ir dar su priesplugiais. tai liaudis vietine net vaziavo pradzioj ziuret :lol::lol:

atejo traktoriui maksimaliu isbandymu metas, na nebent vieno korpuso uzgriebis 30 cm ir su tokiu plugu aria is leto. na gal ten pas jus lygumos tai ir lengviau traukti, bet siaip penkiu korpusu plugui reiktu apie 125 ag o ne 90 ag. po to ir sako kad nelaiko traktoriai, na bet lietuvis nebutu lietuvis viska reikia isnaudoti maksimaliai kiek patraukia tiek ir velka :)

Jo o mano kaimynas aria su t-25 priskabines kirovo plugus, šiap normaliai traukia, 4 begiu, tik kaip pakelia pluga biski prieki kelia ,bet baika :) O jeigu rimtai ir man idomu kaip ten su tuo 952 5 korpusus veza? netikiu ,kad cekiski agregatai tiek galios prideda, beje dar skaiciau ,kad tik 10 ltr salerkos tai irgi nesamoningai mazai. Tarkim ari 5 korpusais ir ryja tik 10 ltr, tai vadinas tratorius dar galetu vezt ir 6 korpusa, nes traktorius nepilnu gazu dirba, o jei pilnu gazu varytu per ta hektara tikrai daugiau kuro isvazinetu. Kol nepamtysiu- nepatikesiu.

p.s Kas per plugai, zeme, gylis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau... tik pas mus keli turi naujus turbininius su rusiskom turbinom ir rusiskais siurbliais, o uosvio 952 cekiska turbina ir cekiskas kuro siurblys. skirtumas akivaizdus ant traukimo :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

aria su 5 prikabinamu kvernelandu ir dar su priesplugiais. tai liaudis vietine net vaziavo pradzioj ziuret :lol::lol:

atejo traktoriui maksimaliu isbandymu metas, na nebent vieno korpuso uzgriebis 30 cm ir su tokiu plugu aria is leto. na gal ten pas jus lygumos tai ir lengviau traukti, bet siaip penkiu korpusu plugui reiktu apie 125 ag o ne 90 ag. po to ir sako kad nelaiko traktoriai, na bet lietuvis nebutu lietuvis viska reikia isnaudoti maksimaliai kiek patraukia tiek ir velka :)

Jo o mano kaimynas aria su t-25 priskabines kirovo plugus, šiap normaliai traukia, 4 begiu, tik kaip pakelia pluga biski prieki kelia ,bet baika :) O jeigu rimtai ir man idomu kaip ten su tuo 952 5 korpusus veza? netikiu ,kad cekiski agregatai tiek galios prideda, beje dar skaiciau ,kad tik 10 ltr salerkos tai irgi nesamoningai mazai. Tarkim ari 5 korpusais ir ryja tik 10 ltr, tai vadinas tratorius dar galetu vezt ir 6 korpusa, nes traktorius nepilnu gazu dirba, o jei pilnu gazu varytu per ta hektara tikrai daugiau kuro isvazinetu. Kol nepamtysiu- nepatikesiu.

p.s Kas per plugai, zeme, gylis ?

Gylis manau 5-10 cm aria priesmeli :D:icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na galit tiket, galit netiket, cia jusu reikalai

uzgriebis plugo toks, kad 4 korpusas nuaria traktoriaus vėza. dar vienas niuansas-5k kvernelandai buna dvieju rusiu, su tankintuvais ir be. kur be tankintuvo- su tokiais pas mus jau pries desimt metu are su 1025, jo remas plonesnis.

kur jus kedainiu rajone kalvas matet??? :lol::lol:

ir zeme normali, ne molis.....

kuria pavara aria, tikrai nezinau, paklausiu, bet greiciau nei paprastoj dezej 4, nes ten isgreitinta deze.beja, nepamirskit, kad su priesplugiais aria :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

as nesakau, kad toks arimas sveika paciam traktoriui, bet man paciam velena nusuko kultivaroriu 4m traukiant...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na galit tiket, galit netiket, cia jusu reikalai

uzgriebis plugo toks, kad 4 korpusas nuaria traktoriaus vėza. dar vienas niuansas-5k kvernelandai buna dvieju rusiu, su tankintuvais ir be. kur be tankintuvo- su tokiais pas mus jau pries desimt metu are su 1025, jo remas plonesnis.

kur jus kedainiu rajone kalvas matet??? :lol::lol:

ir zeme normali, ne molis.....

kuria pavara aria, tikrai nezinau, paklausiu, bet greiciau nei paprastoj dezej 4, nes ten isgreitinta deze.beja, nepamirskit, kad su priesplugiais aria :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

as nesakau, kad toks arimas sveika paciam traktoriui, bet man paciam velena nusuko kultivaroriu 4m traukiant...

Na mano kultivatorius 5 metru bet kai dirbi tai nevarai per prievarta kad dumais eitu apsipyles.

4 metrru germinatoriu 82+turbo patemptu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau... tik pas mus keli turi naujus turbininius su rusiskom turbinom ir rusiskais siurbliais, o uosvio 952 cekiska turbina ir cekiskas kuro siurblys. skirtumas akivaizdus ant traukimo :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

aria su 5 prikabinamu kvernelandu ir dar su priesplugiais. tai liaudis vietine net vaziavo pradzioj ziuret :lol::lol:

Na kad su MTZ 1221 5 korpusus traukia tai esu mates, bet ir tai kiek teko kalbėti su artoju, tai jis mieliau su 4 artų nes 5 kai kuriais momentais šiek tiek per sunkus gaunas, o čia 952 :) o gal kalba eina apie prikabinamą plūgą, tada tai patikėčiau. Su 30 cm kiekvieno korpuso užgriebiu, gal kas ir gautuos.

PS. Raimisx tai imesk to stebuklingo plūgo foto, gal tada pamatysim kas ten kaip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, plugas prikabinamas, buvo problema,kaip priekio gyli reikiama padaryt.

efrendai, abizaies, sakydamas, kad uzgriebis 30cm.

mano paprastas senukas 82 su 50 galinem padangom, siemet are 4x45 kvernelandu 4-5 pavara.....

uosvis dirba apie 200ha, ir viska susiaria su vienu bielkiu. jai aria svogeris, ir dar vakaroja, per diena suaria 20ha (jai laukas normalus), gal net daugiau.... ir pats svogeris sake, kad 1ha-10 litru saliaros...

plugas-antros kartos kvernelandas, Dot Proj pirko kazkur uz 15000 su PVM. nematavau, bet vizualiai ziurint 5x45.....

beja, jau geriau toki pluga traukt su belarusu, nei 5 korpusu vartoma su 195AG Clasu.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, plugas prikabinamas, buvo problema,kaip priekio gyli reikiama padaryt.

efrendai, abizaies, sakydamas, kad uzgriebis 30cm.

mano paprastas senukas 82 su 50 galinem padangom, siemet are 4x45 kvernelandu 4-5 pavara.....

uosvis dirba apie 200ha, ir viska susiaria su vienu bielkiu. jai aria svogeris, ir dar vakaroja, per diena suaria 20ha (jai laukas normalus), gal net daugiau.... ir pats svogeris sake, kad 1ha-10 litru saliaros...

plugas-antros kartos kvernelandas, Dot Proj pirko kazkur uz 15000 su PVM. nematavau, bet vizualiai ziurint 5x45.....

beja, jau geriau toki pluga traukt su belarusu, nei 5 korpusu vartoma su 195AG Clasu.....

:) :) :) juokdarys.plugo vienam korpusui reikalinga 25-30 Ag traktoriaus galia kaip minimum. tu gal tada skuti zeme su tuo plugu 10 cm gyliu tai dar patikeciau. as 5 korpusu nevartoma kvernelanda kabinu prie 185 Ag JD ir tai kai labai slapia molynuose nori prabuksuot, o suariam per diena ardami 10 km/val greiciu 22 cm gyliu maks iki 15 ha. o su belorusu kazin ar 5 km/val isvysto su tokiu plugu tad 20 ha anekdotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, plugas prikabinamas, buvo problema,kaip priekio gyli reikiama padaryt.

efrendai, abizaies, sakydamas, kad uzgriebis 30cm.

mano paprastas senukas 82 su 50 galinem padangom, siemet are 4x45 kvernelandu 4-5 pavara.....

uosvis dirba apie 200ha, ir viska susiaria su vienu bielkiu. jai aria svogeris, ir dar vakaroja, per diena suaria 20ha (jai laukas normalus), gal net daugiau.... ir pats svogeris sake, kad 1ha-10 litru saliaros...

plugas-antros kartos kvernelandas, Dot Proj pirko kazkur uz 15000 su PVM. nematavau, bet vizualiai ziurint 5x45.....

beja, jau geriau toki pluga traukt su belarusu, nei 5 korpusu vartoma su 195AG Clasu.....

:) :) :) juokdarys.plugo vienam korpusui reikalinga 25-30 Ag traktoriaus galia kaip minimum. tu gal tada skuti zeme su tuo plugu 10 cm gyliu tai dar patikeciau. as 5 korpusu nevartoma kvernelanda kabinu prie 185 Ag JD ir tai kai labai slapia molynuose nori prabuksuot, o suariam per diena ardami 10 km/val greiciu 22 cm gyliu maks iki 15 ha. o su belorusu kazin ar 5 km/val isvysto su tokiu plugu tad 20 ha anekdotas.

tu pats juokdarys :lol::lol::lol:

atvaziuok ir pamatysi. pas mus vienas su 130 JD jau 10m aria 5 korpusu kvernelandu+tankintuvas :lol::lol::lol: plugo uzgriebis 33-55, reguliuojasi automatiskai is kabinos :lol::lol::lol: mokejo uz nauja 75000LT...aria 45-50 uzgriebiu :lol::lol::lol:

varyk savo dzoni su visu plugu i siukslyna :icon-exclaim::icon-exclaim:

galiu duot palyginima: pas mane MTZ82, pas draugeli toks pats. jis nupirko originalu kvernelanda 4x45, as pasiskolinau laumetrio gamybos 4x45.laukai buvo salia, jis are su trim, as su keturiais korpusais. kale liutis tokia, kad vagoj vanduo stovejo. jis tris vos buksuodamas is lauko istrauke, o man uzteko rata galinius ratus sublokavus apvaziuot ir toliau ariau.... traktoriai vienodi, padangos taip pat, pas mane net siauresnes.

svogerio kaip tik siandien klausiau, aria 5 pavara, 1ha 10-11 litru saliaros, aria 18-20cm gyliu.

pavasari buvo germinatoriu pasiskoline, laumetrio gamybos, su lyginimo lentom, gylis darbinis apie 5cm, 4m plocio, trauke 7pavara 14,5km/h greiciu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu nieko izeisti bet cia kazkas is fantazijos pasaulio :D

pas mus nera molio, normali juoda zeme. as juk temoj apie plugus rasiau, kad mano su keturiais korpusais molyje buksuoja smarkiai...

Na jeigu tu taip sakai tai as tavim tikiu :D viskas priklauso nuo zemes strukturos, pas jus lengvos tai manau turetu patempti 5 korp pluga, bet kad 20 ha per diena tai su kyrovu isvis tegali tik 25-30 ha teapart

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu nieko izeisti bet cia kazkas is fantazijos pasaulio :D

pas mus nera molio, normali juoda zeme. as juk temoj apie plugus rasiau, kad mano su keturiais korpusais molyje buksuoja smarkiai...

tai kam tu is vis tada ari? taigi su tuom germinatoriu pravaryk per razienas ir galesi seti jei jau pas jus tokios nerealios zemes. pabandytum tu pasvalio-birzu molynus paart. su tuo 4 korpusu plugu ir 1 begiu nepatrauktu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra teke molio art, 4 traukia, tik buksuoja. per mazai svoriu uzdeta ir galines padangos 50 belaruso. jai slapoka aisku:!:

plugas plugui nelygu, paskaityk ankstesnius mano pasisakimus.....

variantas: 2001m pas mus vienas liko nenukules mieziu. pavasari lauka apares uzdege, nudegus isdirbo su germinatorium ir vel pasejo miezius. kule 7 t/ha....

kas liecia plugus. jus sustri, stambus ukininkai, pasakykit, ar ariant jums reik vairuot traktoriu????

o man nereikia. gali paleist vaira, traktorius is vagos niekur nelipa.... kada draugeliui pasakiau, netikejo, pats sedo ir rata apvaziavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra teke molio art, 4 traukia, tik buksuoja. per mazai svoriu uzdeta ir galines padangos 50 belaruso. jai slapoka aisku:!:

plugas plugui nelygu, paskaityk ankstesnius mano pasisakimus.....

variantas: 2001m pas mus vienas liko nenukules mieziu. pavasari lauka apares uzdege, nudegus isdirbo su germinatorium ir vel pasejo miezius. kule 7 t/ha....

kas liecia plugus. jus sustri, stambus ukininkai, pasakykit, ar ariant jums reik vairuot traktoriu????

o man nereikia. gali paleist vaira, traktorius is vagos niekur nelipa.... kada draugeliui pasakiau, netikejo, pats sedo ir rata apvaziavo...

nesupratau kad nereikia vairuoti, tai cia ariama tinkamu gyliu ar kad zeme labai geros strukturos? o gal traktoriui gps

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra teke molio art, 4 traukia, tik buksuoja. per mazai svoriu uzdeta ir galines padangos 50 belaruso. jai slapoka aisku:!:

plugas plugui nelygu, paskaityk ankstesnius mano pasisakimus.....

variantas: 2001m pas mus vienas liko nenukules mieziu. pavasari lauka apares uzdege, nudegus isdirbo su germinatorium ir vel pasejo miezius. kule 7 t/ha....

kas liecia plugus. jus sustri, stambus ukininkai, pasakykit, ar ariant jums reik vairuot traktoriu????

o man nereikia. gali paleist vaira, traktorius is vagos niekur nelipa.... kada draugeliui pasakiau, netikejo, pats sedo ir rata apvaziavo...

nesupratau kad nereikia vairuoti, tai cia ariama tinkamu gyliu ar kad zeme labai geros strukturos? o gal traktoriui gps

Ne cia ant jo traktoriaus tiesus kaminas yra :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jums rudeni lauko diena padaryt, ar ka :lol::lol::lol:

tas plugas yra laumetrio gamybos. kada ji pagamino, ariant paleidus vaira, traktorius iskart nerdavo i arima, todel ariant priekiniai ratai visada budavo pasukti i neartos dirvos puse kazkokiu kampu. uosvis neiskentes paskambino,pakele kipisa.issiveze pedirbo prikabinima,vistiek tas pats.

tada uosvis idejo vokiska slaunies prailgintuva ir korpusu kampus laumetriniai sustate. viskas, gali ardamas paleist vaira, traktorius kaip lauko pradzioj i vaga pastatytas, taip i gala ir nuvaziuos....

o kada jam lengviau traukt, kada ratai tiesiai ar pasukti????

draugelis 3 rusiskus turejo, viena nauja gamegos buvo pirkes, dabar kvernelanda nusipirko 4x45, vistiek ardamas vairo negali paleist, nes traktorius "bega" i arima....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas liecia plugus. jus sustri, stambus ukininkai, pasakykit, ar ariant jums reik vairuot traktoriu????

o man nereikia. gali paleist vaira, traktorius is vagos niekur nelipa.... kada draugeliui pasakiau, netikejo, pats sedo ir rata apvaziavo...

Nu nematau kitos išeities, kaip pas tave kokią lauko dieną ar seminarą surengti ir pasimokyti tų arimo ypatumų :)

O kas dėl arimo nevairuojant, tai reikia taisiklingai plūgą susireguliuoti :icon-wink: ir jokio čia stebuklo nėra. Žinoma dar autopilotas labai praverčia, nebent jau aš taip ariu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jums rudeni lauko diena padaryt, ar ka :lol::lol::lol:

tas plugas yra laumetrio gamybos. kada ji pagamino, ariant paleidus vaira, traktorius iskart nerdavo i arima, todel ariant priekiniai ratai visada budavo pasukti i neartos dirvos puse kazkokiu kampu. uosvis neiskentes paskambino,pakele kipisa.issiveze pedirbo prikabinima,vistiek tas pats.

tada uosvis idejo vokiska slaunies prailgintuva ir korpusu kampus laumetriniai sustate. viskas, gali ardamas paleist vaira, traktorius kaip lauko pradzioj i vaga pastatytas, taip i gala ir nuvaziuos....

o kada jam lengviau traukt, kada ratai tiesiai ar pasukti????

draugelis 3 rusiskus turejo, viena nauja gamegos buvo pirkes, dabar kvernelanda nusipirko 4x45, vistiek ardamas vairo negali paleist, nes traktorius "bega" i arima....

jo turiu ir as laumetrio 2 korpusu placiu noragu, tai turiu skersai plugus prikabinti, antraip traktorius ratai priekniai pastoviai skersi eina ir pasisuke i nesuartos zemes puse

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo nereikia ten jokiu vokisku slaunu praiilgintoju ir t.t uztenka tik taisiklingai sureguliot plugus. Man viena kart buvo ,kad su broliu uzkabinejom plugus, tas paeme gazo dave apverte plugus man vos ne ant kojos, ir plugas griuvo ant asfalto, griuvo ant asies ant kurios pakabinamas pats plugas, tai nuvariau art, ariu kazkas ne to, vaira susukta iki galo i desne ir tai lipa is vagos, po to ziuriu pats plugas pavaziaves ant asies todel man gavos art pusiau vagoj , pusiau virs jos nes pasilinko asis. Tai va jeigu asis normaliai atreguliota, visi kaltai tokio pat ilgumo ir siap atregulioti, nemes is vagos tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esme tame, kad virindami kampo nepataike. arba plugas yra gamintas siaurai ratu bazei (kada laumetris ta pluga gamino, klause, ar siauram, ar isplatintam) o pas mus visi platinti...

efrendai, yra nuotrauka, kaip uosvio 892 traukia 5x45 kvernelanda, bet ji telefone, ir nera galimybes i kompa ikelt.

gausim rudens laukt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...