Jump to content

Lietuviški arimo ypatumai :)


Raimisx

Recommended Posts

nu jo ten yra po >1000LTL bet kazkaip man perbrangu :) nes kai prisimenu seniau buvo ir po 300LTL elementarus rusiski plugai.

Reiks jauciu vietoj kaimuose maz pas ka gules nereikalingi gal tada papygiai parduos, ar kokian metalolauzan pavaziuoti gal bus kokie netycia atveze metalan :)

ko gero geriausias variantas :icon-cool:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 138
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

taigi Raimisx video kai belkius+5k plugas, rasite cia: http://rapidshare.com/files/53139877/3018.mpg
:icon-eek: Nu cia tai geras. Koks cia korpuso vieno uzgriebis, kelintu begiu traukia, ir ar pastoviai priekinis tiltas ijungtas? :)

ir ijungtas ir galas sublokuotas. jeigu aria 16-18 cm gyliu, greitis apie 9 km/ha. ziemini rapsa are 22-24cm, tai 7 km/h.

pavaras paklausiu.

nu bl geras, as su savo 892 bielkium su 3 korpusu kvernu vartomu 3 begiu 8 km/h, ariau ketviru bet vanduo vos ne 100 tai bl, gylis 18 cm zeme nesunki, tai ka jus tam bielkiui padaret kad eina taip?

tai koks uzgriebis???

as su savo 3 vartomu 7 su turbina :D:D

koks siurlys ir turbina???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

butent. as kuzkur apie tai rasiau, buvau nuorodas ikeles.

kogero beveik kolega esi :D:D:icon-wink:

Paskaičiau tavo svaičiojimus apie arima tai siūlyčiau nepūst miglos į akis ir nekvailyt žmonių arba ari su savo bielkiu tik pustoma smėlį. Nes turiu MTZ 82 su turbina taigeram molyne tik 5 palėtinta kvernelanda 3korpusų su priešpl. tempia nors normalioj dirvoj 7 pagreitinta tempia be vargo :icon-redface::icon-redface::icon-redface::icon-redface:

visko yra, apart smelio. ir molio, ir juodzemio.

as įrodziau, kad sudo nemalu, nors dauguma netikejo, ir uz idijota laike...

beje,motinos darze yra 15m juosta molio, dar i kalniuka, traukia 4 korpusus mano bielkis 6 paletintu su intarpu :lol::lol::lol:

molis toks, kad pavasari diena pavelavus, gali su kuju grumstus trupint...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nenorejau sukurineti naujos temos todel paklausiu cia. Kokios kainos dabar rusisku 2-3 korpusu plugu? Man reiktu ant maniskio T-40 . Seniau matydavau skelbimus kur ir po 300LTL atiduodavo o dabar nepasitaiko ar cia paprasciausiai ne tas metas dabar ar ju jau nebelabai kas turi???

ekspre kontakte http://www.ekontaktas.lt/?psl=rubrika&id=82&lapas=9 skelbimu yra ir po 300 lt ir brangesniu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nenorejau sukurineti naujos temos todel paklausiu cia. Kokios kainos dabar rusisku 2-3 korpusu plugu? Man reiktu ant maniskio T-40 . Seniau matydavau skelbimus kur ir po 300LTL atiduodavo o dabar nepasitaiko ar cia paprasciausiai ne tas metas dabar ar ju jau nebelabai kas turi???

ekspre kontakte http://www.ekontaktas.lt/?psl=rubrika&id=82&lapas=9 skelbimu yra ir po 300 lt ir brangesniu. :D

dekui uz linka tikrai neblogas puslapiukas, kazkaip net nemates tokio buvau. Jei vietoj greitu metu nerasiu, reiks pasinaudoti sio puslapio paslaugomis. :)

beje idomumo delei kiek panasiai sveria standartiniai rusiski 2 ir 3 korpusu plugai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, visur matosi, kad bielkis neapsipyles dumais eina.

tai vat vyrai, įrodziau, kad s... nemalu, kuo buvau kaltinamas :):)

beje, plugas bus kogero parduodamas..... jei ka, pranesiu :icon-wink:

kodel, yra parasyta auksciau.

tai kodel parduodi ta pluga?

todel kad turi atvezt Case Puma 165ag, ir tam bus vartomas.....

uosvis rimtai planuoja pirkt 5 pakabinama vartoma

as tai manyciau kad per mazas siam case plugas jei su mtz tampo 5 korpusu pluga, minimum reiketu kabinti 7 korpusu, o gal case 165 ag silpnesnis uz mtz 90 ag :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi Raimisx video kai belkius+5k plugas, rasite cia: http://rapidshare.com/files/53139877/3018.mpg
:icon-eek: Nu cia tai geras. Koks cia korpuso vieno uzgriebis, kelintu begiu traukia, ir ar pastoviai priekinis tiltas ijungtas? :)

ir ijungtas ir galas sublokuotas. jeigu aria 16-18 cm gyliu, greitis apie 9 km/ha. ziemini rapsa are 22-24cm, tai 7 km/h.

pavaras paklausiu.

nu bl geras, as su savo 892 bielkium su 3 korpusu kvernu vartomu 3 begiu 8 km/h, ariau ketviru bet vanduo vos ne 100 tai bl, gylis 18 cm zeme nesunki, tai ka jus tam bielkiui padaret kad eina taip?

tai koks uzgriebis???

as su savo 3 vartomu 7 su turbina :D:D

koks siurlys ir turbina???

Pas mus ir kaime neseniai nauja 892 su balkiniu tiltu nusipirko tai ir sako kad dusulys. senas 94 metu bielkis 10t priekaba geriau lupa nei tas 892 turbininis :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...