Jump to content

TRIUŠIŲ NARVAI


Tomukas

Recommended Posts

Grazu,tvarkinga manau. :) O patalpos kaip suprantu sildomos bus :)

tai jau taip. lubas sienas prisaudysiu polesteroliu. ir kaip fotkinau man uznugaros stoves radijatorius. o uzsienos bus peciukas. seip radijatoriu vamzdziu turiu tik reikepacio peciuko nedidelio arba kad ir didely su mechaniniu termostatu kad pagal temperatura uzdarytu oro padavima. seip pagal viska, keliu pagaliuku uzteks 1 radijatoriu sildyti :). bet tokiu padevetu peciu sunku rasti. visi pastato prie siukslines ir isikvece metalyno zmones ir paima. o metalyne uz metalo kaina nusipirksi. o ne uz toke pace kaina kaip nuo zmogaus pirko :) beto toj vietoj kur peciukas stovetu, ten butu mano darbo kambarys, siulta gera ir dirpt malonu. dar reiktu vintilecija sutvarkyti. yra kaminukas 40 skersmens. reike tik vamzdzius pritaikyti pire jo ir isvedzioti y keturis kampus. bei apmuriti kanalizacijos sulinuka ir isjo isvesti vamzdy y vintilecijos anga. ir taipogi ymuriti vamzdzius y ta sulinuka einantcius prie triusiu narvu lataku. ir seip su 2 tokiom triusiu eilem galeciau auginti 10 pateliu. ir dar manau jog plesciausi ir kilciau y 2 auksta :) bet ten jau problemos butu su nipeleis. uzsals isykio. nebent silta vandeny tiekciau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu, kodel nori naujus daryt. :):icon-rolleyes: Matyt nelabai geri. :)

Matau, timeshutle nesijungia kuris laikas apginsiu jo garbe :) narvai yra tikrai geri ir beveik be trukumu, nesu isitikines, bet speju, kad parduoda del viduriniu koju. issiplete zmogus (lai ir toliau jam sekasi) iki normalios fermos ir kiek plepejau reikia daryti mechanizuota meslo salinima, o tam tikrai netinka kojos per viduri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Biesiau, as jau tau rasiau savo nuomone apie dviaukscius narvus... Jei kada vaziuosi link vilniaus, kaip nors susisiek su manim. as Tau parodysiu 100 ir dar viena priezasti kodel to nedaryti, na nebent esi darboholikas ir daraisi narvus, kad turetumei daugiau darbo. Keliu aukstu narvai aisku yra iseitis neturint vietos (mano atvejis), bet jei darai tokius tai nedaryk kaip dabar pradejas. Einu pafotkinsiu kaip atrodo tokie narvai po metu ir jei sugebesiu ideti foto pats pamatysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka manot apie toky narva . jisai bus 2 aukstu 1 aukste motinos ir patinai 2 prieauglis. ir tokioje patalpoje dvi tokios eiles. eiles aukstis 2m sysaliu nuozolnuma palikau 40 cm aukscio ir nubegimiu zadu dieti gofroplasta. kaip manot per salcius atlaikys? pvz ziurejau senuku sandelyja tai gan piujkei laikosi :)

ar geriau jau deti skarda. tas gofroplastas 1x2m 25lt o skarda 1x2m 40lt. o tas gofro plastas ysistatytu y U formos skardiny lovely. gal kas koke alternatyva geresne pasiulitumete ar patartumete ir delko? :)

Jau esu rašęs nedarykite padedamu narvų ant skersinių , labai renkasi nešvarumai. Darykite kabinamus prie viršaus arba tarp skersiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka manot apie toky narva . jisai bus 2 aukstu 1 aukste motinos ir patinai 2 prieauglis. ir tokioje patalpoje dvi tokios eiles. eiles aukstis 2m sysaliu nuozolnuma palikau 40 cm aukscio ir nubegimiu zadu dieti gofroplasta. kaip manot per salcius atlaikys? pvz ziurejau senuku sandelyja tai gan piujkei laikosi :)

ar geriau jau deti skarda. tas gofroplastas 1x2m 25lt o skarda 1x2m 40lt. o tas gofro plastas ysistatytu y U formos skardiny lovely. gal kas koke alternatyva geresne pasiulitumete ar patartumete ir delko? :)

Jau esu rašęs nedarykite padedamu narvų ant skersinių , labai renkasi nešvarumai. Darykite kabinamus prie viršaus arba tarp skersiniu.

as ne ant skersinio as po skersiniu kabinau tinkla ir beto skersinius apkalsiu kapinukais. turiu 1 narva po skersiniu pritvirtintas tinklas. nesvaruai nesirenka tik pukai velasi :) o kur parode foto justjura. nenoriu yzeisti bet darbas atmestinai. visu pira lataku soninius krastus reike uzlenkti ir siektiek koky 10cm iskisti y sona negu yra narvas. ir beto jei butumet kale sieta po balkiukais. nebutu triusei apsyseve tu balkiu nebutu gave dreges ir nebutu islinke. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

oh biesiau, nei kiek neisizedziau. Estetika ne mano stiprioji puse. Is tiesu as manau, kad 100 litu kinietiskoj piniginej yra verti lygiai tiek pat kiek 100 litu armani piniginej... Stengiuosi viska daryti taip, kad butu patogu man, o tik po to ziuriu i grozi. tai stai ir sioj temoj pasisakiau vien tam, kad kas nors isvengtu mano klaidu. va o dabar pakomentuosiu tavo pastabas

visu pira lataku soninius krastus reike uzlenkti ir siektiek koky 10cm iskisti y sona negu yra narvas.

cia apie kuri krasta kalbi?? jei virsutini tai nesamone, jo negealima iskisti nes butent tiek cm kiek iskisi tu prarandi erdveje serimui, prieziurai ir t.t. jei kalbi apie apatini tai jisai didesnis nei 10 cm, gal tiesiog foto to nesimato

ir beto jei butumet kale sieta po balkiukais. nebutu triusei apsyseve tu balkiu nebutu gave dreges ir nebutu islinke.

Taip jie nebutu ap...a ir jie gal but graziau atrodytu, zinoma su salyga jei is ju butu kas nors is viso like, kaip eksperementa padaryk narva kurio laikancioji butu is medzio ir viduje, isaugink ten 2-3 vadas ;)

o Siaip saziningai mano narvai is tiesu niekam tike ir niekam nerekomenduoju taip daryti

as mielai daryciau viska is metalo ir greiciausiai taip kaip tu kalbi, bet medis man nieko nekainuoja, tad ir eksperementuoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel manai justjura, kad dvieju aukstu blogai?, o vieno yra gerai. Juk jei pasidarai nepatogius, blogus narvus (taikau ne tau) tai ar vieno ar triju aukstu bus vistiek bus blogai - nepatogu. Neuzilgo pats pradesiu gamintis narvus dvieju aukstu del vietos stokos. Jei pasidarysiu blogai - nepatogiai tai tikrai ne del aukstu skaiciaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo dėl tų tiklų ant viršaus, tai tikra problema as ir tokią apturėjas, nors jai kasdien su šepiačiu šveistum tai gal ir nieko :icon-geek: kas tie kapinukai biesiau, susidomėjau :icon-eek: net google tokio nerodo :icon-question:

nenuspaudziau "M" raides. nesikabinek, pastielk savo isminty :D

o del tu narvu is medzio. tai kaip pasidarysi taip turesi. o jei tas 2-3 vadas isauginsi ir tau tas tinklas atsiskirs nuo balkiuko tai jau ce meistro brokas. norint kad taip bebutu reike koke juostele prisukti ant to tinklo su medsraikciais. arba tiesiog kas 5 cm sukti medsraikcius kaip pavaizduota paveikslelyje. ir sukti butent taip kad nebutu vietos tinkliu prasprusti pro medsraikciu galvutes. gerau kad tos galvutes viena ant kitos butu

post-7706-141521804778_thumb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo dėl tų tiklų ant viršaus, tai tikra problema as ir tokią apturėjas, nors jai kasdien su šepiačiu šveistum tai gal ir nieko :icon-geek: kas tie kapinukai biesiau, susidomėjau :icon-eek: net google tokio nerodo :icon-question:

nenuspaudziau "M" raides. nesikabinek, pastielk savo isminty :D

o del tu narvu is medzio. tai kaip pasidarysi taip turesi. o jei tas 2-3 vadas isauginsi ir tau tas tinklas atsiskirs nuo balkiuko tai jau ce meistro brokas. norint kad taip bebutu reike koke juostele prisukti ant to tinklo su medsraikciais. arba tiesiog kas 5 cm sukti medsraikcius kaip pavaizduota paveikslelyje. ir sukti butent taip kad nebutu vietos tinkliu prasprusti pro medsraikciu galvutes. gerau kad tos galvutes viena ant kitos butu

poveržlę platesnę dedi ir psio, puikiai prispaudžia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo dėl tų tiklų ant viršaus, tai tikra problema as ir tokią apturėjas, nors jai kasdien su šepiačiu šveistum tai gal ir nieko :icon-geek: kas tie kapinukai biesiau, susidomėjau :icon-eek: net google tokio nerodo :icon-question:

nenuspaudziau "M" raides. nesikabinek, pastielk savo isminty :D

o del tu narvu is medzio. tai kaip pasidarysi taip turesi. o jei tas 2-3 vadas isauginsi ir tau tas tinklas atsiskirs nuo balkiuko tai jau ce meistro brokas. norint kad taip bebutu reike koke juostele prisukti ant to tinklo su medsraikciais. arba tiesiog kas 5 cm sukti medsraikcius kaip pavaizduota paveikslelyje. ir sukti butent taip kad nebutu vietos tinkliu prasprusti pro medsraikciu galvutes. gerau kad tos galvutes viena ant kitos butu

poveržlę platesnę dedi ir psio, puikiai prispaudžia :)

arba taip :) viskas nuo meistro priklauso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel manai justjura, kad dvieju aukstu blogai?, o vieno yra gerai. Juk jei pasidarai nepatogius, blogus narvus (taikau ne tau) tai ar vieno ar triju aukstu bus vistiek bus blogai - nepatogu. Neuzilgo pats pradesiu gamintis narvus dvieju aukstu del vietos stokos. Jei pasidarysiu blogai - nepatogiai tai tikrai ne del aukstu skaiciaus

Na apie du aukstus pabandysiu trumpai priezastis (cia jeigu tarsim, kad isvengta jau mano fotografuotu klaidu).

Reikia aukstos patalpos. rusu forumuose radau info, kad nuo skardos viskas nubega jei yra ne maziau kaip 60 nuolydis, nors... L9 p Sarunas padares toki gal didesni nuolydi, kai teko pas ji sveciuotis tikrai neblizgejo tos jo skardos, pas mane apie 45 tai garantuoju, kad per mazas

Antro auskto prieziura... kas kart su kopeciom lakstyt... aisku jei ten 2-3 narvai... bet jei 20-30 (atsizvelgiant i tai, kad esu didelis tinginys)

Antro auksto atidarymas tik soninis kas man labai nepatinka. (ypac kuomet mazgiai pradeda sokineti vos atidarius dureles)

Pirmo auksto atidarymas i virsu, bet atsidaro tik 20-25 cm, nes atsiremia i skarda

Bet visgi pagrindine priezastis tai kopecios. jas pamatau ir silpna darosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o del tu narvu is medzio. tai kaip pasidarysi taip turesi. o jei tas 2-3 vadas isauginsi ir tau tas tinklas atsiskirs nuo balkiuko tai jau ce meistro brokas. norint kad taip bebutu reike koke juostele prisukti ant to tinklo su medsraikciais. arba tiesiog kas 5 cm sukti medsraikcius kaip pavaizduota paveikslelyje. ir sukti butent taip kad nebutu vietos tinkliu prasprusti pro medsraikciu galvutes. gerau kad tos galvutes viena ant kitos butu

Cia planuoji daryti ta pacia klaida apie kuria tau rasoma. ant to medzio susirinksi visa mesla, sveisk nesveites. jeigu iskelsi medi i virsu garantuotai per pora vadu bus sugrauzta mediena. kabinti ore, kaip ir vienintele iseitis, taciau su 1,2 mm tinkliuku to nepadarysi, o kaip visada ir visur skupas moka du kartus ir 2mm tinklui pinigu gailejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia planuoji daryti ta pacia klaida apie kuria tau rasoma. ant to medzio susirinksi visa mesla, sveisk nesveites. jeigu iskelsi medi i virsu garantuotai per pora vadu bus sugrauzta mediena. kabinti ore, kaip ir vienintele iseitis, taciau su 1,2 mm tinkliuku to nepadarysi, o kaip visada ir visur skupas moka du kartus ir 2mm tinklui pinigu gailejau.

kaip ir rasiau jog triusei negriaustu reike deti tinkavimo kampinuka ant tu balkiu. o del skardos. matos didele klaida. sieno prirause, spiru pribyrejo ir ylinko skarda. o kur skardos sutvirtnimai jog neylinktu ? ir bet ka manote apie sia zaleva ismatu nutekejimiu http://www.e-senukai.lt/statyba-remonta ... 260_2.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sienas cia tik sutapimas. virsuj esanti triuse nakti atsivede, paprastai ten sieno nebuna. Skarda apacioje irgi buvau pritvirtines, buvo tiesi (nenubyredavo lygiai taip pat), atlaisvinta specialiai, kaip rasiau esu didelis tinginys, tai tiesiog pakiloju skarda ir nubyra s... ;)

O ta plastika gedmins buvo naudojes. Neatsimenu kuom skundesi, bet atsimenu, kad itikino, jog nevertas daigtas, pasirinkau skarda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sienas cia tik sutapimas. virsuj esanti triuse nakti atsivede, paprastai ten sieno nebuna. Skarda apacioje irgi buvau pritvirtines, buvo tiesi (nenubyredavo lygiai taip pat), atlaisvinta specialiai, kaip rasiau esu didelis tinginys, tai tiesiog pakiloju skarda ir nubyra s... ;)

O ta plastika gedmins buvo naudojes. Neatsimenu kuom skundesi, bet atsimenu, kad itikino, jog nevertas daigtas, pasirinkau skarda.

jei gali ir netingetum, gal paklaustum tu jo kame problemos su ta plokste buvo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

O kaip manote tiktu toks tinklas triusiu narvams ?

VIRINTAS TINKLAS (ZN; 1,65x25,4x1000; (25)) (VAGNER SDH)

http://www.senukai.lt/sodas-darzas/siet ... 700_5.html

ar nebus darant dugnui perdideles akys? Nes siaip nieko padoresnio atrasti neimanoma vietoj. Pas mane yra apie 15 paprastu klietku, bet minusas kad nebuna kur iskelia prieauglio tai tenka laukti kol uzauga. Siemet noreciau susikonstruoti keleta tinkliniu narvu butent prieauglio tolimesniam auginimui. Nes tuo metu ir pateles stovi be darbo.

Dar maciau yra tokios pat akies zalio plastifikuoto 25x25 vielos storis 1,8mm o su pvc jau gaunasi net 2,1-2,2mm ka patartumete? Ar geriau plonesnis bet be pvc ar bandyti geriau zalia su pvc kuris gaunasi truputi storesnis ir berods netgi ant poros litu pigesnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip manote tiktu toks tinklas triusiu narvams ?

VIRINTAS TINKLAS (ZN; 1,65x25,4x1000; (25)) (VAGNER SDH)

http://www.senukai.lt/sodas-darzas/siet ... 700_5.html

ar nebus darant dugnui perdideles akys? Nes siaip nieko padoresnio atrasti neimanoma vietoj. Pas mane yra apie 15 paprastu klietku, bet minusas kad nebuna kur iskelia prieauglio tai tenka laukti kol uzauga. Siemet noreciau susikonstruoti keleta tinkliniu narvu butent prieauglio tolimesniam auginimui. Nes tuo metu ir pateles stovi be darbo.

Dar maciau yra tokios pat akies zalio plastifikuoto 25x25 vielos storis 1,8mm o su pvc jau gaunasi net 2,1-2,2mm ka patartumete? Ar geriau plonesnis bet be pvc ar bandyti geriau zalia su pvc kuris gaunasi truputi storesnis ir berods netgi ant poros litu pigesnis?

tau ta pvc nugriaus. mano dekoratyvinis triusis baig jau toleta sugriausti o tas toletas ir is pvc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei nera kito pasirinkimo visgi geriau imti ta zalia kur 2,1mm storis, net ir pvc numetus gaunasi 1,8mm, tuom tarpu grynas tinklas be pvc yra tik 1,63mm. Intike irgi ieskojau kokios imones kur prekiauja tinklais bet nieko padoresnio nera kad butu galima uzsakyti. Idomu uztektu tvirtumo tam kur ziuriu 25x25 akies ir 1,63 vielos storio tinklui, pagaminu narvus. Ir vat ar dugnui nebus per dideles akys? Gal kam teko bandyti daryti is tokios pat akies?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nusipiau sodyba, gavau paikima tinklo gaal su akutem 25x25. zinoju, kad negerai darau, bet del ts pacios priezasties, ad ner kur laiky miiaus klis narvus pasidariau. tkrai per dideles skyles. net ir suaugusiu kojytes iskrenta o maziai taip istringa, kad be pagalos eistrauksi. dabat ten uzdengiau plokste ir pasidariau karantina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei nera kito pasirinkimo visgi geriau imti ta zalia kur 2,1mm storis, net ir pvc numetus gaunasi 1,8mm, tuom tarpu grynas tinklas be pvc yra tik 1,63mm. Intike irgi ieskojau kokios imones kur prekiauja tinklais bet nieko padoresnio nera kad butu galima uzsakyti. Idomu uztektu tvirtumo tam kur ziuriu 25x25 akies ir 1,63 vielos storio tinklui, pagaminu narvus. Ir vat ar dugnui nebus per dideles akys? Gal kam teko bandyti daryti is tokios pat akies?

Donatai štai įmonė Kaune kuri turi tinklo tinkamo grindims 120x250.

http://www.statyba.lt/imones/Steel-Market-UAB/2140163

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...