Jump to content

TRIUŠIŲ NARVAI


Tomukas

Recommended Posts

jei aukstis 190 tai telpa trys i auksti ir lieka 40cm nuo zemes, nei ten klupciom nei ka. pas mane padaryta su tinklu gale, kad byretu uz nugaros, o ne ant kito virsaus (stalciaus).

As galvoju daryti kazka panasaus kaip sitoje foto. Pas tave taip pat? Ar tai patogu?

Teisybe kad apie 80% triusiu i tustinasi i galine dali?

O apacioja pas tave krenta ant zemes ar i stalciu kazkoki?

Pas mane panasaus principo, pilnai uztenka 3-5 cm nuolydzio ant 60 cm grindu. Pas suaugusius triusius galima neiti valyti kad ir koki menesi, svaru grazu. Prieauglio narvai pas mane dvigubai didesni 150x60, gyvena po 8, na iki 10 gal tilptu, tai tuos dazniau isvalyt tenka, bet ir tai tik prie edziu kur sienas, nes pribirina sieno, sutrypia, dar kakucio ant virsaus ir nebekrenta apacion. Siaip esu nerealiai patenkintas savo narvais. Beje, gindis dariau is laminato, ziurejau kad jis dregmei atsparus ( tiesiog likuciu turejau nereikalingu), tai jau beveik metai laiko kuo puikiausiai ir labai lengva isvalyt, isplaut, isdezinfekuot.

Gale tinklo pas mane 15 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei aukstis 190 tai telpa trys i auksti ir lieka 40cm nuo zemes, nei ten klupciom nei ka. pas mane padaryta su tinklu gale, kad byretu uz nugaros, o ne ant kito virsaus (stalciaus).

As galvoju daryti kazka panasaus kaip sitoje foto. Pas tave taip pat? Ar tai patogu?

Teisybe kad apie 80% triusiu i tustinasi i galine dali?

O apacioja pas tave krenta ant zemes ar i stalciu kazkoki?

Pas mane panasaus principo, pilnai uztenka 3-5 cm nuolydzio ant 60 cm grindu. Pas suaugusius triusius galima neiti valyti kad ir koki menesi, svaru grazu. Prieauglio narvai pas mane dvigubai didesni 150x60, gyvena po 8, na iki 10 gal tilptu, tai tuos dazniau isvalyt tenka, bet ir tai tik prie edziu kur sienas, nes pribirina sieno, sutrypia, dar kakucio ant virsaus ir nebekrenta apacion. Siaip esu nerealiai patenkintas savo narvais. Beje, gindis dariau is laminato, ziurejau kad jis dregmei atsparus ( tiesiog likuciu turejau nereikalingu), tai jau beveik metai laiko kuo puikiausiai ir labai lengva isvalyt, isplaut, isdezinfekuot.

Gale tinklo pas mane 15 cm.

kiek isanalizavau narvu man toks variantas irgi labiausiai patiko. Dziugu girdet, kad paskazka pasitesino. O kokiu ismatavimu tinkas gale idetas, kad viskas gerai isbyra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei aukstis 190 tai telpa trys i auksti ir lieka 40cm nuo zemes, nei ten klupciom nei ka. pas mane padaryta su tinklu gale, kad byretu uz nugaros, o ne ant kito virsaus (stalciaus).

As galvoju daryti kazka panasaus kaip sitoje foto. Pas tave taip pat? Ar tai patogu?

Teisybe kad apie 80% triusiu i tustinasi i galine dali?

O apacioja pas tave krenta ant zemes ar i stalciu kazkoki?

na pavyko narvas neblogai ir esu patenki tas, tik kaina nemaža. dabar darau panašu tipa tik 32 narvai turi gautis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei aukstis 190 tai telpa trys i auksti ir lieka 40cm nuo zemes, nei ten klupciom nei ka. pas mane padaryta su tinklu gale, kad byretu uz nugaros, o ne ant kito virsaus (stalciaus).

As galvoju daryti kazka panasaus kaip sitoje foto. Pas tave taip pat? Ar tai patogu?

Teisybe kad apie 80% triusiu i tustinasi i galine dali?

O apacioja pas tave krenta ant zemes ar i stalciu kazkoki?

na pavyko narvas neblogai ir esu patenki tas, tik kaina nemaža. dabar darau panašu tipa tik 32 narvai turi gautis

As irgi jau pradejau, ryt imesiu kelias foto, galvoju ar neblogai padariau kad palikau ne 15cm gale grotelems o 10cm...

Beje kiek narvu gavosi anas ir kokia kaina jeigu nepaslaptis?

Kokiu ismatavimu vienas narvas?

O tu gal pasidalinsi nuotraukom su naujais narvais?

Ryt vaziuosiu ieskot laminato atsparaus dregmei - pigiai, kiek zinau ju buna isparduotuvese. Visokie likuciai.

Beje gal kas zinot kur rast tinkla Vilniuje? 2-2.5?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tam tarpui gale, tai "senukai" turi

Siandien Vilniuje buvau ermitaze, banginyje, senukuose, celsio isparduotuveje niekur neradau, kad butu 2.5cmx2cm akuciu cinkuoto tinklo 2m storio vielos. Yra tokie variantai 2.5x2.5 (bet man pasirode labai deleles skyles).

Labiausiai patiko 2.5x1.3 ( bet nezinau ar nepermaza skylute??)

Kokie pasiulymai?

Beje del laminato.

Kaina 8lt kvadratinis metras. Atsparus dregmei, bet sake kad jeigu i sujungimus pastoviai pateks dregme, tai per sujungimus pabrinks. Bet kaip Jusu patirtis rodo, niekas ten nebrinksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudojau 2.5x2.5 aki, kuo puikiausiai viskas. Gal tie laminato krastai ir pabrinks, bet maniskaim narvam tuoj metai ir viskas ciki. Ne sokiam parketas gi :)

Per tokia aki jaunu triusiu kojos manau tikrai prakrenta. Bandysiu 2.5X1.3 arba 2x2 manau bus gerai. Nes kito pasirinkimo Vilniuje nerandu.

Nu kad nieks ten neprakrenta. Is gimdyklos pas mane laisvai islipinet pradeda kokiu 3-4 sav., ne tokie jau jie ten mazuciai :). Osmulkios akys bijau kad greit aplips sieno likuciais ir nebedirbs. Zodziu pas mane jokiu bedu su 25x25.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tam tarpui gale, tai "senukai" turi

Siandien Vilniuje buvau ermitaze, banginyje, senukuose, celsio isparduotuveje niekur neradau, kad butu 2.5cmx2cm akuciu cinkuoto tinklo 2m storio vielos. Yra tokie variantai 2.5x2.5 (bet man pasirode labai deleles skyles).

Labiausiai patiko 2.5x1.3 ( bet nezinau ar nepermaza skylute??)

Kokie pasiulymai?

Beje del laminato.

Kaina 8lt kvadratinis metras. Atsparus dregmei, bet sake kad jeigu i sujungimus pastoviai pateks dregme, tai per sujungimus pabrinks. Bet kaip Jusu patirtis rodo, niekas ten nebrinksta.

na pirma narva dariau 12cm 70cm nes tuoke plokšte gavau pirkti nes dėjau cemento drožlių plokšte. o laminatas gali būt per slidus. laminato ira pirkti ir 5lt už kvadrata tik jo matmenis gan dideli 200cm/250cm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del laminato grindims ... nemanau kad geras sumanimas :(

Manau kiekvienas turit kambariuose grindis is laminato ...atneskit ir paleiskit ant jo triusiuka ...pamatysit kad triusiukas kaip "karve ant ledo".

Negali paeiti ,pasokineti ...jis tik sliauzia pilvu issisketes :)

Sonams laminatas gal ir tinka (ne gal o tikrai tinka ) jei laikai ne lauke .

Bet mano manimu grindims tinkamiausia arba naturali mediena arba tinklas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia gi kalbama apie lotelius supjaustytus is laminato ir sudetus kas tarkim 2 cm tarpais kaip pas mane. Jie brangiau gaunasi aisku nei paprasti mediniai loteliai, bet uztat triusis ju negriauzia ir jie ilgai tarnauja. Taip pat triusis visai neslidineja ant tokiu groteliu.

Na kad negriauzia tai gal ir gerai ir blogai ...nes triusiai turi kaska kieto tureti ir griausti ...o tas grindines juosteles sudetas kas 2cm ...maniskiai pagriauzia bet jau antri metai ir niekaip nesugriauzia iki to kad reiktu keisti ...galvoju gal neiskanios medienos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://fermer.ru/files/imagecache/Attac ... 090072.jpg

Jei tam tarpui gale, tai "senukai" turi

Siandien Vilniuje buvau ermitaze, banginyje, senukuose, celsio isparduotuveje niekur neradau, kad butu 2.5cmx2cm akuciu cinkuoto tinklo 2m storio vielos. Yra tokie variantai 2.5x2.5 (bet man pasirode labai deleles skyles).

Labiausiai patiko 2.5x1.3 ( bet nezinau ar nepermaza skylute??)

Kokie pasiulymai?

Beje del laminato.

Kaina 8lt kvadratinis metras. Atsparus dregmei, bet sake kad jeigu i sujungimus pastoviai pateks dregme, tai per sujungimus pabrinks. Bet kaip Jusu patirtis rodo, niekas ten nebrinksta.

na pirma narva dariau 12cm 70cm nes tuoke plokšte gavau pirkti nes dėjau cemento drožlių plokšte. o laminatas gali būt per slidus. laminato ira pirkti ir 5lt už kvadrata tik jo matmenis gan dideli 200cm/250cm

http://fermer.ru/forum/melkoe-zhivotnov ... 3?page=153

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...