Jump to content

Koki purkstuva pirkti?


Recommended Posts

  • po 11 mėnesių...
o koki pirkti ant 140 ha?

Prikabinama.

140 ha purskiau su 800ltr 12m hardziu tai apsidirbti ymanoma,bet reikia ora gaudyt ir laisvo laiko kaip ir neturi nes tik purski ir purski,tad kad sutaupyt laiko siemet pirkau prikabinama 4t,aisku nepigus dalykas bet gal viskas pasidarys laiku ir greiciau,tad tau paciam sprest ar investuot y prikabinama ar dirbti su pakabinamu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

140 ha purskiau su 800ltr 12m hardziu tai apsidirbti ymanoma,bet reikia ora gaudyt ir laisvo laiko kaip ir neturi nes tik purski ir purski,tad kad sutaupyt laiko siemet pirkau prikabinama 4t,aisku nepigus dalykas bet gal viskas pasidarys laiku ir greiciau,tad tau paciam sprest ar investuot y prikabinama ar dirbti su pakabinamu

Pagal darbo apimtis turi būti ir įrankiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as apie 180ha nesunkiai nusipurskiu su 800ltru lenkisku purkstuvu 12m plocio bet mano laukai visi prie namu tik keli toliau nei 5 km,atstumai turi didele itaka darbo spartai ir kaip greit sugebi uzsipildyti vel purkstuva.jai pusdieny pildysi purkstuva tai nepades ir didesnis. as savo 800ltru purkstuva uzpildau per nepilnas 5 minutes ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as apie 180ha nesunkiai nusipurskiu su 800ltru lenkisku purkstuvu 12m plocio bet mano laukai visi prie namu tik keli toliau nei 5 km,atstumai turi didele itaka darbo spartai ir kaip greit sugebi uzsipildyti vel purkstuva.jai pusdieny pildysi purkstuva tai nepades ir didesnis. as savo 800ltru purkstuva uzpildau per nepilnas 5 minutes ;)

Siulyciau parasyti kiek kartu vaziuoji per kviecius, rapsa ir pan., arba kiek ha per metus nupurski.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as apie 180ha nesunkiai nusipurskiu su 800ltru lenkisku purkstuvu 12m plocio bet mano laukai visi prie namu tik keli toliau nei 5 km,atstumai turi didele itaka darbo spartai ir kaip greit sugebi uzsipildyti vel purkstuva.jai pusdieny pildysi purkstuva tai nepades ir didesnis. as savo 800ltru purkstuva uzpildau per nepilnas 5 minutes ;)[/qu man atrodo cia pavarei y pievas,per 1min.uzsipili 160ltr vadens+chemija aisku ja reikia matuoto kur dar maisymas,man reikdavo 15min ir 800ltr ispust tirpalo dideliam lauke uztrukdavau apie 45 min ko pasekoje budavo nupurksta 3,75 ha cia prie 9,5 km/h greiciu tai jeigu oras leidzia nupurksdavau daugiausia iki 40ha per diena,bet aisku orai pakisa koja tai kokia 25ha vidurkis va taip :icon-eek:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi as ir nerasiau kad per viena dieda nupurskiu vandeni leidziu dviem slangom kuriu dijametras jai neklystu 5 cm is plastikiniu,toniniu talpu plius dar palieku vandentiekio slanga.hemija kol purskiu tevukas sudozuoja jai kam neaisku tai talpos sukeltos i priekaba kad geriau bektu,su 800ltru nupurski nuo 4iki6ha ziurint ka ir kuo purski .pirma visada purski ziemkencius veliau vasaroju galiausiai pudimus ,rapsu nesejam .puse lauku purskem viena karta likusius du kartus ,rudeni pagal butinybe glifosuojam razienas ,pernai buvo virs 100ha ir spejom i jas paset,aisku dienos kada purskimai buna smagios bet tikrai spejam :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi as ir nerasiau kad per viena dieda nupurskiu vandeni leidziu dviem slangom kuriu dijametras jai neklystu 5 cm is plastikiniu,toniniu talpu plius dar palieku vandentiekio slanga.hemija kol purskiu tevukas sudozuoja jai kam neaisku tai talpos sukeltos i priekaba kad geriau bektu,su 800ltru nupurski nuo 4iki6ha ziurint ka ir kuo purski .pirma visada purski ziemkencius veliau vasaroju galiausiai pudimus ,rapsu nesejam .puse lauku purskem viena karta likusius du kartus ,rudeni pagal butinybe glifosuojam razienas ,pernai buvo virs 100ha ir spejom i jas paset,aisku dienos kada purskimai buna smagios bet tikrai spejam :eusa-whistle:

prie viso to pasisek kokia 60 ha rapso ot tada spesi, kai ziuresi kad kokie ziedgrauziai tavo rapsa grauzia ypatyngai siemet ju buvo ogogo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rapso nesejam ,visiskai neismanau jo auginimo tehnologijos tik pagrindus tai nerizikuojam .pasmus zemes labai prastos dauguma vos 30balu siekia o kas liecia purskima nepaminejau kad purkst neskubu nes kitiems darbams yra kitas traktorius, nereikia kabinet, jai oras leidzia vaziuoju ne tai ne kitu darbu imuosi ir nesinervuoju nebent jai nulyja :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

dzukelis rase ne blefa . is savo patirties paseliu 120 purskiu su 800 rau backos pildymas su herbicidu purskiant trunka tikrai neilgiau nei 5 min vanduo siurblio pagalba pumpuojamas is baltu backu toniniu spaudimas tikrai pakankamas tik spek chemija pilt .kad darbas butu nasus prie purskimo tryse dirbam galima apseit ir dviese bet ilgiau gaunasi backa ispurskiu per 30 min 12-12,5 km greiciu vaziuoju per diena nuo 10 iki 7 esu nupurskes 45 ha laukai ne vienas salia kito . siaip purkstuvas mazokas nes net kulturos neina nupurkst vienos visos per diena.norisi didesnes talpos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

vienas pazystamas ukininkas turi prikabinama,tai dziaugiasi,ryte kaip isvaziuoja su pilna backa tai vakare baigia purkst,sake labai geras augalu padengimas,purskiant rapsa jis padengiamas nuo pat virsaus iki zemes pavirsiaus,turiu minty purskiant fungicidu zydejimo metu,o siaip sprest paciam :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

padengimas priklauso nuo tirpalo kiekio ir purkstuku tipo o ne nuo purkstuvo, ypac ne nuo to pakabinamas jis ar prikabinamas,

p.s. idomu kokio dydzio tas purkstuvas kad visai dienai uztenka, mes per labai ilga diena padarom 300 ha tai vidutiniskai sunaudojam 60 kubu vandens, noreciau pamatyt tokio dydzio purkstuva kad nuo ryto iki vakaro uztektu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten lyg purkštuvas 3t, o purškimo norma 30-50l/ha vandens kaip skelbia.

Kai aš stebūklais bei ekstrasensais netikintis, tai manau, kad čia nesąmonės. Kurių velnių tada visas pasaulis purškia po 200 l/ha, jei galima sunaudoti penkis kart mažiau vandens ir penkis kart daugiau nupurkšti, arba bent 50 kartų mažiau vandens, kaip purškiant lėktuvais. tai užsidedam visi po kelis ventiliatorius ant kokio gelžgalio ir lakstom po laukus. pigu ir greita. Stebūklai būna tik pasakose arba kai tos pasakos sukuriamos tam, kad prastumti kokius produktus. Čia mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ten lyg purkštuvas 3t, o purškimo norma 30-50l/ha vandens kaip skelbia.

Kai aš stebūklais bei ekstrasensais netikintis, tai manau, kad čia nesąmonės. Kurių velnių tada visas pasaulis purškia po 200 l/ha, jei galima sunaudoti penkis kart mažiau vandens ir penkis kart daugiau nupurkšti, arba bent 50 kartų mažiau vandens, kaip purškiant lėktuvais. tai užsidedam visi po kelis ventiliatorius ant kokio gelžgalio ir lakstom po laukus. pigu ir greita. Stebūklai būna tik pasakose arba kai tos pasakos sukuriamos tam, kad prastumti kokius produktus. Čia mano nuomonė.

Prie mazesnio vandens kiekio prastai nusipurskia, labiau paplitusios ligos paseliuose, ko pasekoje mazesnis derlius. Kazkada maciau bandymu rezultatus apie purskiamo vandens kiekio itaka derliui, ligu prevencijai berots MŪ žurnale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...