Jump to content

Ko labiausiai reikia pradedanciam ukininkui?


Blickrygas

Recommended Posts

kad megsti su traktorium vaziuot nebutinai turi ir megt ukininkaut :icon-wink: , pirmiau reik svieto biski pamatyt, tada gali suprast kam ko reik, ir dar reik padirbt normaliai kad suprastum is kur pinigai atsiranda, nebusi geras ukininkas kad zemke baigsi, as siulyciau ekonomika ir panasiai kazka. Reikia ir pastudentaut pagyvent nerupestinga gyvenima, o paskui kai jau susitupesi tai volia i darbus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu kad ūkininkaut turi turet žemės ,o su keliais ha tai nebent draudžiamas kulturas augint

Braškes pavyzdžiui... :eusa-naughty: Užknisa požiūris, kad žemės ūkis tai yra TIK kviečiai, rapsai, bulvės, kiaulės, karvės ir vištos.

sutinku bet kiek prie ju darbo ,kaimynai turi kelis arus neišlenda, tai žoles tai vel kas nors :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu kad ūkininkaut turi turet žemės ,o su keliais ha tai nebent draudžiamas kulturas augint

Braškes pavyzdžiui... :eusa-naughty: Užknisa požiūris, kad žemės ūkis tai yra TIK kviečiai, rapsai, bulvės, kiaulės, karvės ir vištos.

sutinku bet kiek prie ju darbo ,kaimynai turi kelis arus neišlenda, tai žoles tai vel kas nors :eusa-think:

Braškių auginimo technologijos vietoje irgi nestovi, yra dabar įvarių mulčiavimo būdų, veislių derlingų, gali pradėt nuo 10 arų ir paskui plėstis, yra perspektyvių uogų ir t.t. tik reikia šiektiek pasiplanuot kas ir kaip.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai jūs čia tiek visko daug prisakėt, kad net nežinau ką čia atsakyt... Visų pirma, aš vienintelę savo gyvenimo vietą matau tik kaimą, todėl, kad mane ten traukia. Myliu mišką, myliu kaimą. O man pamatyt pasaulio jau užteko, buvau Londone, pirmą ir paskutinį kartą, ir daugiau nenoriu jo matyt. O LŽŪU studijuot noriu, todėl, kad ten galima studijuot miškininkystę. Aš ūkininkaut noriu ne dėl pelno, ne dėl pinigų. Man tai yra miela.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikinas su ambicijomsi, labai gerai!

Ir tik neklausyk Bulivnyko! Klausyk savo širdies. Matyt Bulvinykas neklausė, dabar sėdi ne savo rogėse ir širsta, arba apsimeta, kad širsta. Reikia atrasti savo pašaukimą. Jei ką traukia prie žemės, tai ir apsukęs ratą prie jos su grįš ir bus visai nesvarbu, kad čia neuždirbsi kaip koks bankininkas. Svarbiausia daryti tai, kas tau labiausia prie širdies. PInigai svarbu, bet ne tiek.

Rodė filmą apie Billą Gatesą. Jis daro tai, kas jam prie širidies, darytų tai ir be pinigų, o kad toje srityje tokie pinigai plaukioja, tai tik sutapimas.

Tamsta manęs nepažįstate, todėl taip kalbate. Aš kuo puikiausiai jaučiuosi ten kur esu ir tai yra mano pasirinkimas laisva valia, ir į žemės ųkį atėjau daug vyresnis nei šis jaunuolis. Jam dabar apie mokslus ir mergas reikia galvot, o ne apie vištas. Gyvena dabar jis kaime, nieko nemato ir galvoja kad nieko be žemės ūkio aplink ir nėra. O jūs čia apie širdį kalbat. Parodykit jam pasaulį su daugiau galimybių ir tada pažiūrėkit, ką ta širdis jam sakys.

1. Gyvenu ne kaime.

2.Kai turėsiu laiko ir noro tai mergą susirasiu greit, o ir dabar apie jas galvoju.

3.Viską aš matau.

4.Nemanyk , kad esu koks neišprusęs kaimietis, žinau aš tą tavo pasaulį ir jo galimybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai jūs čia tiek visko daug prisakėt, kad net nežinau ką čia atsakyt... Visų pirma, aš vienintelę savo gyvenimo vietą matau tik kaimą, todėl, kad mane ten traukia. Myliu mišką, myliu kaimą. O man pamatyt pasaulio jau užteko, buvau Londone, pirmą ir paskutinį kartą, ir daugiau nenoriu jo matyt. O LŽŪU studijuot noriu, todėl, kad ten galima studijuot miškininkystę. Aš ūkininkaut noriu ne dėl pelno, ne dėl pinigų. Man tai yra miela.

1. Gyvenu ne kaime.

2.Kai turėsiu laiko ir noro tai mergą susirasiu greit, o ir dabar apie jas galvoju.

3.Viską aš matau.

4.Nemanyk , kad esu koks neišprusęs kaimietis, žinau aš tą tavo pasaulį ir jo galimybes.

Tavo reikalas, nors manęs tokie pasisakymai neįtikina, kad tu suprantai ką norėjau pasakyt. Tokio amžiaus žmonių prioritetai keičiasi labai geitai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blickrygai, čia nė vieno nenuoširdaus patairmo enbuvo, nenuvertink taip žmonių:)))) Kritiškas požiūris dar nereiškia nenuoširdumo, į jį kaip tik labiausiai įsikalusyti ir reikia.

O savo programą kuo puikiausiai išdėstei, norai tavo labai konkrektūs, tad viskas tvarkoje!!!

Man žiauriai gaila jaunų žmonių, kurie baigia mokyklą ir net nejaučia, ką jie gyvenime norėtų veikti, ką studijuoti. Tavęs negaila, dėl tavęs galima tik džiaugtis.

Į užsienį, jei norėsi, nuvažiuosi atostogų, pvz., į Kubą ar pasivaikščioti Didžiąja Kinų siena.

Aš prisitrankiau po pasaulį ir man seilė varvant žiūrint į senutes ir senukus, kurie visą gyvenimą iš savo kaimo kojos nebuvo iškėlę, o tikras išminties lobynas.

Vienas žymiausių pasaulio fotografų (pavardės dabar neieškosiu), savo garsiąsias nuotraukas padarė neišeidamas iš savo keimo. Taip kad - kaip kam Dievulis duoda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blickrygai, čia nė vieno nenuoširdaus patairmo enbuvo, nenuvertink taip žmonių:)))) Kritiškas požiūris dar nereiškia nenuoširdumo, į jį kaip tik labiausiai įsikalusyti ir reikia.

O savo programą kuo puikiausiai išdėstei, norai tavo labai konkrektūs, tad viskas tvarkoje!!!

Man žiauriai gaila jaunų žmonių, kurie baigia mokyklą ir net nejaučia, ką jie gyvenime norėtų veikti, ką studijuoti. Tavęs negaila, dėl tavęs galima tik džiaugtis.

Į užsienį, jei norėsi, nuvažiuosi atostogų, pvz., į Kubą ar pasivaikščioti Didžiąja Kinų siena.

Aš prisitrankiau po pasaulį ir man seilė varvant žiūrint į senutes ir senukus, kurie visą gyvenimą iš savo kaimo kojos nebuvo iškėlę, o tikras išminties lobynas.

Vienas žymiausių pasaulio fotografų (pavardės dabar neieškosiu), savo garsiąsias nuotraukas padarė neišeidamas iš savo keimo. Taip kad - kaip kam Dievulis duoda.

Protingai pasakyta apie senutes ir senukus. :) As dziaugiuosi, kad zinau kokie mano gyvenimo tikslai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...