Jump to content

Minimalus zemes dirbimas


Algis...

Recommended Posts

Aš geriau dapliusuoju kompleksiniu vietoj visokiu reguliatoriu ir panašiai. I tema gryžtant tai, kaip sako kolegos sudirti ražiena diskiniu skutiku vėliau noraginiu ir tada manau sz ruskinė tikrai sės ir pasės

man tik idomu pasidare: kokius derlius kolega kulia,kad nenaudoja augimo reguliatoriu? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 102
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Aš geriau dapliusuoju kompleksiniu vietoj visokiu reguliatoriu ir panašiai. I tema gryžtant tai, kaip sako kolegos sudirti ražiena diskiniu skutiku vėliau noraginiu ir tada manau sz ruskinė tikrai sės ir pasės

Nusileik ant žemes, žmogus svajoja kaip prikonstuot prie rusiškos sejamos dišliaus nors kokius noragus o tu siulai investicija už keles dešimtis tukstančiu litu. kiek suprantu žmogus noretu išgirsti kaip kuo mažesnem išlaidom galetu idyrbti dirva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš geriau dapliusuoju kompleksiniu vietoj visokiu reguliatoriu ir panašiai. I tema gryžtant tai, kaip sako kolegos sudirti ražiena diskiniu skutiku vėliau noraginiu ir tada manau sz ruskinė tikrai sės ir pasės

man tik idomu pasidare: kokius derlius kolega kulia,kad nenaudoja augimo reguliatoriu? :eusa-think:

Apie 5t jei sausros užpuola mažiau... Ne mano žemėse 8-10t/ha spausti bet ne esmė....

Viktoras kaip bebūtų taip skutiko reikia... nebutinai nauja yra pilna dėvėtų... bet tiesiai i ražiena nebent durpėj pasėtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilius siaudus augina, o ne grudus ;)

Tos chemijos ir taip sočiai... geriau paklauskim ką mes valgom pumpuodami insekticidus, fungicidus reguliatorius... Yra teke naudot ir ta reguliatoriu bet atsisakem tų nesamonių. Viskas OFF TOPIC pravarem i ganyklas :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen: Beja tema ne vien apie SZ taip kad.... jei nori žmogus neartus laukus sėti vis tiek nori nenori reikia skutikų

Vytas aš ariu tad man aukštesnės ražienos nemaišo... bet su tuo moliu atsibodo kariauti... reikia taikyt naujas technologijas kaip bearimine :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Justis turiu ir molio ir durpes ir dar smelio ne vienas ir ne du hektarai... susumavus bendra vidurki dziaugies kad iki 5t lipai... as neskaiciuoju pavieniu rezultato is to ir is to lauka imu bendrai.... Pas mane ne 60-70 balu kad kulciau drūtai.... aplinkiniai kolegos irgi negali pasigirti ispūdingais derliais... nesuku galvos turiu ką turiu...

pas mane tik apie 30% laukų bjauriai susidirba o daugiau viskas čiki... ateis laikas bus kažkiek ir beariminės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilius siaudus augina, o ne grudus ;)

Tos chemijos ir taip sočiai... geriau paklauskim ką mes valgom pumpuodami insekticidus, fungicidus reguliatorius... Yra teke naudot ir ta reguliatoriu bet atsisakem tų nesamonių. Viskas OFF TOPIC pravarem i ganyklas :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen: Beja tema ne vien apie SZ taip kad.... jei nori žmogus neartus laukus sėti vis tiek nori nenori reikia skutikų

Vytas aš ariu tad man aukštesnės ražienos nemaišo... bet su tuo moliu atsibodo kariauti... reikia taikyt naujas technologijas kaip bearimine :eusa-whistle:

JAu ka ka, bet augimo reguliatoriu gali naudot (turint minti jo naudos ir kainos santyki)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienais metai kai sausra užpuole panaudojau cikocelio ir tai dejau mažesne norma... kviečiai sulindo i žemę :eusa-think: Dėl išgulimo bėdų kažkaip nėra tik kad kombainui nepatinka didelė masė šiaudų. O nukūlus užbarstau salietros arba karbamido tirpalu nupurškiu ir suskutam, taip kovoju su šiaudų mase

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su giluminiu bent pries rapsa butinai, istikro tai reikia susiardyti senelio palikta pada, vasariniam rapsui taipat nepakenks giliai ispurenti bet jokiu budu ne pavasari o tik is rudens (pavasari supurenus giliai bus nutraukti kapiliarai ir trukstant dregmes paprasciausiai isdzius) ir esme ta , kad purenti giliai bet apversti nera reikalo. Na ir gaunasi gilus purenimas praktiskai kas 3-4metus (30-40cm)

caia atsakimas viktorui nes kol parasiau jau keli posmai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su giluminiu bent pries rapsa butinai, istikro tai reikia susiardyti senelio palikta pada, vasariniam rapsui taipat nepakenks giliai ispurenti bet jokiu budu ne pavasari o tik is rudens (pavasari supurenus giliai bus nutraukti kapiliarai ir trukstant dregmes paprasciausiai isdzius) ir esme ta , kad purenti giliai bet apversti nera reikalo. Na ir gaunasi gilus purenimas praktiskai kas 3-4metus (30-40cm)

caia atsakimas viktorui nes kol parasiau jau keli posmai :icon-wink:

Jei vietoj giluminio kas 3-4 metai rapsui suari, kitais metais skutimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su giluminiu bent pries rapsa butinai, istikro tai reikia susiardyti senelio palikta pada, vasariniam rapsui taipat nepakenks giliai ispurenti bet jokiu budu ne pavasari o tik is rudens (pavasari supurenus giliai bus nutraukti kapiliarai ir trukstant dregmes paprasciausiai isdzius) ir esme ta , kad purenti giliai bet apversti nera reikalo. Na ir gaunasi gilus purenimas praktiskai kas 3-4metus (30-40cm)

caia atsakimas viktorui nes kol parasiau jau keli posmai :icon-wink:

Kažkokiam žurnale ar laikraštyje teko skaityt kažkokio mokslininko nuomone kad ir giluminis purentuvas gali palikti pada jeigu netinkamai panaudosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau pluga turi pakeisti tik giluminis skutikas,o ne koks diskinis ar noraginis. ta dabar mes ariam kas 3metus. siemet rudeni parvaziuos ir giluminis,tadu bandysiu atsisakyti ir dalinai plugo aisku ne iskarto,o palaipsniui... nors cia jau aukstasis pilotazas,kuriam klaidos brangiai gali kainuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...