Jump to content

mini sunkvezimis


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 metų...

Klausimelis. mokamais keliais lietuvoje reikia issipirkti vinjietes. bet ukininkams nereikia vaziuojant islauko i lauka. tai koki dokumenta reikia parodyti pareigunui kad jis neuzdetu baudos ? nemanau kad uztenka tik uk. pazimejimo, nes tai dar nereiskia kad man o laukas yra butent uz to mokamo kelio. tai ga lreikia kokia deklaracija ar dar ka veziotis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8. Naudotojo mokestis netaikomas, jei apmokama kelio dalis naudojama kaip apylanka, kuri pažymėta specialiais ženklais, taip pat kertant apmokamą kelią, taip pat žemės ūkio veiklos subjektams, kai jie važiuoja iki savo dirbamo lauko ir grįžta iš jo.

istatymas cia http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=294783

8 grafa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimelis. mokamais keliais lietuvoje reikia issipirkti vinjietes. bet ukininkams nereikia vaziuojant islauko i lauka. tai koki dokumenta reikia parodyti pareigunui kad jis neuzdetu baudos ? nemanau kad uztenka tik uk. pazimejimo, nes tai dar nereiskia kad man o laukas yra butent uz to mokamo kelio. tai ga lreikia kokia deklaracija ar dar ka veziotis ?

Sita klausima buvau rastu uzdaves ir VKTI, ir Policijai, ir Keliu direkcijai. Nei is vienos konkretaus atsakimo negavau. Atsispausdinau tavo veliau mineta istatyma ir vazineju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...