Jump to content

Ka pasirinkti 200h dirbamai zemei?


DZestis

Recommended Posts

  • Atsakymai 202
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

nejaugi niekas neturi tc arba tucano, gal pas kaimyna kieknors stovi ir atsiliepimu girdejot?

Neteisingai statai klausima :) klausk, nejaugi niekas neturit Dominator 96 arba 98, nes ju našumas praktiškai tas pat. Berods forumietis Drapox turėjo 96 dominatoriu, tai jis galėtu papasakot kaip su juo eina nukult 200ha, tai panašiai bus ir su Tukano 320. Mano nuomone arba ilga javapjutė su nauju tukano 320 arba greitesnė su nedaug naudotu Tukano 450, už maždaug tuos pačius pinigus.... arba NH cx 8... naudota. TC kaimynas turi tik nežinau kokie skaičiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nejaugi niekas neturi tc arba tucano, gal pas kaimyna kieknors stovi ir atsiliepimu girdejot?

Neteisingai statai klausima :) klausk, nejaugi niekas neturit Dominator 96 arba 98, nes ju našumas praktiškai tas pat. Berods forumietis Drapox turėjo 96 dominatoriu, tai jis galėtu papasakot kaip su juo eina nukult 200ha, tai panašiai bus ir su Tukano 320. Mano nuomone arba ilga javapjutė su nauju tukano 320 arba greitesnė su nedaug naudotu Tukano 450, už maždaug tuos pačius pinigus.... arba NH cx 8... naudota. TC kaimynas turi tik nežinau kokie skaičiai.

nu nzn ar 96 240 ag turi ir ar 100t per diena ivaro....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nejaugi niekas neturi tc arba tucano, gal pas kaimyna kieknors stovi ir atsiliepimu girdejot?

Neteisingai statai klausima :) klausk, nejaugi niekas neturit Dominator 96 arba 98, nes ju našumas praktiškai tas pat. Berods forumietis Drapox turėjo 96 dominatoriu, tai jis galėtu papasakot kaip su juo eina nukult 200ha, tai panašiai bus ir su Tukano 320. Mano nuomone arba ilga javapjutė su nauju tukano 320 arba greitesnė su nedaug naudotu Tukano 450, už maždaug tuos pačius pinigus.... arba NH cx 8... naudota. TC kaimynas turi tik nežinau kokie skaičiai.

nu nzn ar 96 240 ag turi ir ar 100t per diena ivaro....

o gal zinai kiek 76 domikas turi? lygiai 120ag ir per diena yverst 100t juokai,jei laukas nemazas,aisku kultura kvieciai ;) cia is mano praktikos :lol: aisku rapse prie 3t derliaus daugiau kaip 12 ha nenukirsdavau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn ar 96 240 ag turi ir ar 100t per diena ivaro....

Ivaryt galima, aišku nuo sąlygų ir operatoriaus priklauso

keista kai su tais pačiais "viduriais" padarė dukart galingesnį kombainą, o našumo prasme niekas nepasiketė.

Dominator 86 turejo 120 Ag (Pasirinktinai 150 AG),

Dominator 88 S - 156 Ag,

Dominator 98 S/SL - 162AG, 170AG,

Dominator 98SL Maxi - 200 AG

Medion 330 - 220 AG

Tucano 320 - 190 AG

dabartinis Tucano 320 - 238 AG (max)

Buve dominatoriai ir dabartinis Tucano tai tie patys kombainai. Na taip variklis su bunkeriu vietom sukeistas. Sutinku kad seniesiems dominatoriams (120-150 Ag mažoka, jei didesnis derlius ir šiaudai smulkinami. Bet jokio skirtumo ar dėk jam 180, ar 200 ar 238 AG vis tiek tas pats. Būgnas vienas tas pats 45 cm skersmens ir 132 cm pločio, kratikliai 5, sietai 4,25 kv.m. Tam Tucano dėti galima ir 300 Ag variklį tik kad jokio tikslo, nuo to kombainas našesnis nepasidarys nei pro kur. Tucano 430 bent jau rimčiau būtų, nors ir jo būgnas ne ka didesnis ir užkišamas pakankamai lengvai. O New Holland nebūtina rinktis lenkijoje gaminamų TC, galima ir Belgiškuosius CX 5080 :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn ar 96 240 ag turi ir ar 100t per diena ivaro....

Ivaryt galima, aišku nuo sąlygų ir operatoriaus priklauso

keista kai su tais pačiais "viduriais" padarė dukart galingesnį kombainą, o našumo prasme niekas nepasiketė.

Dominator 86 turejo 120 Ag (Pasirinktinai 150 AG),

Dominator 88 S - 156 Ag,

Dominator 98 S/SL - 162AG, 170AG,

Dominator 98SL Maxi - 200 AG

Medion 330 - 220 AG

Tucano 320 - 190 AG

dabartinis Tucano 320 - 238 AG (max)

Buve dominatoriai ir dabartinis Tucano tai tie patys kombainai. Na taip variklis su bunkeriu vietom sukeistas. Sutinku kad seniesiems dominatoriams (120-150 Ag mažoka, jei didesnis derlius ir šiaudai smulkinami. Bet jokio skirtumo ar dėk jam 180, ar 200 ar 238 AG vis tiek tas pats. Būgnas vienas tas pats 45 cm skersmens ir 132 cm pločio, kratikliai 5, sietai 4,25 kv.m. Tam Tucano dėti galima ir 300 Ag variklį tik kad jokio tikslo, nuo to kombainas našesnis nepasidarys nei pro kur. Tucano 430 bent jau rimčiau būtų, nors ir jo būgnas ne ka didesnis ir užkišamas pakankamai lengvai. O New Holland nebūtina rinktis lenkijoje gaminamų TC, galima ir Belgiškuosius CX 5080 :icon-wink:

del uzsikisimo tai tikrai esu girdejes,kad maziukai tukano springsta greiciau nei laverdos,gal cia nuo pjovejo irgi priklauso a biesas zino :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nejaugi niekas neturi tc arba tucano, gal pas kaimyna kieknors stovi ir atsiliepimu girdejot?

Neteisingai statai klausima :) klausk, nejaugi niekas neturit Dominator 96 arba 98, nes ju našumas praktiškai tas pat. Berods forumietis Drapox turėjo 96 dominatoriu, tai jis galėtu papasakot kaip su juo eina nukult 200ha, tai panašiai bus ir su Tukano 320. Mano nuomone arba ilga javapjutė su nauju tukano 320 arba greitesnė su nedaug naudotu Tukano 450, už maždaug tuos pačius pinigus.... arba NH cx 8... naudota. TC kaimynas turi tik nežinau kokie skaičiai.

kiek tas nedaug naudotas? kaip nupirkt uz tokius pinigus tikrai gera? ir is kur garantijos kad jis neges? manau naujas vis tiek daugiau patikimesnis variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek tas nedaug naudotas? kaip nupirkt uz tokius pinigus tikrai gera? ir is kur garantijos kad jis neges? manau naujas vis tiek daugiau patikimesnis variantas.

Tai žinoma, kad naujas patikimesnis, bet ir su naudotais žmonės dyrba... čia jau kaip kam išeina. Asmeniškai man tukano 320 ant 200ha butu per menkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, kaimynas pas mane drasko maike kad geriausias kombainas yra Acrosas, patys mes susilaikem nuo jo, bet jei rimtai kodel paprasciausio ir patikimiausio varianto neisbandot? Sako Akrosas beveik visas iš Claas dalių padarytas...

man ir vadybininkai porino, kad vectorius labai geras, duag daliu claasiniu ir pan, atvaziave pamate, skardas atidarem, apsisukom ir nuejom (tas pats niva, variklis kitas, paskirstytojas su akumais ore kabantys, metrines asys isikisusios be jokiu atraminiu guoliu, kazkodel viduje smulkintuvo verzliu ir saibu kruva radom, nors sake varzyt nereikia, norint pakeisti dalgi reik reduktoriu nuimti ( per 10 minuciu apziureje pradziai pamtem) ispudis nekoks :(

kaimynas turi dona zalia, tas pats acrosas, cumuns variklis jei neklystu, vairalazde ir pan, sake gyvenime nebepirktu.... kartu buvo lexa pirkes, prie jo ranku jau 8 metai nekiso, o prie dono tik metus nekiso ranku.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek tas nedaug naudotas? kaip nupirkt uz tokius pinigus tikrai gera? ir is kur garantijos kad jis neges? manau naujas vis tiek daugiau patikimesnis variantas.

Tai žinoma, kad naujas patikimesnis, bet ir su naudotais žmonės dyrba... čia jau kaip kam išeina. Asmeniškai man tukano 320 ant 200ha butu per menkas.

noretumem irgi lexo, tik reik pradziai manau koki 200000 damesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

deveti dirbo dirba ir dirbs. o jeigu ziuret i deveta tai pagal moto valandas kokia butu riba?

Tai jeigu už kokius 400-450 tukstančiu pasižiūrėk skelbimuose kokie kombainai, kad ir konekesko puslapyje tukanas450 berods 1500 val nepradyrbes, dar kažkokia mega 350 berods 700 moto val. irt.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...