Jump to content

Sveiki,pagelbekit del LEMKENO plugo


ErnestasK-710

Recommended Posts

Naujais Lemkenais prekeuja KONEKESKO, ten gali ir daliu bet kokiu uzsisakyt orginaliu, taciau kai suzinosi ju kaina tai, griuk negyvas, taciau neorginaliom dalim tai prekeuja daug kas, pvz. dojus, lytagra, pasvalio agrodyleris ir t.t.

ir siaip lemkeno plugai vos ne brangiausiai kainuoja nei analogiski

Naujas 4 korpusu vartomas su apsauga spiruokline su priesplugiais kainuoja apie 41tk+pvm, kokios firmos plugas kainuoja pigiau. Jeigu kalbet apie padevetus tai taip uz juos daug praso, nes ju neperdaug iveza i Lietuva, juos vokietijoi vertina kitu saliu perkupai, ir patys vokieciai todel manau ju kainos didokos ir pasirinkimo nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju as apie lemkeno euro opal 3+1 vartoma. Kazi ar su 105 ag ceisu eitu normaliai dirbt? Tie lemkenai vieni is lengvesniu, dabar tas keisas overuma 4 paprasta laisvai traukia. Kazi ar zymiai sunkiau butu su lemken vartomu?

Kaip tik toki pluga turiu, tampau ji su zetorium, del lengvumo tai zetorius ji jaucia kaip turi but, taip kad ziurek, nezinau koks modelis to Case, bet man atrodo kad sunkiai susitvarkys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju as apie lemkeno euro opal 3+1 vartoma. Kazi ar su 105 ag ceisu eitu normaliai dirbt? Tie lemkenai vieni is lengvesniu, dabar tas keisas overuma 4 paprasta laisvai traukia. Kazi ar zymiai sunkiau butu su lemken vartomu?

Kaip tik toki pluga turiu, tampau ji su zetorium, del lengvumo tai zetorius ji jaucia kaip turi but, taip kad ziurek, nezinau koks modelis to Case, bet man atrodo kad sunkiai susitvarkys.

Traktorius tai 1056xl. O kaip pats plugas ? kokie pliusai? minusai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plugas kaip plugas, kol kas jokiu gedimu nebuvo, kadangi su priesplugiais tai aria labai graziai, labai puikiai veikia apsauga nuo akmenu, jeigu del patraukimo tai manau patrauks be problemu, vat del pakelimo nezinaukaip tas traktoriukas atrodo, pas mane tai ant forrteros priekije 700kg svoris tai be problemu, manau ir taviskis turetu kelti nes vistik 6 cilindrai, ilgesnis traktorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plugas kaip plugas, kol kas jokiu gedimu nebuvo, kadangi su priesplugiais tai aria labai graziai, labai puikiai veikia apsauga nuo akmenu, jeigu del patraukimo tai manau patrauks be problemu, vat del pakelimo nezinaukaip tas traktoriukas atrodo, pas mane tai ant forrteros priekije 700kg svoris tai be problemu, manau ir taviskis turetu kelti nes vistik 6 cilindrai, ilgesnis traktorius.

As galvoju su kamporaiziais imti, nes kaip ir ekologas, tai visko buna ir durpes dar yra, tai labai greit gali tuos priesplugius uzkist. O kokios detaliu kainos? rasei, kad brangios originalios, bet butu idomu suzinoti LT israiska :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kai ieškojau plūgo, tai kvernelendo dylančios detalės pigiausios, bent jau aš taip išsiaiškinau, o kas del ekologiniu ir durpingų laukų tai aš pirkau su visais atpjovimo peiliais, vien kamporėžių gražiam arimui gali neužtekt.

Mat kaip, tai tau pasiseke, nes kai as ieskojau plugo tai kvernelando orginalios detales buvo laabai brangios, bet neorginalios tai kaip ir visu, jeigu lenkiskos ar lietuviskos tai tikrai pigios, o ir plugas gerokai brangesnis uz lemkena buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujais Lemkenais prekeuja KONEKESKO, ten gali ir daliu bet kokiu uzsisakyt orginaliu, taciau kai suzinosi ju kaina tai, griuk negyvas, taciau neorginaliom dalim tai prekeuja daug kas, pvz. dojus, lytagra, pasvalio agrodyleris ir t.t.

ir siaip lemkeno plugai vos ne brangiausiai kainuoja nei analogiski

Naujas 4 korpusu vartomas su apsauga spiruokline su priesplugiais kainuoja apie 41tk+pvm, kokios firmos plugas kainuoja pigiau. Jeigu kalbet apie padevetus tai taip uz juos daug praso, nes ju neperdaug iveza i Lietuva, juos vokietijoi vertina kitu saliu perkupai, ir patys vokieciai todel manau ju kainos didokos ir pasirinkimo nera.

Čia kainą kartais ne pliko rėmo parašei, nes pas mane komercinis Lemken 4+1 tai sumikė jau beveik šešiaženklė. :icon-rolleyes: Nebent čia koks demonstracinis būtų, kieme 10 metų prarudijęs. :) Kokybė Lemken aiški, nėr ko kalbėt, bet kaina tai kandžiojasi ir stipriai, lyginant su kitais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi rasiau su priesplugiais, reguliuojamas uzgriebis(perstatant varztus), gale atpjovimo diskas, spiruokline apsauga, kaina 41 000lt+pvm, tiesa sita kaina mokejau 2009 metu liepos men. bet kaimynas pirko tuo pat metu 4+1 su kamporaiziais tai berods apie 70+pvm atidave, bet ten remas zymiai stambesnis, ratukas šustresnis, ir ištiesinimo(nu gal ir ne taip vadinas) cilindras yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi rasiau su priesplugiais, reguliuojamas uzgriebis(perstatant varztus), gale atpjovimo diskas, spiruokline apsauga, kaina 41 000lt+pvm, tiesa sita kaina mokejau 2009 metu liepos men. bet kaimynas pirko tuo pat metu 4+1 su kamporaiziais tai berods apie 70+pvm atidave, bet ten remas zymiai stambesnis, ratukas šustresnis, ir ištiesinimo(nu gal ir ne taip vadinas) cilindras yra.

Nu jei rėmas kaip plastikinio lango, :lol: (man rėmai tokiam plūgui prasideda nuo 140 mm), su varžtais reikia pusę dienos užgriebį perstatinėt ir šiaip komplektacija kaip rusko kokio, tai ir kaina gali būti 70 kLt. Bet kai sudedi normalią komplektaciją, atitinkančią 21 amžių, tai ir kaina jau iš fantastikos pasaulio gaunasi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su hidro uzgriebio reguliavimu dadekit 15-20k ir bus ta kaina, kas dar per komplektacija turi buti be priesplugiu ir keiciamu kaltu, ir ratuko profesoriai? :eusa-snooty:

o uzgriebi perstatyt tai ne valandos neuzgaisi parukydamas, 6 varztai atsukt ir istraukt, 6 atleist tik biski, 5 korp ir ratuka biski pasukt i kitas skyles, perkist 6 varztus, juos priverzt ir priverzt 6 varztus, kuriuos atleidai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi rasiau su priesplugiais, reguliuojamas uzgriebis(perstatant varztus), gale atpjovimo diskas, spiruokline apsauga, kaina 41 000lt+pvm, tiesa sita kaina mokejau 2009 metu liepos men. bet kaimynas pirko tuo pat metu 4+1 su kamporaiziais tai berods apie 70+pvm atidave, bet ten remas zymiai stambesnis, ratukas šustresnis, ir ištiesinimo(nu gal ir ne taip vadinas) cilindras yra.

Nu jei rėmas kaip plastikinio lango, :lol: (man rėmai tokiam plūgui prasideda nuo 140 mm), su varžtais reikia pusę dienos užgriebį perstatinėt ir šiaip komplektacija kaip rusko kokio, tai ir kaina gali būti 70 kLt. Bet kai sudedi normalią komplektaciją, atitinkančią 21 amžių, tai ir kaina jau iš fantastikos pasaulio gaunasi. :)

Jo prie fenduko reiktu rimto agregato, man prie zetoriuko uztenka ir varztinio reguliavimo(dar ne kart neteko reguliuot) del remo tai 4+1 remas vienodas visiems varijantams, jeigu 5 be pliuso tai remas atrodo gali but dar kitoks, na o 3+1 zinoma remas mazesnis, atrodo 12ant 12, gaila nerandu instrukcijos ant greicio, ir dar mano plugo pradine kaina berods nuo 48 prasidejo telefonu baigesi ant 41 vietoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...