Jump to content

kokia problema kai atsalo neina uzkurti starteriu MT82.1


belaruzz

Recommended Posts

  • Atsakymai 51
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

sveiki susiduriau su tokia bedike atsalo orai negaliu starteriu uzkurti belaruso. o silta tik sujudina ir dirba.kas galetu buti?

kompresijos nera jeigu radiatoriui naudoji vandeni uzpilk verdanti uzsivesi kaip vasara jeigu antifriza stayk bloke pasildytoja ijungsi kokiai valandai ir traktorius atgis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del kuro gali but ramus zieminis uzpiltas

Ziurint koks tas zieminis ir kada pirktas. Iki gruodzio 1 d. visur dar buvo pereinamas ir labai didelis fuflo.

Parasyta kad teoriskai filtravimosi temperatura iki -15 o praktiskai iki - 21, bet sustojo mano visa technika, jau dabar. (Pirktas is Lukoil atstovu). Turejau dar vasarinio kuro pirkto is Statoil dar pavasari, pasiziuriu backoje skaidrus kaip kristolas, tai jo uzpyliau ir dabar dirbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na suka tai man letokai. akumai nauji. o kaip manai padetu starteris reduktorinis. nes pas mane stovi originalus

Reduktorinis starteris turetu padet, bet prie dideliu salciu reduktorinis taip pat praranda jega ir gali but kad suks kaip ir tas senasis o gal ir dar leciau, rudeni tai kol dideliu salciu nera tai reduktorinis labai gerai, todel mano nuomone reiktu pradet nuo bloko pasilditojo jeigu daznai ziema kurti reik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man pagrinde dabar tik darbai,veliau nelabai reikalingas bus

Na jeigu yra galimybe tai pasilditojas ir starteris reduktorinis tai ir rudeni ir ziema turtum uzsikurt, dar tiesa kol neturi tu dalyku susidejas tai gali naudot fena statybini ar kaip jis ten vadinasi, gerai ikaitink isiurbimo kolektoriu, tai kai kada padeda as net ta fena i oro filtra ikisu, bet reik atsargiai nes gali išsilydit filtro elementai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne kolektorius neuzdaromas.na jo dar tepalus keisiu tuo paciu y zieminius.Tikiuosi padies

Tepalas daug ka reiskia, turetu kazkiek padet. Dar jeigu turi pagalbininka koki tai tegul uzdenge oro filtro anga aklinai su kokia skardele kol suksi varikli o kai isisuka tai atidarai po truputi, tai irgi truputi padeda retsykiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fotkei matosi rusiskas starteris o jis geras nepirkit cekoslovakisku pernai ziema 2sudeginom o rusiskas yra geras ir stiprus 6metus atlaike. pamegink karteri pasildyti breneriu kad tepalas pasiltu ir pora kartu vandeni perpilkit is bloko kad begtu siltas tada veskit :icon-wink: o salto manau kad nepakursit be zibalo niekaip :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fotkei matosi rusiskas starteris o jis geras nepirkit cekoslovakisku pernai ziema 2sudeginom o rusiskas yra geras ir stiprus 6metus atlaike. pamegink karteri pasildyti breneriu kad tepalas pasiltu ir pora kartu vandeni perpilkit is bloko kad begtu siltas tada veskit :icon-wink: o salto manau kad nepakursit be zibalo niekaip :icon-exclaim:

pas mane jau kokie 8metai ,kai cekiskas idetas ir laiko(tfu,tfu,tfu :D ),o tie ruski gal kiek geresni dabar nei tie kur buvo anktesnio modelio,bet bedas isprendzia variklio pasildytojas,zinoma jei yrs 220v :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

but kur elektra pajung tai nusipirtum va toki pasilditoja pats siandien pirkau nes senas sudege

foto ne mano bet pasilditojas toks pat

as tik uzdejau ir pajungiau ar veikia. traktoriaus nebandziau vest nebuvo kada , bet kai jis sila tai jo virsus buna kartas o apacia salta speju jis taip kaip sildamas ir cirkuliuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...