Jump to content

Kaimynas nupurske mano kvietrugius, ka patartumete daryti?


Romka

Recommended Posts

Užpernai kaimynas pasidarė geodezinius savo sklype, ir taip gavosi kad aš su savo sklypuko dalim patekau į jo nuosavybę :) Tą pačią dieną kaimynas atvažiavo ir apsiarė jau aceit jo žieminius rapsus. Sakė bus gera trąša kvietukam. Pasijuokė iš manęs kad jei bandysiu skųstis tai prisiteis aceit už jo žemės iki tol buvusį naudojimą. Ką aš..aišku išsikviečiau atitinkamą tarnybą, užfiksavo faktą, paskaičiavo nuostolius aktą įteikė man ir tam ūkininkui, bei liepė kreiptis į teismą jei kompensacija nebus sumokėta. Aišku kaimynas liepė bylinėtis :) Aš tai tyyngiu bylinėtis, tai sužinojau kur turi nuomojamos žemės be dokumentų. Nupirkau tą jo nuomotą sklypą žiemą, stebėjau kaip jis puikiai tręšia, purškia auginą derlių, deklaravau pačiom paskutinėm dienom kad nesustotų augint mano kviečių :) ir sėkmingai nusikūliau jau savo derlių :)) Istorijos pabaiga...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užpernai kaimynas pasidarė geodezinius savo sklype, ir taip gavosi kad aš su savo sklypuko dalim patekau į jo nuosavybę :) Tą pačią dieną kaimynas atvažiavo ir apsiarė jau aceit jo žieminius rapsus. Sakė bus gera trąša kvietukam. Pasijuokė iš manęs kad jei bandysiu skųstis tai prisiteis aceit už jo žemės iki tol buvusį naudojimą. Ką aš..aišku išsikviečiau atitinkamą tarnybą, užfiksavo faktą, paskaičiavo nuostolius aktą įteikė man ir tam ūkininkui, bei liepė kreiptis į teismą jei kompensacija nebus sumokėta. Aišku kaimynas liepė bylinėtis :) Aš tai tyyngiu bylinėtis, tai sužinojau kur turi nuomojamos žemės be dokumentų. Nupirkau tą jo nuomotą sklypą žiemą, stebėjau kaip jis puikiai tręšia, purškia auginą derlių, deklaravau pačiom paskutinėm dienom kad nesustotų augint mano kviečių :) ir sėkmingai nusikūliau jau savo derlių :)) Istorijos pabaiga...

o kaip įrodyti kad rapsas butent tavo buvo? gal pats savininkas užarė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip įrodyti kad rapsas butent tavo buvo? gal pats savininkas užarė?

Pirmiausia pateikiau sklypo nuomos dokumentus žemės ūkio skyriaus vedėjui, tik tada atvažiavo aiškintis. Kaimynas ūkininkas neneigė kad tai jis užarė mano rapsą, žalos aktą irgi pasirašė, bet jo buvo noras kad aš teismo keliu išsireikalaučiau akte įrašytą sumą. Juokinga, argi ne??? :) Žala aišku buvo nustatyta greitai man pateikus trijų prieš tai buvusių metų auginto rapso derlingumo vidurkį padaugintą iš aparto ploto...aš tyyngiu bylinėtis, tai padariau savaip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Klausimas, kur kreiptis, kad ištirtų kuo augalas nupurkštas buvo. Kaimyninius laukus purškė ir užnešė ant žirnių taip nevaikiškai. Apie 50m vienam lauke matos pageltimas, tai neįsivaizduoju kokiam vėjyje purškė. Kaimyniniam lauke buvo kviečiukuos ž.rapso, tai jį matomai ir naikino. Savininkas nesutinka su pretenzijom, nesako, ką naudojo ir gražiuoju nesidera. Ką toliau daryti, gal kas susidūrę?20170602_184846.thumb.jpg.31ea368cc46f3f3d44c511dd342bbefc.jpg

 

20170602_181227.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai idomiai kai kurie purskia, iskelia stangas metra ar pusantro, o jei vejas dar buna... as tai kuo zemiau leidzdiu tai galiu keliu cm tikslumu supurkst ir esant nedideliam vejui.

agrokoncernas pas mus irgi nelabai pataiko ant savo plotu, po kelis metrus buna kad uznesa arba nenuvaziuoja tiesiai pagal lauka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...