Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Sveiki,gal kas galėtu pasidalinti kaip nusistatyti class dominator 48 kulimui kvieciam,mieziam,avizom ? pobugnio tarpas,bugno greitis,vejo kryptis,vejo greitis ir kaipntas 2 rankenas nustatyti kur šone pobugnio yra iš lauko puses,kiek man žinoma dominator 38-58 taspac yra,jei atsiustumet visa lentele dar geriau butu,ačiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Miksas pranešimas:

Sveiki,gal kas galėtu pasidalinti kaip nusistatyti class dominator 48 kulimui kvieciam,mieziam,avizom ? pobugnio tarpas,bugno greitis,vejo kryptis,vejo greitis ir kaipntas 2 rankenas nustatyti kur šone pobugnio yra iš lauko puses,kiek man žinoma dominator 38-58 taspac yra,jei atsiustumet visa lentele dar geriau butu,ačiu

 

16922818277504125519772783939703.jpg

1692281916483571207097732242796.jpg

1692281944647134585948681898147.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Bet Mantai turbūt neturėjai 480 to. Kiek pasirinkau info apie rotorinius- našumas ir kūlimo švarumas jų stipriosios savybės prieš kratiklinius. Iš blogųjų savybių lyg drėgnesnių nepakula, o taip pat jei užsikimštų, tektų visą dieną atkišinėt. Tai va tokia mano surinkta info, kiek ji teisinga, gal kas pasidalintų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, nerijus69 pranešimas:

Bet Mantai turbūt neturėjai 480 to. Kiek pasirinkau info apie rotorinius- našumas ir kūlimo švarumas jų stipriosios savybės prieš kratiklinius. Iš blogųjų savybių lyg drėgnesnių nepakula, o taip pat jei užsikimštų, tektų visą dieną atkišinėt. Tai va tokia mano surinkta info, kiek ji teisinga, gal kas pasidalintų.

 

grūdai eina per sietus į bunkerį, tai švarumas daugiausia priklauso kaip susireguliuosi juos. Kad per kratukus turėtum nuostolio reikia labai didelių derlių ir daug šiaudų.

kiek planuoji kulti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbėdamas apie švarumą turėjau galvoj šiaudų masėje užsilikusių grūdų išpurtymą. Turbūt kiekvienas galim pasakyt kiek  planuojam, bet dažniausiai niekada taip nebūna. Nuo 5 iki 9 t., mano laukuose kviečių byra.

Kad geras 450 ir 460, neabejoju ir į juos nespjaunu. Netgi dairausi ir šių modelių, bet klausimas, kodėl liaudis vengia rotorinių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , nerijus69 pranešimas:

Kalbėdamas apie švarumą turėjau galvoj šiaudų masėje užsilikusių grūdų išpurtymą. Turbūt kiekvienas galim pasakyt kiek  planuojam, bet dažniausiai niekada taip nebūna. Nuo 5 iki 9 t., mano laukuose kviečių byra.

Kad geras 450 ir 460, neabejoju ir į juos nespjaunu. Netgi dairausi ir šių modelių, bet klausimas, kodėl liaudis vengia rotorinių?

del to kad kaip ir jus rasote rotorius. nors ten nera rotorius. o yra hibridas. po megos ant 480 buvo sioks toks sokas ne tik regulevime bet ir paciam nasume. del dregnesniu kulia jie ir dregnesnius. aisku 25dregmes neteko... bet iki 18-20 eina. su hibridu daug paprasciau isigaudyt ankstines kult regulevima. skirtumas tarp kratuko ir hibrido yra ant kuro sanaudu siektiek. kas daugiau doomina galiu papasakot. teke tiek 450-460 ciupinet tiek 480.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, nerijus69 pranešimas:

Kalbėdamas apie švarumą turėjau galvoj šiaudų masėje užsilikusių grūdų išpurtymą. Turbūt kiekvienas galim pasakyt kiek  planuojam, bet dažniausiai niekada taip nebūna. Nuo 5 iki 9 t., mano laukuose kviečių byra.

Kad geras 450 ir 460, neabejoju ir į juos nespjaunu. Netgi dairausi ir šių modelių, bet klausimas, kodėl liaudis vengia rotorinių?

Jei su rotorium kult 5 tonas tai tik kuro deginimas - nepamirskit kad motorai ten galingesni ir jiems reikia daug mases tada ju privalumas islenda. Nusipirkau 450 ant 130 ha kulimo - ir sakiau sau blin bus per galingas - symet su bbz ir kur derliumi parode kad pats tas.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, nerijus69 pranešimas:

Tai va ir sprendžiu kurį imt, nes neretai 480 pigesnis. Hektarų tai tik šimtas, bet prie to neprisirišu, nes kombainą planuoju įsigyt ilgam.

Pagrindinis  rotorinių vengimas yra baimė su detalėm ir pripratimas prie anų. Class,MF daugmaž detalių yra,kiek suprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, dzipas pranešimas:

Jei su rotorium kult 5 tonas tai tik kuro deginimas - nepamirskit kad motorai ten galingesni ir jiems reikia daug mases tada ju privalumas islenda. Nusipirkau 450 ant 130 ha kulimo - ir sakiau sau blin bus per galingas - symet su bbz ir kur derliumi parode kad pats tas.  

teko pas zmogeli symet pasisukiot su septintuku prie 3-4t ha. tai koks ten kuro deginimas.  vid sanaudos gavos apie 12l ha. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

simtui imciau mazai dirbusia mega arba dominatoriu. aisku ju rasti sunku

yra aplink kas turi ant 100 nusipirke lexionu 480... ir sake duok dieve proto buvo paklausyt imt didesni. dabar ramiai nusikulia ir dar kaimynam padeda.... su mega viskas tvarkoi. bet paskutiniu metu ju kainos jei gyva i kosmosa pakilusios. dominatorius kaip ir tucano 3 serijos. kai reikes greit apsisukt ir bus mazas...  o kaip sako kad mega geriau nes paprastesne tai lexiona irgi imanoma rast su el deze kur isvengsi platos problemu. nors symet jau teko matyt ir su el deze susvilusia. tai tiek tas tiek tas gali pavesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man irgi laikas atėjo keist kombainą. Kuliamos apie 300 ha, bet galimas dalykas, kad dar didės.

javapjūtė ilga, pradedant ž.miežiais, baigiant grikiais, derliai prie mažesnių.

Galvoju lexioną 540 - 560, arba MF 73xx seriją. Biudžetas apie 90K.

P.S ar lexionai 5 serijos turi dar problemų su platomis, kaip 4 serija?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , kazkass pranešimas:

Na man irgi laikas atėjo keist kombainą. Kuliamos apie 300 ha, bet galimas dalykas, kad dar didės.

javapjūtė ilga, pradedant ž.miežiais, baigiant grikiais, derliai prie mažesnių.

Galvoju lexioną 540 - 560, arba MF 73xx seriją. Biudžetas apie 90K.

P.S ar lexionai 5 serijos turi dar problemų su platomis, kaip 4 serija?

 

Pvz 540 cat matoras per silpnas. Truksta galios, jai derlius rimtas ar slapei pjaunasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...