Jump to content

Patarkite-naujas pigiausiais traktorius ne silpnesnis 80 AG


Recommended Posts

o kuom mtz blogi :icon-question: as turiu keleta mtzoku ir dziaugiuosi jais nors ir su vakarieciu dirbu, uz tokia kaina nieko geriau ir nerasi kaip mtz :)

tik nepatarciau pirkt naujo geriau keliu metu senumo be comonrailu visokiu.... :icon-rolleyes:

tinka ir mtz su euro3 bet kaina prasideda jau nuo 87 tuks.-nemaza kad ji nupirkciau palei parama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 88
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o kuom mtz blogi :icon-question: as turiu keleta mtzoku ir dziaugiuosi jais nors ir su vakarieciu dirbu, uz tokia kaina nieko geriau ir nerasi kaip mtz :)

tik nepatarciau pirkt naujo geriau keliu metu senumo be comonrailu visokiu.... :icon-rolleyes:

tinka ir mtz su euro3 bet kaina prasideda jau nuo 87 tuks.-nemaza kad ji nupirkciau palei parama

bet cia juk su PVM, o visi kiti sneka be PVM :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuom mtz blogi :icon-question: as turiu keleta mtzoku ir dziaugiuosi jais nors ir su vakarieciu dirbu, uz tokia kaina nieko geriau ir nerasi kaip mtz :)

tik nepatarciau pirkt naujo geriau keliu metu senumo be comonrailu visokiu.... :icon-rolleyes:

tinka ir mtz su euro3 bet kaina prasideda jau nuo 87 tuks.-nemaza kad ji nupirkciau palei parama

bet cia juk su PVM, o visi kiti sneka be PVM :icon-rolleyes:

as ne PVM moketojas, todel kainas ziuriu su PVM, nes man jo juk niekas nesugrazins

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuom mtz blogi :icon-question: as turiu keleta mtzoku ir dziaugiuosi jais nors ir su vakarieciu dirbu, uz tokia kaina nieko geriau ir nerasi kaip mtz :)

tik nepatarciau pirkt naujo geriau keliu metu senumo be comonrailu visokiu.... :icon-rolleyes:

tinka ir mtz su euro3 bet kaina prasideda jau nuo 87 tuks.-nemaza kad ji nupirkciau palei parama

Kiek man zinoma 87tuks cia kaina ar tik ne 1025.4 o ten gi 110ag ieskokis 920.4 turetum i 70 stukiu tilpti su pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuom mtz blogi :icon-question: as turiu keleta mtzoku ir dziaugiuosi jais nors ir su vakarieciu dirbu, uz tokia kaina nieko geriau ir nerasi kaip mtz :)

tik nepatarciau pirkt naujo geriau keliu metu senumo be comonrailu visokiu.... :icon-rolleyes:

tinka ir mtz su euro3 bet kaina prasideda jau nuo 87 tuks.-nemaza kad ji nupirkciau palei parama

Kiek man zinoma 87tuks cia kaina ar tik ne 1025.4 o ten gi 110ag ieskokis 920.4 turetum i 70 stukiu tilpti su pvm

teisingai sakai, bet tik tas traktorius turi minimaliausia kaina nuo kurios jau prasideda su euro3, visi kiti pigesni mtz euro3 neatitinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma senai laikas patapti PVM moketoju.... :eusa-naughty: Visu antra jei ieskais kas tau i tuos pinigus itiltu tai vienas atsakymas MTZ :eusa-dance:

kiek pamenu juo netampama vos uzsigeidus. Jei apyvartos nera 50 tukst./metus. Klystu?

Klysti.Tavo atveju,jei pirksi traktorių nebūdamas pvm mokėtoju,už apie 60+pvm,tai ~12 kaip,į **** sukiši.O kur dar kuras,trąšos,grūdai,mėsa ir pan?

Neskaičiavau,bet spėju,kad patapus pvm mokėtoju,per metus kitus,vien iš to atsirastų galimybių padoresnį traktorių nusipirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma senai laikas patapti PVM moketoju.... :eusa-naughty: Visu antra jei ieskais kas tau i tuos pinigus itiltu tai vienas atsakymas MTZ :eusa-dance:

kiek pamenu juo netampama vos uzsigeidus. Jei apyvartos nera 50 tukst./metus. Klystu?

Klysti.Tavo atveju,jei pirksi traktorių nebūdamas pvm mokėtoju,už apie 60+pvm,tai ~12 kaip,į **** sukiši.O kur dar kuras,trąšos,grūdai,mėsa ir pan?

Neskaičiavau,bet spėju,kad patapus pvm mokėtoju,per metus kitus,vien iš to atsirastų galimybių padoresnį traktorių nusipirkti.

As klystu?-tai pvm moketuju uztenka tapti kada panorejus, per viena nakti? 50 tuks.metine apyvarta nebutina? Mano pvz.metine apyvarta apie 30 tuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As klystu?-tai pvm moketuju uztenka tapti kada panorejus, per viena nakti? 50 tuks.metine apyvarta nebutina? Mano pvz.metine apyvarta apie 30 tuks.

Jei pajamos apie 30000,tai,sausai skaičiuojant,nebūdamas pvm mokėtoju,kasmet prarandi apie 4000.O jei galvoji apie didesnes investicijas,tai prarasi žymiai daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viliau nenusisnekek kad is 80ag zetoriaus padaris 100ag sureguliavus siurbli taip nebuvo ir nebus. kaip ziuriu gudrus bet nei esi dares nei ka tik gandai gandai.

nepradekit vel temu tersti su savo gincais :evil:norit gincytis eikit y pm ir rasinekites, o jum siulau imti mtz 892 ir neturesite problemu :) per parama praeisit su juo ir salyginai turesite gera traktoriu ir gera kaina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o man tas zetoras visiskas sudas aciu dievui kad pries pora metu kai rasiau projakta apie tokia marke nieko nezinojau tai gal buciau kvailyste padares ir nusipirkes :icon-evil: nepykit zetoriu gerbejei cia tik mano nuomone :D

Kurioi vietoi tas zetoras taip prastai pasirode, kokie skirtumai lyginant su valtra, nes ateity reiks traktoriuko tai laikas pradet dometis, ka gali valtra ir ko negali zetorius, kiek aj tavo valtroi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...