Jump to content

Kockerling zemes dirbimo technika


arturasd

Recommended Posts

Del Allrounder siek tiek abojoju del negilaus skutimo. Kazkada buvau tikras, jog jis tai sugebes, bet realiai manau, jog nelabai. Ir kaip tiesioginis jo darbas - priessejinis jo darbas manau geriau su germinatoriumi nei pastaruoju padargu. Nebent reikalas vyktu po arimo su tankinimu. Bet gal tada visai neverta tai daryti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

atseit pakeitus noragelius ant allrounder kultivatoriaus galima skutima negilu daryt. Man vat idomu, o pacios plunksnos sito kultivatoriaus labai kitokios nei paprasto kokio kultivatoriaus s formos? :D is foto, atrodo, kad jos nieko nesiskiria, bet gal kas zinot kaip is tiesu yra. Gal gabaritai didesni ju? zinau,kad tik atstumai dideli tarp plunksnu(praeinamumas),kad nekistu. O su paciom plunksnom idomu. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu allrounder 500 5m pakabinama su lyginimo lenta su vamzdiniu volu ir aketelemis dirba pirma sezona. esu patenkintas darbu. skutimo dar nemeginau daryt bet butinai meginsiu rudeni pabandyt. kas del S formos plunksnu tai jos stiprios gan masyvios. ir jo tarpas nuo zemes iki remo nemazas 50 ar 55 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu allrounder 500 5m pakabinama su lyginimo lenta su vamzdiniu volu ir aketelemis dirba pirma sezona. esu patenkintas darbu. skutimo dar nemeginau daryt bet butinai meginsiu rudeni pabandyt. kas del S formos plunksnu tai jos stiprios gan masyvios. ir jo tarpas nuo zemes iki remo nemazas 50 ar 55 cm.

taip ir maniau, kad plunksnos turi but stipresnes, masyvesnes, tik is foto suprast sunku. Logiska siaip, jei galima su juo lengva skutima daryt, tai ir plunksnos turi but galingesnes,labiau tam tinkancios. Nes kitu atveju, galimetu ant kultivatoriaus plunksnas placiau ismetyt, pakeist noragelius ir daryt lengva skutima. Gal kas iseitu, bet vis tiek geriau, kai plunksnos rimtesnes butu. Kad darbu patenkintas, tai tikiu. Gal kita karta zinai, kiek viena plunksna kainuoja tokio kultivatoriaus?

ir su kiek arkliu tempi 5 metru? aprasyme radau, kad tik 100 arkliu atseit reik. :D bet mazai kazkaip atrodo kai 5 metram.

3metram tik 60arkliu atseit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Uz kirova DIDELE pagarba, kam pirkti uz 500 stuku jei uz 50-100 gali pats pasidaryti kazka tokio panasaus. Mes keliais simtais smulkesni ukininkai tai t-150 irgi visaip tobulinam:) O tas filmukas su kombainais tai kelis kart ji ziurejau ir dabar jo muzika skamba:) ir man nuo liepos vidurio iki dabar su pertraukom home:) tik gaila kad neturiu is virsaus. galima klausima ka ten t-150 su backa gale lauko daro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz kirova DIDELE pagarba, kam pirkti uz 500 stuku jei uz 50-100 gali pats pasidaryti kazka tokio panasaus. Mes keliais simtais smulkesni ukininkai tai t-150 irgi visaip tobulinam:) O tas filmukas su kombainais tai kelis kart ji ziurejau ir dabar jo muzika skamba:) ir man nuo liepos vidurio iki dabar su pertraukom home:) tik gaila kad neturiu is virsaus. galima klausima ka ten t-150 su backa gale lauko daro?

saugo Don'a jei netycia uzsidegtu, tik kiek maciau Donas klipuke pasleptas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia geras su tuo donu, pries kokius 4 metus dar pusantriniu skuto toks tapalinis vienas ir radiatorius leido vandeni tai 20 litru kane veziojosi, o is puskaciaus benzinas kazkaip pateko ant kamino ir uzsidege, as ir tam lauke kuliau tai su gesintuvu kol privaziavau jau tas su tuo 20 litru spejo uzsigersinti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...