Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

Nemanau kad ten ir turėtų būti nurodytas kažkoks atmetimas, tiesiog nebuvo per 5 metus ankštinių žolių šiemet jei tai yra penkti metai gauni 0. O ekoagros galėjai preiti sejomaina ir su ankštiniais pasėliais ir Su mėšlu ir su tarpiniais. Aš kaip įsivaizduoju net jei 4 metus turėjai pievas ganyklas ir šiemet pasėjai į ji paseli, tai ir negauni išmokos, nes neturėjai dobilų. Nors pernai lyg žadėjo pievas ganyklas užskaityti, bet klausimas ar taip padare iki galo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-12-03 at 23:05, Jurgionis pranešimas:

Patikrinus portal.nma.lt deklaruotų laukų informaciją, tai nei vienas nėra atmestas dėl paramos ekologiniam ūkininakvimui. Beto nesu gavęs jokių pranešimų apie pritaikytas sankcijas ar neatitikimus sėjomainai. Skambinsiu į NMA aiškintis situacijos :)

Sveikas. Pas mane taip pat paskaičiuota tik LT pinigai ir pervesta, bet suma nei pusė nei nepusė. Skambinai gal į nma, gal paaiškino ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Mode pranešimas:

Sveikas. Pas mane taip pat paskaičiuota tik LT pinigai ir pervesta, bet suma nei pusė nei nepusė. Skambinai gal į nma, gal paaiškino ką?

Taip skambinau, kestoxs buvo teisus, esu neigyvendines sejomainos 13 ha plote ir uz ji siemet negausiu eko ismokos :( suklaidino mane ekoagros, jos dobilai nebutini sejomainoje... pasirodo butini 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Jurgionis pranešimas:

Taip skambinau, kestoxs buvo teisus, esu neigyvendines sejomainos 13 ha plote ir uz ji siemet negausiu eko ismokos :( suklaidino mane ekoagros, jos dobilai nebutini sejomainoje... pasirodo butini 

 Taip išeina, jei dobilu ir kitų ankštinių neįsėjai per 5 metus tai išmokų nebus šiemet. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Tomukxxx pranešimas:

 Taip išeina, jei dobilu ir kitų ankštinių neįsėjai per 5 metus tai išmokų nebus šiemet. 

Ne taip išeina, o taip yra ir tai buvo žinoma nuo pat pradžių. Sertifikavimo taisyklėms visa kita yra tinkama. O paramines aiškiai nurodo žoles karta per 5 metus... Siaip kiek matau ir pas mane truputi trūksta pinigu, bet kiek skaičiuoju viską lyg ir esu padaręs, idomu bus pasiskambinti kada kaip susiskaičiavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
prieš 9 minutes , -marius- pranešimas:

Sveiki,

kokiu atstumu nuo ūkinio pastato kuriame laikomi galvijai galima turėti lauką kuriame produkcija būtų laikoma ekologiška?

Kas čia per klausimas? Čia atseit neeko galvijai tvarte, ir sklypas aplink tvartą? Siaip eko sklype  niekas nedraudžia laikyti neeko gyvulius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , -marius- pranešimas:

Radau tik dėl kelių atstumus.

Jaučiu kokia sena info skaitai:-D net ir nuo keliu jokių atstumu nebepamenu kad butų belikę. Tiesiog pats pasirenki apsaugos juosta nuo galimo teršimo šaltinio, gali nepalikti nieko, bet maždaug pats prisiimi rizika... o toks kaip ferma ir gyvuliai nėra laikoma kaip taršos šaltinis... Pagal taisykles gali naudoti savo lauke męšla iš neeko ūkio berods iki 200 salyginiu( gal ir daugiau nepamenu tiksliai), tai yra oficialiai leidžiama... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, ekodvaras2019 pranešimas:

Kažkaip likau nesupratęs...Gavau eko išmokas tik iš LT,o europ[os dalias nebesimato.Tai bus dar jos ar nebe?

Jei penkių metų laikotarpyje, nesėjai ur nežymėjai tinkamai įsėlio, už ariamus laukus, šiai minutei ir turėtum negauti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...