Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

Bet tai gaidynas totalus. Dabar kaip pvz jei noriu pasilikt sėklai grūdų kitiem metam, kad nepirkinėt, ir fsio, jau nebegalėsiu šito daryt. Kažkoks apsurdas... dabar dar klausimas, o jei aš padarau nulinius likučius, o iškart "nusiperku" eko tuos pačius grūdus, iš kito eko ūkio, tai šitaip turėtų eit? Nes mano likutis bus nulinis, o aš "nusipirkau" iš kito pašarui, ir gaunu iškart išmokas, ar yra koks saugiklis?

Prie topačio, o kur vyksta tie aptarimai? Kas juose gali dalyvaut? Kur informaciją rast apie juos galima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką daryti su šienu jei lieka, sudegint? dar yra 11lentelėje grafa sunaudota asmeninėms reikmėms/ nurašyta, tai matyt teks viską nurašyti, bet gi nurašyti gali stovėti toliau!?

Įdomu būtų sužinoti tokio reikalavimo logiką, kur čia slypi ekologija?

Kaip sake vienas mano kolega dirbes NMA logikos ten nera, ten yra tik rastai! Taip ir ZUM logikos ten nera, ten yra tik rastai. Ju logika viena - kaip sutaupyti pinigu;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios sankcijos jei mano nuomojamas laukas buvo itrauktas i ekologinius, o dabar man nuomotojas nebenuomoja :icon-neutral:

Geriausia būtų kad perduotų įsipareigojimus naujam nuomininkui.Arba tiesiog kai išnuomos kitam eik į teismą su areštu.

Kitas variantas reikia žiūrėti į įsipareigojimus kelintus metų ir kiek dar likę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau taip is S. Jasiaus kalbos supratau.

Tai manau, kad blogai supratai, dabar jau trūksta 14 mln, jei tiem leis prasitęsti tai dar apie 20mln dasideda, o kur dar tie kurie įsipareigojo šiemet su visu plotų ateitį, ten dar pinigai.Esmė tokia, net asociacijos valdybos dauguma pasisako už tai kad likusiems 2007-2013 metų programoj įstatytu ragus, ir kovoja dėl to kad tiem kurie įsipareigojo šiemet susideklaruoti 100% ekoūkį už tai išmokas mokėtų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako atseit lietuvai nereikia eko produkcijos, nes viska isveza, tai ir nebenori remti eko ukiu, o dar ir pinigu stygius yra, tai dabar nemoko eko ismoku, iesko prietekstu kokia sakcija i paisyti, sake ateinancius metus labiau kontroliu tiktintojai lauko pakrasciu ar kaimynas netycia trasu neuzmete ar purkstuvu neivaziavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2015 m. surinktos paraiškos pagal dvi Kaimo plėtros priemones - dalis ūkininkų tęsia įsipareigojimus iš 2007-2013 m., dalis atėjo kaip nauji pareiškėjai. Tęsiančių 2007-2013 m. įsipareigojimus gamybos plotai sudaro 46 266 ha. 2014-2020 m. pareiškėjai skirstomi į dvi grupes: valdančių iki 200 ha ūkius bendras gamybos plotas sudaro 108 407 ha, didesnių ūkių, valdančių daugiau negu po 200 ha - 54 738 ha. Pirmajai ūkininkų grupei (vykdantiems 2007-2013 m. įsipareigojimus) visam plotui finansuoti reikalinga suma siekia 9,7 mln. eurų. Naujojo finansavimo laikotarpio ūkiams iki 200 ha reikėtų sumokėti 24,1 mln. eurų, o valdantiems didesnius kaip 200 ha ūkius, be nuoskaitos reikėtų sumokėti 12 mln. eurų (pritaikius 30 proc. nuoskaitą, liktų 8,4 mln. eurų). „Vadinasi, per metus visiems pareiškėjams reikėtų sumokėti 42,3 mln. eurų. Per visą programinį laikotarpį šiam sektoriui skirta 150,7 mln. eurų. Jei naujų pareiškėjų neatsirastų, per penkerius metus lėšų poreikis būtų 164, 9 mln. eurų. Taigi, gaunamas 14 mln. lėšų trūkumas",

Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/naujienos/agropolitika/21836-kaip-toliau-pletosis-ekologines-gamybos-sektorius-

 

 

Tai manau, kad blogai supratai, dabar jau trūksta 14 mln, jei tiem leis prasitęsti tai dar apie 20mln dasideda, o kur dar tie kurie įsipareigojo šiemet su visu plotų ateitį, ten dar pinigai.Esmė tokia, net asociacijos valdybos dauguma pasisako už tai kad likusiems 2007-2013 metų programoj įstatytu ragus, ir kovoja dėl to kad tiem kurie įsipareigojo šiemet susideklaruoti 100% ekoūkį už tai išmokas mokėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daro viska, kad tik nemoketu dali ar visa eko suma. Atsiunte laiska del per didelio derliaus, pasiaiskink, nes vidurkis LT mazesnis o Jus prikulet tiek ir tiek, nusiuntem paaiskinima, ateina laiskas is ekoagros kad panaikina sertifikata, prideda nauja o kultura kurios per dauk prikulta neleidzia parduot kaip eko... manau cirkai dar tik prasideda, nebezino ka daryt su tais 20+tukst ha kurie atejo i ekologija, tai visais imanomais budais skriaus realiai dirbancius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...