Jump to content

kaip patikrinti Dronningborgo hidropavara?


Dronni

Recommended Posts

Man demonstravo senesny dbroningborga 2250 berods ir su hidro vaziuokle tai net prakasdavo ratus ant kalniuko is vietos... o manasis 7000 to negali bet gal ir gerai... nes manau jei nusuks pusasius bus problema... i kalna sunkokai ropoja bet ropoja ir aisku yra tas kaukimas sioks toks bet ka padarysi kaukia jis man jau 7 metus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia aisku ne i tema, bet as kiek girdejau protingus zmones kalbant tai lygtai yra kazkokie testavimo taskai, kazkokie tai prietaisai vadinami debitomaciais manometrais ar kazkaip panasiai ir juos prijungus ir atlikus testavima galima nemazai suzinoti apie hidrrostatikos bukle :icon-cool:

Butu liuks tokia iranga pasijungt ant kombaino ir pratestuot garantuoju tikrai rastu kazka blogo beveik 30metu sulaukusiam kombainui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia aisku ne i tema, bet as kiek girdejau protingus zmones kalbant tai lygtai yra kazkokie testavimo taskai, kazkokie tai prietaisai vadinami debitomaciais manometrais ar kazkaip panasiai ir juos prijungus ir atlikus testavima galima nemazai suzinoti apie hidrrostatikos bukle :icon-cool:

Na tai čia aišku, manometrą pajungus patikrini kaip tepalo siurblys slėgį sukelia ne tik hidrovažiuoklėj bet ir visoj hidrosistemoj. Tik reikia rasti kur pajungti ir žinot skaičiukus :) Pas mus taip bielike tikrino, tai jei nemeluoju, atrodo buvo ~ 220bar. Ta manometrą pasidaryt nėra sunku tik įdomu koks ten slėgis turi būti, nes ir pats noriu pasitikrint. Kažkodėl sunkiai kederį kiloja..

Manau geriausias paprastas testavimas būtų su jau apšilusiu tepalu pavažinėt į kalną ir nuo kalno, į priekį ir atbulai. Turi važiuot, savaime aišku, kad bus kaukimas, bet jei jokio traškėjimo ir pan. negirdėsi tada reiškia gerai :) pas mane užvažiuoja gana lengvai, tik labai nedraskau, nes hidrosiurblį suka tik 2/3 diržai. nesinori papilt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tuscias jis gan lengvai kils i ta kalna tik kazin kaip butu jai bunkeris butu apipilnis :eusa-think: Nes musiskis JD 1188 Hydro4 tuscias kila i kalna 2 begiu pilnu greiciu mazdauk apie 6-6,5km/h o jau su bevei pilnu bunkeriu tai jau max 5-5,5 km/h :eusa-doh:

Kyla jie taip pat smagiai tik aisku greitis su pilnu bunkeriu ir su tusciu jau skiriasi... pas mane kai dirba tai jei gazo nepaduodu nebekelia kederio.. dabar mastau ar del tepalo rusisko ar jau amzelis siurbliui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tuscias jis gan lengvai kils i ta kalna tik kazin kaip butu jai bunkeris butu apipilnis :eusa-think: Nes musiskis JD 1188 Hydro4 tuscias kila i kalna 2 begiu pilnu greiciu mazdauk apie 6-6,5km/h o jau su bevei pilnu bunkeriu tai jau max 5-5,5 km/h :eusa-doh:

Kyla jie taip pat smagiai tik aisku greitis su pilnu bunkeriu ir su tusciu jau skiriasi... pas mane kai dirba tai jei gazo nepaduodu nebekelia kederio.. dabar mastau ar del tepalo rusisko ar jau amzelis siurbliui

O tai vaziuokles ir kederio tepalai neatskiri? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Kyla jie taip pat smagiai tik aisku greitis su pilnu bunkeriu ir su tusciu jau skiriasi... pas mane kai dirba tai jei gazo nepaduodu nebekelia kederio.. dabar mastau ar del tepalo rusisko ar jau amzelis siurbliui

Jei bandysi ką nors daryt su siurbliu tai būtinai parašyk, nes pas mane irgi, kai gazo nėr tai nei kederį pajudinsi, nei vairą viena ranka pasuksi. Tėvas sako gal kada siurblys be tepalo, ar ne su tokiu tepalu padirbėjo ir siurbliui iškart blogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":1q80sd69]

Kyla jie taip pat smagiai tik aisku greitis su pilnu bunkeriu ir su tusciu jau skiriasi... pas mane kai dirba tai jei gazo nepaduodu nebekelia kederio.. dabar mastau ar del tepalo rusisko ar jau amzelis siurbliui

Jei bandysi ką nors daryt su siurbliu tai būtinai parašyk, nes pas mane irgi, kai gazo nėr tai nei kederį pajudinsi, nei vairą viena ranka pasuksi. Tėvas sako gal kada siurblys be tepalo, ar ne su tokiu tepalu padirbėjo ir siurbliui iškart blogai.

kai ieskojau sau DB- tai visi nekele kederio kol neduosi apsuku. Vienas zmogelis paaiskino kad tai specialiai padaryta kad nedrozti siurbli, ar tai tiesa ar ne :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":ydhiq2hd]

Kyla jie taip pat smagiai tik aisku greitis su pilnu bunkeriu ir su tusciu jau skiriasi... pas mane kai dirba tai jei gazo nepaduodu nebekelia kederio.. dabar mastau ar del tepalo rusisko ar jau amzelis siurbliui

Jei bandysi ką nors daryt su siurbliu tai būtinai parašyk, nes pas mane irgi, kai gazo nėr tai nei kederį pajudinsi, nei vairą viena ranka pasuksi. Tėvas sako gal kada siurblys be tepalo, ar ne su tokiu tepalu padirbėjo ir siurbliui iškart blogai.

kai ieskojau sau DB- tai visi nekele kederio kol neduosi apsuku. Vienas zmogelis paaiskino kad tai specialiai padaryta kad nedrozti siurbli, ar tai tiesa ar ne :eusa-think:

pas mane irgi nekelia kederio kol neduodi gazo :) gal ir gera apsauga sugalvota :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Na supratau, bet gal žinot kodėl kederį leidžiant kažkur skirstytuve ar šalia jo (kažkur po kabina) garsiai cypia, kartais net žviegia. Dar problema tokia, kad kederį sustabdžius (atleidus pedalą) kerta per vairą, jei bent kiek būna pasuktas, net iš rankos išmuša, čia normalu? Gal numatyta, kad kederį kilot galima tik važiuojant tiesioj trasoj? Bet kaip tada dirvos gale? juk keli kederį ir apsisukinėji tuo pat metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
":32ddq3jw]Na supratau, bet gal žinot kodėl kederį leidžiant kažkur skirstytuve ar šalia jo (kažkur po kabina) garsiai cypia, kartais net žviegia. Dar problema tokia, kad kederį sustabdžius (atleidus pedalą) kerta per vairą, jei bent kiek būna pasuktas, net iš rankos išmuša, čia normalu? Gal numatyta, kad kederį kilot galima tik važiuojant tiesioj trasoj? Bet kaip tada dirvos gale? juk keli kederį ir apsisukinėji tuo pat metu.

na man irgi gale apsisukinėjant ir keliant kederį tuo pačiu metu kartais kerta per vairą, iš pradžių maniau kad trūksta tepalo, bet kad ir pilna norma vistiek tas pats kartais būna. kame bėdos gali būt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėvisi kombainiukai dėvisi.... pastebėjau darbo ikarštį keldavo kederiuka be gazo.... o dbr reikia jau paduoti, aišku dirbant maksimaliom apsukom to nejunti bet kai važiuoji is lauko i lauka... darbinėj temperatūroj kederi be gazo nebekelia, Taip pat man ir nuo naujo sukant vaira ir keliant kederi kerta per vaira... Bet sukant vaira liečiau arba siek tiek pristabdant sukima- nebekerta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėvisi kombainiukai dėvisi.... pastebėjau darbo ikarštį keldavo kederiuka be gazo.... o dbr reikia jau paduoti, aišku dirbant maksimaliom apsukom to nejunti bet kai važiuoji is lauko i lauka... darbinėj temperatūroj kederi be gazo nebekelia, Taip pat man ir nuo naujo sukant vaira ir keliant kederi kerta per vaira... Bet sukant vaira liečiau arba siek tiek pristabdant sukima- nebekerta

na su kilnojimu aš dar problemų neturėjau, keldavo maniškis normaliai ir ant nedidelių apsukų 1200-1400 rpm. bus matyt kaip šiemet bus :)

o koks max greitis pas jumis 1 pavara? tarkim kombainas tuščias, apsukos pilnos ir pirma pavara iki galo.manojo tai apie 7,5-8 km/h kažkur, pagal knygas tai turėtų būt 10 km/h bet ne naujas juk kombainas :) ir dar sakyčiau labai jau kaukia manojo tiltas priekinis transporte, tepalų užtektintai atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na su kilnojimu aš dar problemų neturėjau, keldavo maniškis normaliai ir ant nedidelių apsukų 1200-1400 rpm. bus matyt kaip šiemet bus :)

o koks max greitis pas jumis 1 pavara? tarkim kombainas tuščias, apsukos pilnos ir pirma pavara iki galo.manojo tai apie 7,5-8 km/h kažkur, pagal knygas tai turėtų būt 10 km/h bet ne naujas juk kombainas :) ir dar sakyčiau labai jau kaukia manojo tiltas priekinis transporte, tepalų užtektintai atrodo.

Na pagal knygas 10, yra prie svirties sugraduota, Liepos mėnesį, kai kursiu, paimsiu GPS ir pamatuosiu, ir cia parasysiu :icon-wink:

O jum kederį leidžiant niekad necypia skirstytuvas? Beje, cypia ir be gazo nekelia tik kai kederis užkabintas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jum kederį leidžiant niekad necypia skirstytuvas? Beje, cypia ir be gazo nekelia tik kai kederis užkabintas..

kad cypia tai viskas jam ten gerai.nezinau konkreciai tavo kombainui bet hidraulo sistemose ant nuleidimo yra droseliai kurie neleidzia staigei tepalui gryzti i baka nes jei ju nebutu tai tu kederi nenuleistum o numestum.rusiskose sistemose dazniausei buna stuceris su maziasne skyle.tai del siu susiaurejimu tau ir yra cypmas ar snipstymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...