Jump to content

kaip patikrinti Dronningborgo hidropavara?


Dronni

Recommended Posts

pas mane kederis leidziasi labai greitai,o kelt labai letai,sakau gal traukute reiks pareguliuot skirstituve.... :eusa-think:

Kad nemanau, kad ten kas galima pareguliuot.. Visas reguliavimas gal tik traukės palankstymas, kuri jungia rankeną su pedalu, ką pats šiandien dariau :) Pas tave gal kokios šlangos sumaišytos gali būt? Arba kokia problema su tuo droseliu, kuris stabdo tepalo bėgimą. Problema dabar iškilo, ar nuo įsigijimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man toks jausmas kad gerai nenusispaudzia paskirstitojam,ir del to nesikilnoja,bet bus matyt,reiks pabandyt :eusa-whistle:

Na nežinau, bet pas mane jei kas trukdo, tai tik pedalas įsirėmęs į grindis, o jei pedalo traukę atjungus nuo rankenos, tai rankena kėlimui pasiduoda tiek, kiek paskirstytojas leidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, net nepagalvojau apie tai... Kaip tėvas nupirko hidrotransmisinės T2200 taip ir nesukau galvos. Turbūt tikrai per skysta, nes kaip tik dabar tvarkom kederio vieną cilindrą, per kurį per naktį kederis nusileisdavo. http://www.soliris.lt/q8-oils/q8-alyvos-tepalai/zemes-ukio-technika/hidraulin-s-transmisin-s-alyvos/q8-t-2200/

Gal kas galit patart, cilindro štokas subraižytas išilgai, tai tepalus bet kokius leidžia. Įdomu, šlifavimas padėtų? tik tada salniką kokį siauresnį rektų rast. Arba jau visą cilindrą mainyt... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
nebutinai cilindra keisti, galima atrestauruoti ir stoka ir guminius ziedus pakeisti, yra imoniu kur uzsisima tokiais darbais

Aplink Uteną niekas neužsiima restauravimu, Googlėj paieškojau ir radau, kad arčiausia Vilniuj, tik įdomu kokiom kainom daro, kaži ar nebus brangiau nei pats štokas. Mes tiesiog patį štoką su salnikais pakeitėm ir fsio. Beje, kur parduoda to firminio tepalo(68)? Ar bent jau panašaus tirštumo, nes dabar manau skystokas supiltas ir jau reikia naujo dapilt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":6guhpk22]
nebutinai cilindra keisti, galima atrestauruoti ir stoka ir guminius ziedus pakeisti, yra imoniu kur uzsisima tokiais darbais

Aplink Uteną niekas neužsiima restauravimu, Googlėj paieškojau ir radau, kad arčiausia Vilniuj, tik įdomu kokiom kainom daro, kaži ar nebus brangiau nei pats štokas. Mes tiesiog patį štoką su salnikais pakeitėm ir fsio. Beje, kur parduoda to firminio tepalo(68)? Ar bent jau panašaus tirštumo, nes dabar manau skystokas supiltas ir jau reikia naujo dapilt.

Bandyk ce jie uzsiima visos hidraulikos remontu http://www.hansa-flex.lt/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":pn6xdt4t]
nebutinai cilindra keisti, galima atrestauruoti ir stoka ir guminius ziedus pakeisti, yra imoniu kur uzsisima tokiais darbais

Aplink Uteną niekas neužsiima restauravimu, Googlėj paieškojau ir radau, kad arčiausia Vilniuj, tik įdomu kokiom kainom daro, kaži ar nebus brangiau nei pats štokas. Mes tiesiog patį štoką su salnikais pakeitėm ir fsio. Beje, kur parduoda to firminio tepalo(68)? Ar bent jau panašaus tirštumo, nes dabar manau skystokas supiltas ir jau reikia naujo dapilt.

Bandyk ce jie uzsiima visos hidraulikos remontu http://www.hansa-flex.lt/

Remontu tai remontu. as pas juos pati stoka su salnikais pirkau, bet kai klausiau, pardavejas sake, kad stoku niekas nerestauruoja, o tik keicia, tai ir pakeiciau. Ir ta "stoka" dave tik gero metalo strypa, kuri veziau pas tekintoja. sake jis gali nusiust pas specus i baze, kad viska suremontuotu ir istekintu, tik jei pinigu neturiu kur det :)

Radau, kad kaune, o gal ir vilniui yra bendrove, kuri apvirina ir istekina senus stokus(restauruoja), reiks paskambint, paklaust kainos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

":p0gsmzvp]

Remontu tai remontu. as pas juos pati stoka su salnikais pirkau, bet kai klausiau, pardavejas sake, kad stoku niekas nerestauruoja, o tik keicia, tai ir pakeiciau. Ir ta "stoka" dave tik gero metalo strypa, kuri veziau pas tekintoja. sake jis gali nusiust pas specus i baze, kad viska suremontuotu ir istekintu, tik jei pinigu neturiu kur det :)

Radau, kad kaune, o gal ir vilniui yra bendrove, kuri apvirina ir istekina senus stokus(restauruoja), reiks paskambint, paklaust kainos

Mano darbe daro remontus cilindrams. Keičia štokus, gilzes, manžietus ir t.t.

http://www.hidraulit.lt jeigu yra reikalas, pagamina kokio reikia naują cilindrą. Skambinkit Giedriui ir kalbėkit ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
O... pusasiai prasitepa normaliai?Toliau matuot slegius ir ieskot kame saknys...Siurblys, kolonele arba voztuvai...

Aš kai visą galą padangas keisdamas pakėlęs buvau, tai užgesintas sukiojosi viena ranka - kaip be stiprintuvo. Tepalo siurblys įdomus, dviejų dalių, iš vienos dalies eina hidro mechanizmams, o iš kitos padavimas tiesiai į vairo kolonėlę, tik gryžtamas tepalas eina bendrai po paskirstytoju. Ir man tai kelia įtarimą, kai suki vairą, po paskirstytoju, o gal ir jame, kažkas šnypščia, tarsi neleistų tepalui praeit. Reiks įdėmiau paieškot, mat manau ta pati vieta žviegia nuleidžiant kederį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...