Jump to content

kas geriau karvėms-šienas ar šienainis


ddanutee

Recommended Posts

šita tema prilygsta ginčui arti ar nearti, todėl pabandysiu užduoti tona

1 reikia klausti kas geriau KOKYBIŠKAS šienas ar šienainis. Nes lietuviai iš principo nemoka gaminti šieno, aufina žolę iki pažastų, kol peržydi, perauga, sustabarėja, tada pjauna, varto, varto, grėbia, tada užlyja ir vėl varto grėbia, su kiekviena iš šitų operacijų prarandami lapeliai, pats maistas, o daržinėn suvežami šiaudai išdidžiai vadinami šienu

2 manau, kad yra klaidų ir gaminant šienainį, bet apie tai vėliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutinku kolega su pastaba, kad nesulytas šienas geriau ėdamas nei sulytas vieną kartą. Nuplautas pašaras skanesnis, dulkių mažiau, aišku kalbu apie saikingai nuplautą šieną. Tokį procesą labai sunku valdyti.

žinai kaip sakoma "Yra didelis skirtumas tarp plūgo tampymo ir arimo"

Taip pat ir čia Šiaudai ar Šienas štai koks klausimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip ir nesupratau,apie šienainį man nieko ir neparašėt :eusa-naughty: Man su šienų problemų nėra,turiu presą. Tik šiemet orai protą sumaišė,teko šienainį susukti. Nežinau laimėjau ar prakišau. Daug visko girdėjau , noriu jūsų atsiliepimų apie jį ir šienainio poveikį pienui. :D laukiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip ir nesupratau,apie šienainį man nieko ir neparašėt :eusa-naughty: Man su šienų problemų nėra,turiu presą. Tik šiemet orai protą sumaišė,teko šienainį susukti. Nežinau laimėjau ar prakišau. Daug visko girdėjau , noriu jūsų atsiliepimų apie jį ir šienainio poveikį pienui. :D laukiu ;)

Tiksliai neatsimenu korioje iš dviejų temų, ar "Pieno kainos" ar PPA pieno kokybė" buvo apie tai diskutuojama.

Trumpai iš atminties reziumuojant kas ten buvo rašyta (kad žinotum ko ieškoti) buvo kalbama, kad šienainis daro neigiamą įtaką pieno skoniui, tačiau (berods Kowboy ir EKOTomas) dalinosi patirtimi kaip gauti skanų pieną šeriant šienainiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes lietuviai iš principo nemoka gaminti šieno, augina žolę iki pažastų, kol peržydi, perauga, sustabarėja, tada pjauna, varto, varto, grėbia, tada užlyja ir vėl varto grėbia, su kiekviena iš šitų operacijų prarandami lapeliai, pats maistas, o daržinėn suvežami šiaudai išdidžiai vadinami šienu

O kame viso šito šaknelės? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes lietuviai iš principo nemoka gaminti šieno, augina žolę iki pažastų, kol peržydi, perauga, sustabarėja, tada pjauna, varto, varto, grėbia, tada užlyja ir vėl varto grėbia, su kiekviena iš šitų operacijų prarandami lapeliai, pats maistas, o daržinėn suvežami šiaudai išdidžiai vadinami šienu

O kame viso šito šaknelės? :eusa-think:

:eusa-think: giliau kasi daugiau rasi, gal ir gerai būtu išsiaiškinti, bet kaip tai nesinori giliai kasti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,noriu pakalbėti apie šieną ir šienainį-kas karvėms yra sveikiau ir geriau :icon-question: Girdėjau tokiu nuomonių kad atseit nuo šienainio karvių pienas būna kartokas :eusa-think: bet jo būna kur kas daugiau.Man tai aktualu,nes pieną parduodu tiesiogiai žmonėms.

gali but problemu... pieno skonis, ir net kvapas keiciasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...