Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

Rulius kraunant,neturetu but problemu,vientilciu,nes dabar su sesiolikiniu netgi y kluona serimui atsinesu,priekyja hidraula susimontaves,nes ziema lengviau uzvest man jy,negu jumze :D ,mat Jumzas starterinis,vasarele tai puikus dalykelis,o ziema but geriau puskacius.Va mesla kraut,tikriausiai nekas vientilciu,reiks kokia sisterna 200 pilna smelio pasikabint :D,o ateity mastau varoma tilta montuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz tokia suma ne neieskau,perku pagal parama,komerciny buvau is Dzeiranos emes Tenias krautuvui,uz 17000lt.su PVM,atejo laikas pirkimui,nuvaziuoju ogi tokiu jau neturi,Lopez Garrido kazkokiu uzsivezia,cia Vilkavisky dar neturi,zadejo sia savaite,bet dar neparveze,kaina ta pati,tik valdymas kazkoks kitoks,antra rankenele yra,greiferio,ar kauso sakiu suspaudimui,vat uztat man ir nelabai patinka :icon-cry: ,pradejau dairytis kas ka gero is kitu firmu mazdaug uz tiek gali pasiulyt,gal rasiu geresny varijanta,nes sito ne nete nerandu bent aprasymo,skambinau y Agro Para,tai uz Stoll Robust F-10 15000 su PVM ir atvezia sumontuoja uz ta paty,susidomejau is kart.bet dar noriu sulaukti to Ispano :lol: ,bent paziuret kas ten per zveris,kad net nete ner :lol: ,o mazum super aparats :lol: .jai nepatiks .is kart Stolla gal imu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del PVM nepaklausiau :icon-exclaim: ,nors taip viska kuo smulkiausiai issiklausinejau,zinau kad Ryte prekiauja,jau vasara maciau 12500 berots buvo,o siuo metu 13500,lenkiski berots ten jie,kaip pats nesusidures,tai tikrai nezinau,bet viens cia toks turi,tai negiria jis jojo,tipo sunkiai ruly kelia,nors abejoju ar del to krautuvas kaltas,greiciau manau siurblys,seip tai Teniasu pas mus daug kas cia turi,tai kiek tekia pakalbet,ne vienas nepeikia ju,tik nete teko skaityt,kad tepimo tasku turbut nera kur yvores stovi,seip nebeda,manau galima susidet butu,as ir Tenias tikriausia buciau pirkes,bet neturi jau ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kiek kainuotu pora elektriniu voztuvu krautuvui, kad eitu mygtuko nuspaudimu aktyvuoti kita fukcija. Nes dabar taip atsitiko, kad reikes bent vienos hidraulo poros, o ta pora paimta krautuvo funkcijai valdyti. Ar geriausia tiesiog ideti krana ir uzsukti i krautuva einancias slangas kai naudojama hidro pora kazkokiam padargui? :) pasidalinkit mintim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kiek kainuotu pora elektriniu voztuvu krautuvui, kad eitu mygtuko nuspaudimu aktyvuoti kita fukcija. Nes dabar taip atsitiko, kad reikes bent vienos hidraulo poros, o ta pora paimta krautuvo funkcijai valdyti. Ar geriausia tiesiog ideti krana ir uzsukti i krautuva einancias slangas kai naudojama hidro pora kazkokiam padargui? :) pasidalinkit mintim

Mes is vienos hidroporos nuo galo atsivedėme į priekį ir darėme tris poras krautuvo valdymui, tai pirkau du elektrohidraulinius paskirstytojus. Jei tau tereikia tik krautuvą atjungti, tai žinoma nesuk galvos ir dėl paprastą kraną, nes vienas elektrohidraulinis paskirstytojas kainuoja apie 400-500 lt. (pirkau prieš daugiau nei metus, tai tikslios kainos nebepamenu).

O jei jungi krautuvo valdymą, tai elektrohidrauliniai paskirstytojai labai lengva pajungti ir patogu naudoti, lyginant su mechaniniais.

Dabar parašiau ir pagalvojau, kad tau turbūt reikia ne visai to pačio, ką aš pirkau. Pas mane paskirtytojas. O jei tau užtenka paprasto elektrinio vožtuvo, tai tada jau kiti dalykai vėlgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar pas mus taip yra, kad su Joystiku kilnojasi ausktyn-zemyn ir spaudziasi reples. Bet jei norisi paimti gulinti rulona, jau reikia naudoti atkiro hidraulo rankenele, kuri valdo tuos kampo keitimo cilindrus. Tai mano ideja yra tokia, kad pjauti vamzdi ir deti elektrohidraulini voztuva/paskirstytoja. Kad normaliai ir toliau spaustu znyples, bet paspaudus knopke atsidarytu kitas kanalas, kuriuo teketu teplalas i tuos kampo keitimo cilindrus :)

nes jei koki mesla kraunant ar panasiai biskuti nervina su ta atkira rankenele Makaluotis. Pasidaryciau taip, kad eitu ta voztuva pastoviai padaryt pravira (tarkim sniega valant), o vasara tik kai reikia (ant knopkes). Aisku, jei kosmosa kainuos, tai teks senamadiskai pasielgti ir tik krana ideti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,pirkau ta ispaniska is Dzeiranos,uzvakar parsiveziau :D ,dar padare nuolaida,nes montuosiuos pats,gerai kad ne nevariau traktoriaus jiems,butu ne neuzdeja,nes pusremis Jumzo visai kitoks,nei Bielkio,teks pasikrapstyt kokia savaitele :eusa-dance: ,ne tik skyles traktoriaus pusremio neatitinka,bet ir platesnis jis siektiek,reiks tuos kur ant krautuvo pusremio stovus siaurint mazdaug po 4cm.,jau siandien viena krautuvo pusremy pritaikiau :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki krautuvininkai :D ,pagaliau pritaikiau krautuva prie Jumzes,turiu klausimely,del valdymo pajungimo,dejau visai atskira paskirstymo dezute,nes krautuvo valdymas jungias nuo 2 traktoriaus skirstytuvo poru,jai tik traktoriaus gamykline dezute naudot krautuvui daug junginejimo vis bus,nes visos 3 reikalingos darbymeciu pastoviai,rinktuvo hidro motoras junges,kad ir kultivatioriui ir tam reikia sekcijos pakelimui,antra dejau ir lygiai tokia-ruska,uzmaitinau nuo traktoriaus gamyklines,ant padavimo nuo siurblio y traktoriaus dezute kaip tik buvo akle,pajungiu nuo jos padavima y kita paskirstyma,gryztama tiesiai y bakely-ir buvu vieta pajungimo,ogi taip sujungus nekelia,net dezute neuzia,perjungiu padavima y ta kita dezute is traktoriaus paskirstymo dezes vienos poros padavimo,yjungus rankenele veikia tas kits paskirstytojas krautuvo,bet taip man nelabai patogu bus,o jai sujungciau kai is pradziu,tik kranus sudeciau ant dezuciu uzmaitinimo padavimu?katra nenaudoji dezute uzsukai paemus ir vsio,ar gal kas protingiau patartumet sujungt? :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sw.Na ir man iskilo toks klausimas nusipirkau nauja stoll krautuva,bet pacem reiks uzsideti.(nu tik neklausinekit kodel firma nededa todel kad neisfirmos pirkau).Tai va desiu ant bielkio 820.Tai norejau paklaust ar reikia nuimt tas pastiprinimo juostas kur prie sonu prisuktos yra ar ant ju det???O apie pajungima tai ir nezinau kaip reikes pajungt?? :eusa-doh::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sw.Na ir man iskilo toks klausimas nusipirkau nauja stoll krautuva,bet pacem reiks uzsideti.(nu tik neklausinekit kodel firma nededa todel kad neisfirmos pirkau).Tai va desiu ant bielkio 820.Tai norejau paklaust ar reikia nuimt tas pastiprinimo juostas kur prie sonu prisuktos yra ar ant ju det???O apie pajungima tai ir nezinau kaip reikes pajungt?? :eusa-doh::eusa-think:

tas juostas reikia nuimti, o apie pajungima jau rasiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...