Jump to content

Recommended Posts

prieš 55 minutes , MantasG pranešimas:

https://autogidas.lt/skelbimas/kultivatorius-stepagro-pa-61-2017-m-22491355.html

o tarkim ieškant geresnio sprendimo ka manot apie šituos ?  nes dažnai tenka per slapesne žeme pervažuot. tokio tipo tik kad voliuką tarp lyginimo lentos ir kregždinių danu komplektuojant 3,2m 5200 kaina susidarė

tik kažin kaip jie ta žemele išdirba

Antras sezonas dirbu su tokiu tik pakabinamu, kas labiausia patinka, kad galima negailėt ir kišt į įdžiuvusį molį ir žinosi, kad nei rėmas truks, nei nagus išlaužysi. Nesulaužiau nieko kol kas, tik komplektą strėliukių pasikeičiau. Pritariu Kestui dėl akėtėlių, mažai naudos, bet po arimo du kartus išdirbau ir sėjau, buvau bandęs ir į ražieną kišti kai šlapia buvo, tai irgi neblogai dirba.

Ausų tik ne nulaužyk, nes man blauzdų už kabinimu abi ausys paeiliui nulūžo ir atrodo nėra ipatyngos jėgos, o pasirodo ausys įkištos i vamzdi, ir mažosioms obuolių skylėms. Dabar pasidariau už 100 eur padiru pilnaviduri du dideliu skyliu obuoliams, manau bus rimta 

On 2018-05-16 at 12:32, MantasG pranešimas:

https://autogidas.lt/skelbimas/kultivatorius-stepagro-pa-61-2017-m-22491355.html

o tarkim ieškant geresnio sprendimo ka manot apie šituos ?  nes dažnai tenka per slapesne žeme pervažuot. tokio tipo tik kad voliuką tarp lyginimo lentos ir kregždinių danu komplektuojant 3,2m 5200 kaina susidarė

tik kažin kaip jie ta žemele išdirba

Šiaip reiktu žinot kokius darbus pagrinde su juo darysi, pvz. jei pagrinde arimams pavasari idirbti tai idialiausias varijantas paprastas kultivatorius su segmentine lyginimo lenta, jei turi molio ir norėsi trupint šviežiai suarta moli tai tada tas iš romudavos universalesnis, jis ir moli trupina gerai ir pavasari arimus galėsi lyginti, dėl tos drėgnos žemės tai ne visada jos buna jei kažkokos drėgnesnis gabaliukas papuola ir pamatai, kad volas jau kišasi tai truputi kilstelėjes padarga gali didesniu greičiu pralėkes, per sausa vieta ištaškyt ta drėgna žeme, svarbu nepražiopsot momento. Dar priklauso su kuo sėji, jei kokia paprasta sėjamoji tai tas iš romudavos geresnis pasirinkimas.

Prieš 6 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Gražus darbas.

Nekopojuoja voliukai vienas kito atžvilgiu is dalies geri iš kitos pusės negerai.

lyginimo lentos spyruoklės per silpnos.

kokie ratai bus? Po du vienas paskui kitą greta? Na tipo kaip viedro?

volai kopijuoja,tik ne kaip balansyras o visas,na nemoku paaiskinti imetu foto gal aiskiau bus.lygintuvu spiruokles uztenka nes ja galima suveršti,suverzus iki max.ir palikus eigai kad tik atsilenktu tai labai normaliai ir nereikia kad aitu kaip buldozeris.del ratu tai is galo uz volu bus vaziuokle(viena asis)

20180707_060144.jpg

20180707_060401.jpg

20180707_060249.jpg

20180707_060414.jpg

On 2018-04-19 at 08:07, BR pranešimas:

7m 26 tūks. plius pvm

Kai pradėjo prekiaut šiais padargais ,tai 8m atidavė už 21,5k :icon-geek::icon-geek: tik tiek, kad vietoj voliuku lyginimo lenta

On 2018-07-07 at 05:59, vygantas1974 pranešimas:

volai kopijuoja,tik ne kaip balansyras o visas,na nemoku paaiskinti imetu foto gal aiskiau bus.lygintuvu spiruokles uztenka nes ja galima suveršti,suverzus iki max.ir palikus eigai kad tik atsilenktu tai labai normaliai ir nereikia kad aitu kaip buldozeris.del ratu tai is galo uz volu bus vaziuokle(viena asis)

20180707_060144.jpg

20180707_060401.jpg

20180707_060249.jpg

20180707_060414.jpg

Kaip paskutinio volo strypus susukai ? 

Sveiki, gal kiek ne į temą, bet noriu patarimo. Kiek žalias esu, bet noriu išmokti. Turiu paprasta kultivatoriu su akėčiomis gale ir turiu kas paskolina kverneland lėkštes neblogas. Visad pas mane būdavo smėliai, juodžemiai. Tai dabar nusipirkau molyno pievą. Susiariau, tai galvoju kaip pavasarį geriau išdirbti, su mano turimais agregatais. Pirma arimą nulėkščiuoti ir tada nukultivuoti ar atvirkščiai? Dėkoju už patarimus

Persals ir susidirbs su esamu kultivatorium. Pavasari visada pas visus buna graziai isdirbta, bet ateina rudeninis dirbimas ypac po vasariniu kulturu tai daznu atveju grumstu trupinimas nelengva uzduotis visiem :)

On 2018-10-24 at 20:38, hellboy197 pranešimas:

Sveiki, gal kiek ne į temą, bet noriu patarimo. Kiek žalias esu, bet noriu išmokti. Turiu paprasta kultivatoriu su akėčiomis gale ir turiu kas paskolina kverneland lėkštes neblogas. Visad pas mane būdavo smėliai, juodžemiai. Tai dabar nusipirkau molyno pievą. Susiariau, tai galvoju kaip pavasarį geriau išdirbti, su mano turimais agregatais. Pirma arimą nulėkščiuoti ir tada nukultivuoti ar atvirkščiai? Dėkoju už patarimus

Tai dabar dar rudeni pralek su lekstem, o pavasari su kultivatorium prabrauksi ir sesi.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti