Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

prieš 9 minutes , Augunstas pranešimas:

Pries 25 metus ir man turbinos truko .Tik nixrena nesuprantu ka tau duos ta didele turbina .. Ir jei variklis neturbininis tai i ji negalima deti turbina .kitas dalykas kuras jei jis kuro netures duotu momentu nieko verta ir turbina . Apsukos merso ir panasios ..ten stovi ribotuvas apsuku. Ir yra ekonomines apsukos tai yra ryja ekonomiskiausiai ir max -tada jokios ekonomijos . Jus gaistat laika lygioj vietoj su tom turbinom ,verciau i SPA koki nuvaziuotumet

Kai turbina uzpus tiek kiek priklauso o ne puse normos bus ir traukos ir degalu suvartojimas pamazes o siurbli pareguliuot rusiskam varikliui tai cia ne kosmosas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ukininkas200 pranešimas:

O kaip turbinos valdyma galvoji padaryt?

Paprastai, ten nieko nereikia daryt, pajungta šlangutė nuo slėginės pusės prie pneumo kameros kuri ir valdo turbiną. Tiesa, nupirkau ne su kintama geometrija, o su praleidimo vožtuvu, kad neperpūstų.  

mercedes-benz-actros-vilkikai.thumb.jpg.c47e50a61a58eb69ce456e0dad974d87.jpg459103132_mercedes-benz-actros-vilkikai(1).thumb.jpg.406c85a86e2aac031dcce1def9e3ca0f.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Eduardas pranešimas:

Paprastai, ten nieko nereikia daryt, pajungta šlangutė nuo slėginės pusės prie pneumo kameros kuri ir valdo turbiną. Tiesa, nupirkau ne su kintama geometrija, o su praleidimo vožtuvu, kad neperpūstų.  

mercedes-benz-actros-vilkikai.thumb.jpg.c47e50a61a58eb69ce456e0dad974d87.jpg459103132_mercedes-benz-actros-vilkikai(1).thumb.jpg.406c85a86e2aac031dcce1def9e3ca0f.jpg

Tai su sitoke turbina eis uzkelt spaudima virs 1 bar?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-12-28 at 20:26, ukininkas200 pranešimas:

O kokia firma turbinos? Kiek slegio uzpucia? Kiek pinigu 10 l variklio turbina?

Tiesa, netoli vienas lengvųjų šrotas išardęs kelis vilkikus, tai sakė už 100e turbiną parduotų. Tik nežinau kokios ten jos būklės ir nuo kokių motorų dabar turi. Sakė ardė įvairių, nuo 6 iki 12ltr motorų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Eduardas pranešimas:

Paprastai, ten nieko nereikia daryt, pajungta šlangutė nuo slėginės pusės prie pneumo kameros kuri ir valdo turbiną. Tiesa, nupirkau ne su kintama geometrija, o su praleidimo vožtuvu, kad neperpūstų.  

mercedes-benz-actros-vilkikai.thumb.jpg.c47e50a61a58eb69ce456e0dad974d87.jpg459103132_mercedes-benz-actros-vilkikai(1).thumb.jpg.406c85a86e2aac031dcce1def9e3ca0f.jpg

Bet tokia uzdeti vietoj orginalios ant smd irgi butu reikalu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Eduardas pranešimas:

Na spėju Euro5 variklis ir daugiau įpučia. Šiaip uždėsiu ir matysiu. Perspaust nenoriu. Utena.

Per toli man gal vieto kazka rasiu

prieš 33 minutes , Eduardas pranešimas:

Nieko baisaus, reik tik turėt vamzdžių ir kempą :)

o kiek šiaip originali smd turbina slėgio užpučia? 

Kiek teko dometis tai iki 0.5 bar max nors realiai pagal specifika 0.7-0.9 turetu pust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Eduardas pranešimas:

O tai niekur nekiaura? Manometras, kuriuo matavai, tikslus? 

Pats nematavau bet uzteko paziuret kaip kiti matuoja ir tik tiek gauna plius pas mane turbina jau kliba visa tai betkokiu reik remontuot ar det kita tai as desiu rimtesne ir bandysiu biski ta smd paprievartaut jei iseis dar ir intekuleri statysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ukininkas200 pranešimas:

Pats nematavau bet uzteko paziuret kaip kiti matuoja ir tik tiek gauna plius pas mane turbina jau kliba visa tai betkokiu reik remontuot ar det kita tai as desiu rimtesne ir bandysiu biski ta smd paprievartaut jei iseis dar ir intekuleri statysiu.

Rimtesnė..tai kokia? Ieškosi nuo sunkvezimio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, ukininkas200 pranešimas:

Pats nematavau bet uzteko paziuret kaip kiti matuoja ir tik tiek gauna plius pas mane turbina jau kliba visa tai betkokiu reik remontuot ar det kita tai as desiu rimtesne ir bandysiu biski ta smd paprievartaut jei iseis dar ir intekuleri statysiu.

jei kliba, tai remontuot dar nereikia, visos jos daugiau ar mažiau kliba, va jei tepalus degina, tada jau laikas. Tie 20 -30 ag neišgelbės, o išlaidos bus nemažos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Gunia pranešimas:

Rimtesnė..tai kokia? Ieškosi nuo sunkvezimio?

Aisku kad nuo sunkvezimio.

 

prieš valandą, darius5 pranešimas:

jei kliba, tai remontuot dar nereikia, visos jos daugiau ar mažiau kliba, va jei tepalus degina, tada jau laikas. Tie 20 -30 ag neišgelbės, o išlaidos bus nemažos

Na uz 100 eur gali rast tai cia ner kosmosas plius su isilginiu klibejimu tikrai turbinos nedesi atgal ant variklio o del arkliu tai papildomi 10 ar 15 arkliu tikrai daug ka reiske.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , darius5 pranešimas:

na čia tavo reikalas, bet su 100 euru abejoju ar išsiversi, reikės dar ir pritaikyt, originalią ir už keliasdešimt gali rast

Na nežinau, gal kokią jau nemažai klibančią ir rasi, aš už 100 eur per kelias dienas originalią pardaviau. Vietoj originalios pritaikyt dar lengviau, tereikia tik vamzdyną susivirint, tepimas ir tepalo nubėgimas jau yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pavyko už 100eur rasti gerą turbiną :) Jokio išilginio klibėjimo ir pan... Svarsčiau tarp dviejų turbinų modelių (Holset hx40/55), pasirinkau hx55, efektas yra, sezoną atvažiavau be jokių problemų :icon-wink: Dėl įdomumo reikės pasistatyti boost gauge, smalsu sužinoti kiek užpučia :) 

75051720_784727845300191_3386322558864326656_n.jpg

81157827_1458881084267864_2507253486219952128_n.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, justixx14 pranešimas:

Man pavyko už 100eur rasti gerą turbiną :) Jokio išilginio klibėjimo ir pan... Svarsčiau tarp dviejų turbinų modelių (Holset hx40/55), pasirinkau hx55, efektas yra, sezoną atvažiavau be jokių problemų :icon-wink: Dėl įdomumo reikės pasistatyti boost gauge, smalsu sužinoti kiek užpučia :) 

75051720_784727845300191_3386322558864326656_n.jpg

81157827_1458881084267864_2507253486219952128_n.jpg

 

Ir man smalsu. Aš įsivaizduoju taip - tavo turbina nuo 12-13ltr variklių, tai jos sparnuotė kiek didesnė ir sunkesnė, tai teoriškai lėčiau įsisuka ir kiek lėčiau sukasi. Čia kaip mtz deda didesnę k27 vietoj tkr6. Tai tik tyliau švilpia, ir nežymiai vėliau užpučia. Tik nežinau kaip su slėgiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Eduardas pranešimas:

Ir man smalsu. Aš įsivaizduoju taip - tavo turbina nuo 12-13ltr variklių, tai jos sparnuotė kiek didesnė ir sunkesnė, tai teoriškai lėčiau įsisuka ir kiek lėčiau sukasi. Čia kaip mtz deda didesnę k27 vietoj tkr6. Tai tik tyliau švilpia, ir nežymiai vėliau užpučia. Tik nežinau kaip su slėgiu. 

Buvo pasirinkimas holset Hx40(7-10l) ir Hx55(10-15l), pasirinkau hx55, nes bijojau, kad hx40 prie aukštesnių sūkių "neišsikvėptų'', prie mažesnių sūkių, tai  hx40 turėtų būti pranašesnis... Įdomu kaip praktikoje būtų, nes čia tik teorija :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 1 valandų, Išradėjas pranešimas:

Nuo variklio jungi abu kolektorius i viena ,isvedi i kairi sona,tada lanksti sietka,tada vamzdis po kabina iki kabinos galo,ten kazkokia pusle,ir i virsu.Viska tvirtini arba tik prie kabinos arba tik prie remo nes kabina ant paduskiu.

Gal galetum padaryt nuotrauku kad lengviau butu pasidaryt? O kaip del silumos kabino neprikaitina kai po apacia eina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...