Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

prieš 47 minutes , kinziulis pranešimas:

Jei liko vożtuvų dėžutė originali, tai ten viršutiniam vožtuve reikia skylę padidint iki 9mm, sako padeda, nors pats dar nesusimontavau danfoso kolkas.

Bandziau ir isemes ta vastuva po kabina ir su vostuvu. vistiek kaitimo turi. pusvalandi padirbus vietoi ikaista tepalas griztamo vamzdelio i bakeli plika ranka nepalaikysi. Nors pats vairas lengvas. Veikia kuo puikiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-26 at 13:34, sva pranešimas:

Sveiki, patampius rusiska cyzeli 5m, T-150 (maz v8 variklis),pradeda kilti temperatura, radiatorius lyg ir svarus, kas galetu buti?

Ar negali but tokio dalyko kad standartinio dydzio radijatorius yra per mazas tokiam maz v8 varikliui, nes pas mus irgi padirbus rudeni kaista. Pradejus kokia 6h ryte iki kokiu 9h ryto viskas gerai. Kai saule pradeda labiau kaitint ir rodykle temperaturos iskart i virsu sauna. Tada sustoji kokiom 5 min ir atausta iki 75-80(variklio aisku negesinu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, taip negali būti, užtenka tokio radiatoriaus. Šiemet buvau prikabinęs kirovinį kultivatorių pūdymuose, kai dirbau prie +25 net nekaito, įdėtas naujas radiatorius, termostatai. Bėda yra buvusi tame, kad buvo užkalkėjusi viena galvos aušinimo anga, nėjo net prapūst, tai pakeičiau galvą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, darius5 pranešimas:

ne, taip negali būti, užtenka tokio radiatoriaus. Šiemet buvau prikabinęs kirovinį kultivatorių pūdymuose, kai dirbau prie +25 net nekaito, įdėtas naujas radiatorius, termostatai. Bėda yra buvusi tame, kad buvo užkalkėjusi viena galvos aušinimo anga, nėjo net prapūst, tai pakeičiau galvą. 

maniskis su germinatorium vyturiu 6m dirba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, Eduardas pranešimas:

Kiek vairo susukimų? Ar domėjaisi koks dozatoriaus laisvas pralaidumas? Pas mane dozatorius irgi 500, bet jau pavarges, tai su nš50 siurbliu irgi kaista. Palikau nš32, tik sakiau mažesnius cilindrus dėsiu, nes nuo krašto iki krašto gal 6 ar 7 vairo apsukimai. 

Pas mane ikaista tepalas nesukiojant vairo. Bet ikaista po kokio pusvalandzio birbinimo. Ikaista tiek kad ranka nelabai kencia ant gryztamo vamzdelio.O su nš32 nebekaito tepalas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Arvekas pranešimas:

Pas mane ikaista tepalas nesukiojant vairo. Bet ikaista po kokio pusvalandzio birbinimo. Ikaista tiek kad ranka nelabai kencia ant gryztamo vamzdelio.O su nš32 nebekaito tepalas?

Na ant laisvų neturėtų taip kaist, kad ir su tokiu siurbliu. Gal slėgis kur užkeltas, ar ne taip sujungei.

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

o voztuvus palikot ar kazka iburet kitaip . Pagal kazkada matyta vaizda ten voztuvu blokas stovi o jis ir praleidineja tepala .. Ir siurblys ten pamenu lyg 32 budavo tai kam reikejo 50 deti???

Matai, toks dozatorius nominaliai praleidžia 50 litrų/min, nš 32 prie 2000 variklio sūkių pila apie 60 litrų. Viskas kaip ir gerai, bet kai galulaukėj ar ant posūkio kely numeti gazą, tai kartais turi stabtelt, kad vairą spėtum susukt. Ypač didesniu bėgiu. Bandžiau dėt nš 50 (100l/min), sukasi staigiau, bet kaista. Dirvoj dar gerai, bet kely užkaista iki virimo, bandžiau debeto vožtuvą visaip tiuninguot, bet š vistiek.

Manau geriausias variantas palikt nš 32 ir norint staigumo dėt mažesnio diametro posūkio cilindrus, bei tinkamai susireguliuot (jei reikia pragręžt) debeto vožtuvą.

Dar būtinai filtras vairo hidraulikos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Eduardas pranešimas:

Dvi turbinos, dvigubai daugiau galvos skausmo..

Tik ką nusipirkau naudotą K31 nuo MB Actros, bet dėsiu ant YAMZ variklio. Tik šita nuo 12L kubatūros, tai smd bus per didelė, ieškodamas buvau radęs nuo 10L variklio, jei reikia dar pažiūrėsiu. 

O kokia firma turbinos? Kiek slegio uzpucia? Kiek pinigu 10 l variklio turbina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ukininkas200 pranešimas:

O kokia firma turbinos? Kiek slegio uzpucia? Kiek pinigu 10 l variklio turbina?

Nežinau firmos, reik pažiūrėt, merso originali nuo variklio 2006m. Ji su kintama geometrija, slėgio pūs tiek, kiek sureguliuosi. Šitai mokėjau 200. Tokios panašiai 200-300e, restauruota brangiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kinziulis pranešimas:

As manyčiau kad jamzui nuo 10 litru butu kaip tik, smd 60 butu nuo 8 litru kaip tik.rusiski varikliai yra letaeigiai ir kitu atveju gali neužpūst.

Kuria prasme lėtaeigiai? Apsukom? Kur taip matei? Mano Yamz iki 2300aps/min sukasi, pažiūrėk kiek Mersai:Screenshot_2019-12-29-09-33-24.thumb.png.4c33f68ae98b2a7a0786bbc6c04a68ba.pngScreenshot_2019-12-29-09-34-49.thumb.png.eabd0ea7049fa67f19cdc96509d009fc.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries 25 metus ir man turbinos truko .Tik nixrena nesuprantu ka tau duos ta didele turbina .. Ir jei variklis neturbininis tai i ji negalima deti turbina .kitas dalykas kuras jei jis kuro netures duotu momentu nieko verta ir turbina . Apsukos merso ir panasios ..ten stovi ribotuvas apsuku. Ir yra ekonomines apsukos tai yra ryja ekonomiskiausiai ir max -tada jokios ekonomijos . Jus gaistat laika lygioj vietoj su tom turbinom ,verciau i SPA koki nuvaziuotumet. Prisiminiau savo artojaus dienas ..tai buvo vienas kolxoze paturbintu siubliu smd62 tai as visu gazu o jis ant puse gazo ardavo .. Tik kartais kai jis uzmigdavo ir paspausdavo daugiau voztuvas koks nors nutrukdavo,bet bego ispudingai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...