Jump to content

perdavimas siurbliui


Recommended Posts

Mano nuomone kad nereikia imti kabinos ,turetu ir taip išeiti išardyti,nebent jei yra telferis tai lengviau prieiti nuemus kabina.

gerai,kai ant suartos palyja,tai susitankina zeme siektiek ir set smagiau,o lietaus lygtai pranasauja.

beleri; Įtariu ne į temą, pasiklydai :lol: .

Didžiosios MTZ kabinos nuimti tikrai nereikia, norint išimti pavarų dėžę :icon-wink: Tereikia hidrobaką sukelti, kad krumpliaratis praeitų. Na nebent norite kabinos varžtus pramankštinti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone kad nereikia imti kabinos ,turetu ir taip išeiti išardyti,nebent jei yra telferis tai lengviau prieiti nuemus kabina.

gerai,kai ant suartos palyja,tai susitankina zeme siektiek ir set smagiau,o lietaus lygtai pranasauja.

beleri; Įtariu ne į temą, pasiklydai :lol: .

Didžiosios MTZ kabinos nuimti tikrai nereikia, norint išimti pavarų dėžę :icon-wink: Tereikia hidrobaką sukelti, kad krumpliaratis praeitų. Na nebent norite kabinos varžtus pramankštinti :lol:

cia apie mazaja snekam....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kas ir didžiąją lupa, iš neturėjimo ką veikti :icon-wink: O gal smegenų šaukšto trūksta, gi ne visiems vienodai duota :(

na, kai nukelimas tik 4 varztai - tai baike. svarbu turet kuo kelt.

as kai skyriau - daug vamzdziu ant betono, ant ju lenta, ir domkratas. labai graziai nuvaziavo, ir labai graziai suvaziavo. tik per skubejima, dantrati atvirjsciai idejau, teko dar syki "vazinet" :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tvarkingam traktoriuje tikrai ne 4 varžtai. Jeigu dar su jėginiu-poziciniu reguliatoriumi....... teko nukėlinėti tai darbuko yra :eusa-whistle:

nu blin, meluoji :eusa-shifty:

pabandom paskaiciuot. kabinai 4 varztai. tepalo ir oro slangutes bet kokiu atveju atjungt reikia. reik isimt dugna, ir pedalus. atjungt laidu 2 fiskes.... na, jeginio pozicinio pas mane nera, bet ten traukutes eina lygtais :eusa-shifty: dar vairo velenas...

na, po "zavertuskes", nelabai ir prisimenu, ka reiskia kabinos nukelimas..... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...