Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...

Ukis viso 40ha - 21 ha nuosavos, ir 19 ha nuomojamos, kadangi viskas atejo is vienos valdos gaunais suskaidymas ukio, nma reikalauja papildomai dar isigyt 21 ha ( nuomot, pirkt), kad atsverti 21ha nuosavos zemes kuri buvo toj pacioj valdoj ( tada jau ukis butu 61 ha) . Ar man butina isinuomot 21 ha is kitos valdos butinai, ar as galiu panaikint sutarty tos 19 ha nuomojamos ir isinuomot is kitos valdos 20 ha ( tada jau ukis butu 41 ha ). Girdejes kad kazkas lyg taip dares :icon-confused:

As kai paklausiu NMA tai jie taip mala kad net nemoka paaiskint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nelabai, reik 20 ha dar isinuomot :D ukio suskaidymas, tai kaip ir mission inposible :o . Sendien snekejau su NMA kolkas sako nieko naujo, 3 men. vertinimas minimum vyks. Pinigu is kitu projektu neperskirstys, nebent sake skirs ES papildomu, bet kai toki laikai nelabai tiketina kad atsiras laisvu Euru :)

P.S. ten jauciu vilniuj NMA informacijoj viena konsultante priskirta JU konsultuot, nes jau kaip paskambinu is balso pazysta beveik :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as kiek kalbejau su nma, tai man pasake kad paraiskos dar yra neisveztos i vln, o jau menuo prabego, kai isves dar menuo prastoves vilniuje. Tai geriausiu atveju tik liepos menesi prades aisketi, kas gaus parama kas ne. Tad birzeli galim ramus sedeti :D beje sake kad pirmu ves pagal kas perima uki, o paskui jei liks pinigeliu, tai pagal kitus prioritetus ves ir dalins pinigelius :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...