Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki, noriu paklausti. Ar perkant technika pagal parama yra kokie nors reikalavimai? Pvz: as is tevu perimsiu augalininkystes ukio dali, ar as galesiu pirkti gyvulininkystes ukiui skirta technika? :icon-confused:

jei ukio kryptis nebus gyvulininkyste ar misrus tai tikrai negali

Jei sugebesi pagristi savo investicijas, kodel gi ne....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau dabar manoma, kad parama bus apskaičiuojama ir mokama pagal ūkio veikloje naudojamas žemės ūkio naudmenas ir dirbamus pasėlius (vadinamoji išmoka „per hektarą”). Tokia tiesioginių išmokų skirstymo praktika šiuo metu taikoma daugelyje ES šalių.

gal galetum paaiskint ka tai reiskia? pavyzdziu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek galimi nukrypimai nuo verslo plano, po sutarties pasirašymo?

jei mišraus ūkio verslo plane įrašysiu 10 galvijų, o dėl kokios nenumatytos ligos jų gale metų liks tik 9, sankcijų nesulauksiu?

Ar būtina konkrečiai pildyti ūkio plėtros punktus paraiškoje, jei jai neprašau paramos?

gal pakanka tik bendrais bruožais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek galimi nukrypimai nuo verslo plano, po sutarties pasirašymo?

jei mišraus ūkio verslo plane įrašysiu 10 galvijų, o dėl kokios nenumatytos ligos jų gale metų liks tik 9, sankcijų nesulauksiu?

Ar būtina konkrečiai pildyti ūkio plėtros punktus paraiškoje, jei jai neprašau paramos?

gal pakanka tik bendrais bruožais?

ar as klystu bet uz parama gali pirktis tik technika, statytis ukio pastatus, tiestis kelius, darytis artezinius grezinius, bet regis kiek pamenu jei neklystu gyvuliu pirkti uz paramos pinigus negalima.

Ar as cia ne taip tavo isdestyta minti supratau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš supratau, kad gyvulių nesiruošia pirkt už paramą, bet juos verslo plane vistiek aprašys...

Šiaip visko gali būti, kad kabinėsis (panašioj situacijoj vienas paukštynas ginčijo NMA sprendimą/atmetimą - metinį realizuojamų kiekį paukštynas įvykdė, bet NMA užkliuvo likutis metų gale). Tokioj situacijoj juk galima tą dešimtą raguotį ir dasipirkt, arba verslo plane rodyt vienu kitu mažiau (atsargai).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kas sugalvojo sugrūst į krūvą "ankstyvo pasitraukimo iš prekinės žemdirbystės" ir "JŪ" paraiškų teikimą.

Dabar tėvai pasitraukė pagal pirmąją programą, ir tenka laukti ats, ar viskas gerai praeis. Ant savęs nei žemės persirašyt galiu, nei paraiškos pagal "JŪ" teikt, nes jei kas negerai, tai ir tėvų pasitraukimas nuplauks, nes aš žemę jau persirašęs būsiu ir kitais metais jie pakartot paraiškos pataisę negalės, o ir man prioritetas nuplauks, jei jie neišeis pagal tą paramą... žodžiu užburtas ratas, o balandžio 30 artėja ir labai greit... kažin vienam man čia tokia problema iškilo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kas sugalvojo sugrūst į krūvą "ankstyvo pasitraukimo iš prekinės žemdirbystės" ir "JŪ" paraiškų teikimą.

Dabar tėvai pasitraukė pagal pirmąją programą, ir tenka laukti ats, ar viskas gerai praeis. Ant savęs nei žemės persirašyt galiu, nei paraiškos pagal "JŪ" teikt, nes jei kas negerai, tai ir tėvų pasitraukimas nuplauks, nes aš žemę jau persirašęs būsiu ir kitais metais jie pakartot paraiškos pataisę negalės, o ir man prioritetas nuplauks, jei jie neišeis pagal tą paramą... žodžiu užburtas ratas, o balandžio 30 artėja ir labai greit... kažin vienam man čia tokia problema iškilo?

as manau, kad naturalu, kad dvieju zuikiu iskart nenusausi, palauk iki kitos JU paraiskos, tada matysi ar viskas yra gerai, kazkaip grinas europos melzimas nera teisingas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kas sugalvojo sugrūst į krūvą "ankstyvo pasitraukimo iš prekinės žemdirbystės" ir "JŪ" paraiškų teikimą.

Dabar tėvai pasitraukė pagal pirmąją programą, ir tenka laukti ats, ar viskas gerai praeis. Ant savęs nei žemės persirašyt galiu, nei paraiškos pagal "JŪ" teikt, nes jei kas negerai, tai ir tėvų pasitraukimas nuplauks, nes aš žemę jau persirašęs būsiu ir kitais metais jie pakartot paraiškos pataisę negalės, o ir man prioritetas nuplauks, jei jie neišeis pagal tą paramą... žodžiu užburtas ratas, o balandžio 30 artėja ir labai greit... kažin vienam man čia tokia problema iškilo?

as manau, kad naturalu, kad dvieju zuikiu iskart nenusausi, palauk iki kitos JU paraiskos, tada matysi ar viskas yra gerai, kazkaip grinas europos melzimas nera teisingas...

toks tas melžimas, jei jau duoda prioritetą tiems, kas perima ūkius pagal ankstyvą pasitraukimą, tai galėtų tais pačiais metais leist susitvarkyt. o tai po metu žėk jau ir ūkis registruotas bus per senai ir vėl paramos nuplaukia :)

šiaip gi man iš to jokios naudos, kad perėmiau ūkį iš tėvų. na ta prasme jokių išmokų už tai man nemoka. tad ir nepavadinčiau to europos melžimu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tik dabar suzinojau toky dalyka, kad pvz jei paemei is kitos valdos nuosava zeme( persirasei ant saves) ir nuomojama, tai jau skaidymas gaunasi, ir reikes isinuomot toky pat zemes plota kad atsvert nuosava. Ankstesneis metais tokio dalyko juk nebuvo, tai cia siemet manau koke 50 % grese sitas dalykas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...