Jump to content

John Deere ar Fendt traktorius


Recommended Posts

  • Atsakymai 88
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

as zinau,kad cia dauguma mano kad durnius kam emiau sita "blogi",cia taip buvo ir bus,juk jd blogis :D

nu tu pats irgi biski perdedi :)

o kiek as asmeniskai esu mates tai lygiai tokie pats JD ir CASE sakykim, kaina laimi CASE.

as asmeniskai manau kad JD yra geri traktoriai bet uz normalia kaina. jei kaina tave tenkina tai viskas ok.

man mf irgi pradejo nepatikt kai zinai is ko jis sutvertas bei kai uz ji sumokejom tik puse kainos (buvo su defektu) ir beveik uz dyka pasitaisem tai esu patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as zinau,kad cia dauguma mano kad durnius kam emiau sita "blogi",cia taip buvo ir bus,juk jd blogis :D

:D Ne blogis, tiesiog ivaizdis sukurtas, kad geresnis nei istikruju yra.. :D:D Tu viska apsvarstes nusipirkai tau geresni varianta ir viskas gerai. Bet kai zmones pradeda aiskinti, kad JD geresnis, nes turi common rail'a, tai ziauriai juokinga darosi... ir pradedi supranti ka gali reklama.... :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas aisku. O kazin koks patvaresnis? As manau kad Fendt bet tai jis ir elektronikos prikistas? o kaip jum valtra?

Elektronikos prikisimas daznai sukelia nerimtu gedimu, bet gali apsaugoti nuo rimtu...

durniausia kad tos elektronikos deka nezinai kuri gala remontuot. nes jokios infor apie ja NERA o atstovai (KESKO) patys nieko nesupranta. vat del to biski blogai ta elektronika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Mano nuomone yra taip su tais traktoriais.

Fendt 818 su normalia komplektacija 195 AG kainuoja apie 320 tukst litu cia be derybu. Toks pats JD kainuoja 310 tukst litu taipogi be derybu.

O kuris geresnis sunku pasakyti as bent jau rinkciausi FENDT bet jeigu renkiesi fendt tuomet gal geriau rinktis Deutch Farh nes pas juos varikliai tokie patys kaip ir pas Fendus tik vaziuokle pakaba ir visa kita yra skirtinga.

Esu sedejas Deuthc 2005 m pradirbes 100 mv pilna komplektacija: navigacija jostikas ir taip toliau na viskas sukista ten ko tik reikia. zmogus sumokejo 240 tuks litu bet lyg ir patenkintas.

Kas liecia Case vienas asmuo dirba apie 1.3 tuks ha turi tris case Mx 195 be rots na 6 korupusu plugus tempia, bet man ju nerekomendavo nes pas case problema siurbliai kurie oi kaip megsta gesti o ju taisymas gan brangus.

Valtra tai sakyciau isviso ne traktorius o importinis belarusas.

Taip kad jeigu pirkti tai arba Fendt arba Deutch Farh arba JD. As renkuosi pagal kokybe ir kaina Deutsh fara.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del tu varikliu tai gal tu ir teisus, bet del kainu tai cia yra labai slidus dalykas.

Ziurint kas skambina ar kalbasi su tais vadybininkais ir dar kitas svarbus dalykas yra kaip tu ta traktoriu perki ar su parama ar savom lesom.

kiek zinau ir kiek teko susidurti gali nudereti iki 20 % traktoriaus kainos ypac jeigu perki is savu. As be rots rugseji skambinau i ivabalte tai 918 ar 818 nebepamenu kainavo 320 tuks. litu toks jau neblogas. kiek jis siai dienai kainuoja man nera zinoma. bet visad galima deretis juolab kad kainos yra ispustos ir visiskai nesamoningos. Bet nieko kitais metais 2007 sumazes jaunuju ukininku ir investicijos i zemes valdas sugriezties baigsis tu pardaveju aukso amziai ir privales gristi prie normaliu kaino o tai tuo pasieks kad traktorius puse limono kainuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu koks as tau ukininkas as NMA darbuotojas ir gandu neprisiklausau o juk bendrauju su tais paciasi ukininkai kurie tuos traktorius perka ir explotuoja. O jiems man meluoti nera tikslo nes as ukiu neuzsijamu.

O del kilimo kai niekas nepirks tai niekur jos ir nekils nes mes duosim parama jauniesiems ukininkams tik 40 tuskt euru o jeigu nori pirkti traktoriu turesi moketi 50 % suvu lesu ir kas idomiausia kad sie pinigai 40 tukst. eur neissiskaiciuos.

taip kad ateina sunkus laikai traktoriu pardavinetojams.

o man paciam taip pasirode kad pats esi gal koks firmos vadybininkas, o ne paprastas ukininkas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tokiu atveju jeigu tu esi pardavejas ar tu gali buti nesaliskas ir komentuoti toki straipsni. Manu keista butu jeigu pardavineji Fendt o giri tarkim JD :) o tai kad jus derates ir nuleidziat 20 % galiu net pasakyti ukininka kuris siemet pirko ir jam taip padaret tai jis yra vilniaus apskrityje rajono neminesiu nes ir taip per daug traktoriu jus neparduodat.

O del ismoku tai man idomu nubraukim ekologini ukininkavima tiesiogines ismokas ir visas paramas nujimkim ir paziurekim kas bus. Jeigu siemet jus pardavet 46 ar kiek ten tu traktoriu tai be siu isvardintu dalyku jus parduotumet gal kokius 4. taip kad ES lesos yra istikruju skirtos ne ukininkams o tokiems pardavinetojams kaip jus kalbu ne vien apie traktorius bet ir apie trasas detales pastatus irangas ir t.t.

O kuriam as skyriuje ar centre dirbu tai neturi reiksmes. Jei man reiks Fendt traktoriaus as pats susirasiu Jus :)

Tiesiog mano tikslas perteikti zinias kurias igavau per tris metus bendraudamas su ukininkais, gal kam pades ir musu diskusija nebus bergzdia. ;)

Sekmes pardavimuose

P.S. ir leiskit kainas ir beje kokia kaina jusu to naujo fendo 936 be rots su normaliai komplektacija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir nekomentuoju kainu ar skirtumu. Mes cia su tavim diskutuojam nes daugiau sita tema niekam neidomi. :)

Vilniaus kraste mes labai mazai parduodam traktoriu. Seip jei butum patyres zinotum kad Vilniaus krastas nera ZU krastas imant LT mastu.

Ir nudereti nuo FENDT 20% neimanoma. Nesiklausyk gandu :) Radziunu sefas gal papasakojo tau?

Panasu kad tu is Anyksciu :) Nes mastai ne visai logiskai. Sitos programos nera skirtos pardavejams. Pakrutink savo pilkaja mase - jos skirtos tiem patiem EU gamintojams. Tokiu dideliu lanku tiesiai per aplinkui tie pinigai vis tik sugryzta atgal i EU. Kodel EU neremia USA technikos isigijimo? :)

Mes pardavem ne 46 traktorius. Ir tikrai ne 4 be ES pinigu pagalbos :)

Kainu neleisim kainos kyla. Tik mazai ir siaurai mastantys ukinkai rekauja kad kainos sukeltos. Jus net nezinot ant kiek pardavejai pjaunasi ir leidzia kainas. O paskui ukinkai sako kad blogas servisas. O is kur islaikyti servisa? :) Is oro? Bet cia jau kita tema.

Kainos 936 as tau nerasysiu cia ne parduotuve. Esi labai sumanus - sakei pats susrasi kai reikes. Tai vat ir skambink internete paziurejes pagal regiona kam priklausai ir gausi visa info. Galesi paskui ja cia papostinti :)

O tai kodel nepaemus ir neparasius tos kainos,niekaip nesuprantu kam cia daryti tokia baisia paslapti?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...