Jump to content

John Deere ar Fendt traktorius


Recommended Posts

  • Atsakymai 88
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tai va butu idomu suzinot koks is ju geresnis. Mano nuomone ir kiek esu girdejas Tai JD yra populeresni lietuvoj. Kodel? :D

Perversk zemes ukio laikrascius ir zurnalus ir suprasi kodel. Ar kada girdejai (matei) audio ir video gamintojo Bang & olufsen reklama. Bet juos perka? Kodel? - geram daigtui reklamos nereikia. Bet jie nera populiariausi. Beko, samsung, ardo... parduodama daugiau. O ju reklama girdejai (matei)? Cia galima testi be galo... bet jei viska suvesi is to ka pasakiau teisingai gausi keleta isvadu:

1. Geram daiktui reklamos nereikia, pagrinde reklama reikalinga norint prakisti........ arba ieiti i nauja rinka.

2. kad daug reklamuoja nereiskia, kad geriausias.

3. kad daug parduoda nereiskia, kad geriausias.

taigi lygini nesulyginamus dalykus. Fendt yra Nr. 1, o JD kazkur, kazkur, kazkur.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suzinoti kiek ag turi traktorius nes pardavejai gali apgauti pavizdiu fendt 611 metai nuo 80 iki 86 nes kai pirkau tai sake kad 110 bet 4 korpusu pluga vatoma moly gan sunkei trauke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as sena uzsienietiska ikasciau nupirkt, bet man asmeniskai patikimesnis atrodo naukas belarusas. Nes paziurejus i sena uzsienietiska kuris prasukes 5000 moto val ir paziurejas uz tokia pacia kaina nauja belarusa tai rinkciau Mtz :D Bet jei Fendai yra geresni Tai kodel yra populeresnis JD? Suprantu pagal kaina fenda ne visi ikanda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as sena uzsienietiska ikasciau nupirkt, bet man asmeniskai patikimesnis atrodo naukas belarusas. Nes paziurejus i sena uzsienietiska kuris prasukes 5000 moto val ir paziurejas uz tokia pacia kaina nauja belarusa tai rinkciau Mtz :D Bet jei Fendai yra geresni Tai kodel yra populeresnis JD? Suprantu pagal kaina fenda ne visi ikanda :)

Issiskaityk gerai i mano ankstesni posta ir turetum suprasti. KAD POPULIARESNIS NEREISKIA, JOG GERESNIS. O siaip man atrodo MTZ populiaresnis, tai ka - jis geresnis?.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai tada paimk lenkiska traktoiu ir baltarusiska,tai cia pagal tave lenkiskas yra geresnis,nes as ji daugiau technologiju? nemanau,siaip JD kainos nuo Case bent jau pvz kainos nelabai kuom skiriasi,kai pats pirkau,tokios pat komplektacijos ir dar nebuvo reverso,case kainavo 155000.ir tavo nuomone cia case tiek vertas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

u tai va,pats dabar kalbi taip,o tai 5 serijos jd tau atrodo brangesnis bus? jis bus pigesnis lyginant su 6 srijos jd :icon-wink: siaip as ju negiriu,bet kas link kainos,truputi per daug perlenkiat lazda,kad jie yra brangus ir t.t. kad neatitinka tos kainos,jei jis kainoja tiek pat kiek valtra tokia pati komplektacija,ka rinktumetes ar valtra ar jd?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir sakau,cia kazka paisto netaip zmones,tipo jd blogai,o visa kita labai gerai,tipo jd turi kaip belkis kainuot ir tai tada sauks,kad nevertas tu pinigu.ponas janarauskas buvo pateikes case pasiulyma,vos nesutikom,gerai,kad panagrinejom komplektacija,o taip tai pasakem mes norim tokios komplektaciojos,dadejom kelis komponentus,tai sako jum dar 15000lt reiktu damesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

u tai va,pats dabar kalbi taip,o tai 5 serijos jd tau atrodo brangesnis bus? jis bus pigesnis lyginant su 6 srijos jd :icon-wink: siaip as ju negiriu,bet kas link kainos,truputi per daug perlenkiat lazda,kad jie yra brangus ir t.t. kad neatitinka tos kainos,jei jis kainoja tiek pat kiek valtra tokia pati komplektacija,ka rinktumetes ar valtra ar jd?

Is situ dvieju galimybiu as rinkciausi Valtra. 5 serijos pilnos komplektacijos gali buti brangesnis lyginant su pliku 6 (tiksliai kainu nezinau). Kas lemia kokybe? 1. panaudotos medziagos. 2 surinkimo kokybe. 3 "navarotu" kiekis. Surinkimas pas visusvienodai tragiskas, nes Europoje pagrinde renka babajai. Vat man Valtra turbut tuo ir patinka, kad del klimato ir vyriausybes politikos babajai Suomijos nemegsta. Teoriskai brangesnis = kokybiskesnis, bet nevisada, nes per didele kokybe ten kur jos visai nereikia irgi naudos neduoda. Taip kad cia yra visokiu niuansu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...