Jump to content

John Deere ar Fendt traktorius


Recommended Posts

O kas liecia valtra, tai kaip tik pazystu ukininka kuris dirba 600 ha turi 2004 valtra kazkur 185 AG tempia 5 vartomus plugus. dabar vat siais metais nusipirko JD 8230 ar 8240 tu skaiciu neatsimenu zinau kad 240 Ag 2005 metu mokejo 180 tukst. lt. spreskit patys ar daug ar ne.

O del valtros butinai paklausiu artimiausiu metu ir papostinsiu kaip ten jam sekasi su juo kokie gedimai ir taip toliau.

o jei plana patvirtins ES tuomet kitais metais einant pagal priemone investicijos i zemes ukio valdas bus galima pirkti 2 m. senumo tech. - cia jau kazkas apie tai kalbejo.

O mano pasvarstymai kodel taip keicia grynai ne kaip darbuotojo bet kaip asmens yra tokie: tam kad pazaboti savivaliavima reikia imtis drastisku priemoniu tas ir yra daroma :) o ukininkams nuo to tik geriau didesne laisve didesnis pasirinkimas ir matau kainos tuoj turetu pradeti kristi bent jau manau 2008 m. kai traktoriu pardavimai nauju sumazes Jd kainuos nebe 310 bet kokius 260 paminesit mano zodzius dar :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 88
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o ko tu gatawai cia tiek kisiesi nesuprantu? zmogus issake tai ka mano,ir butent tu turi ji suest kaip suporantu,nes tu kaip tikras vadybininkelis negaletum kitaip ramiai gyvent,atsiprasau,bet tokia tiesa,kiekvienas atsirenka cia jam atrodo teisinga ar ne nebutina kovot garsiai ir tipo durnai cia pasnekejo,ka tu zinai uz kiek kas perka, ir kokias tas nuolaidas taiko...gal kaip tik pats tu cia tik laikaisi savo kainos isikibes ir nenori paleist?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz supratinguma dumaju.

Bent kiek as manau ju toks noras uztildyti yra susietas ne su kazkuo o tik su pinigais.

O mano tikslas kuo daugiau paskleisti info apie galimybes gaunat Es lesas ir kokios yra peripetijos perkant tam tikra produkta. O ar jos teisingos ar ne pasakyti gali tik pats Dievas, nes jeigu as neva meluoju tai tuomet kodel mes turetumem tiketi jais juk yra sokia tokia tikimybe kad ir jie gali meluoti ir teigti ne tiesa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gatawas o vat as sakau kad tu kliedi visiskas nesamone ir kodel mes turetumem tavim tiketi.

Tu viso labo esi eilinis vadybininkelis Lt tokiu tukstanciais o jeigu kas ir derasi del nuolaidu tai patikek tikrai ne su tavim sneka taip kad tikiu kad tu gali ir nezinoti

o be to kazkaip argumentu tavo pasisakimuose nematau. ir vis dar nesulaukiam kainos 936 vario :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gal ne per 2 metus pakilo tos kainos.. is seniau jau jos kilo - po to kai istojom i evro sajuza (ES).

taip, gatawai, NE juokdary, viskas ka tu sakai yra sventa tiesa. mes tavim tikim, nesigincijam ir aciimam savo sventvagiskas, bukas nuomones, ir didziai aciprasom. :P

peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gatawai bet as tau kaip ir pateikia faktus del kainu, o tu visitek neigi ir savo varai.

O juokdarys esi nebent tu jeigu manai kad ukininkai yra tokie kvailiai ir nesupranta realios situacijos. Arba tu tiesiog sieki mus padaryti juokdariais - smeizdamas.

O mums tu tavo santazavimu, kad tu cia ateisi ar neateisi visiskai nereikia kaip nori taip elkis.

Savo ruoztu galiu pasakyti man gaila tu zmoniu kurie ateina pirkti pas tave traktoriu. aisku ju tik 40 per metus bet visitek.

O protingas ukininkas tikrai surpas kad ne as juokdariauju o tu pats nes nieko nepateiki o tik teigi savo tiesa, kad jusu firma issilaiko is oro ir nera jokio ankainio, tai speju tu dirbi uz aciu tau sis darbas kaip hobis - tuomet gaila tavo seimos.

Tik va niekaip nesupratau kodel tu nepakomentavai apie tas sejamasias apie belarusus apie JD? ar truksta isprusimo ar bijai kad islys ylais maiso.

Taip kad jeigu cia kas ir yar juokdarys kaip tu sakai tai nebent esi tu pats - o jeigu to tu dar nesupranti tai esi juokdarys kvadratu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie mano nusisnekejima ir juokdariavima :)

Pamenu 2004 metais viko agrobalt paroda vln. Man kaip zemes ukis arti sielos nuvykau pasidometi kas ten gero. Tuomet pamenu Belarusas kainavo 37 tukst lt. ten kazkur 92 ag dabar gi jis kainuoja jau kazkur 80 tukst. - sito niekas nepaneiks.

Sejalka na markes tikrai neatsimenu zinau kad ja tik pardavinejo valtros atstovybe lt ji buvo 6 plocia ir dar kazkaip ten ji pati idirba zeme kiek supratau nujami derli pravaziuoji su skutikais ir iskarto seji bent jau man taip aiskino ji tuo met kainavo 60 tukst. lt. kiek ji dabar kainuoja nezinau. kazka esu girdejas kad apie 130 tukst.

Tuomet JD 185 ag komplektacijos tikrai neatsimenu kainavo 240 tuks litu dabar jis kainuoja bent jau rugpjuti kainavo 310 tuskt.

O as matau oi kaip nepatinka visiems kad perteikiu tai su kuo susiduriu darbe.

P.S. O tai kad kai kurie asmenys cia labai jau graziai ir saldziai diskutuoja pateikia tam tikrus faktus apie traktoriu parametrus - tai yra ju darbas ir nieko cia nepadarysi, tik va gaila kad jokiame forume neina apseiti be uzgauliojimu menkinimu. Oi kaip as noreciau tokius asmenis patikrinti ju ukius ir taip toliau, oi kaip tuomet jie visi pasidaro gerasirdziai geruoliai. tas pats butu is vytuku ir gatawu ir su kitais

P.S.S. tai kaip tais tos kainos 936 ir nematau. O beto man dar kilo tokia mintis atsitiktinai as nenustepciau jeigu tas vienas traktorius kuris buvo parduotas kazkokiam ten ukininkui, na kur raso manoukis buvo parduotas uz savikaina ar netgi visai dykai ir viskas vardan reklamos - bet cia tik mano pasvarstimai.

P.S.S. o dar apie tuos 20 % matosi kad tie asmenys kurie tai neigia yra viso labo vadybininkai, o vadybinkas gali padaryti iki 5 % nuolaida direktorius nepazystamam iki 10% Visos firmos tiek statybos kompanijos tiek bilikas uzsideda ankaini 40% na pasak gatawo aisku fendt dirba ukininku labui pelnas jiems nerupi todel jie uzsideda 5 % kad tik algoms ismoket uztektu ir servizui islaikyti, bet ka ten tame servize kas daro jeigu tie traktoriai paskutinis mados sauksmas :)

Kainu kilima lemia ne tik lietuvoje esanciu firmu uzsidedamas pelnas, bet ir valstybes politika, gamintoju politika, infliacija, valiutu kainu svyravimas ir pan.

Kiek uzsideda firmos parduodancios technika as nezinau ir del to nenoriu gincytis ar diskutuoti, bet drisciau garantuoti, kad ne maziau 10 -15% tai tikrai. Todel jei sakytum, kad uzsideda 10% sutikciau, kad 20% sutikciau, kad 30% nesigincyciau, kad 50% nesigincyciau, nes as to nezinau ir net nenutuokiu, bet, kad kainos taip smarkiai neuzkilo per pastaruosius 2 - 3 metus, tai garantuoju, nes as tiksliai atsimenu kai kurias kainas jau nuo kokiu 1996 m., nes teko dometis ir pirkti nauja technika. Ir tos kainos ivertinus infliacija pries 10 m. buvo gerokai didesnes nei dabar. Aisku neivertinus valiutu svyravimo.

Pvz. apie 1997 m. galingiausias JD (ar 240 ar 270AG tiksliai nepamenu) kainavo 450000LT man tai atrode zveriska suma.

Massey fergusonu, kai jeis dar Dotnuvos projektai bande prekiauti, tai kainos isvis buvo nerealios...

Kombainai kainavo panasiai, tik skirtumas, kad tada uz ta suma galejai nusipirkti pvz. Mega, o dabar Lexion'a. :lol:

bet kita vertus atszvelgiant i valiutu kainu svyravima gal ir galima kainu uzsikelima izvelgti. Pvz. dabar galingiausias JD irgi berods kainuoja panasiai, gal biski pigiau, bet tada JAV doleris buvo 1:4 su litu, o dabar 1:2,8. Nu bet infliacija...ne nezinau.

Del MTZ pabrangimo tai aiskesnio dalyko buti negali. Si karta lemia valstybes politika, o tiksliau ES politika muitu atzvilgiu. Juk ivezama amonio salietra irgi pabrango ne todel, kad vietiniai importuotojai staigiai pradejo uzsidejineti didesnius antkainius, paprasciausiai buvo padidintas muitas. As nezinau kokie tie muitai yra (gal net nera, tiksliai nezinau :icon-confused::icon-confused: ), bet atsizvelgiant i tai, kad is ne ES saliu vezamas metalas pabrango del muitu gerokai, speju, kad ir metalinis daiktas - traktorius turejo pabrangti, juk jei dedamas muitas cukrui, tai jis taikomas ne tik grynam cukrui, bet ir esanciam, pvz., sokolade.

dar del belaruso. as cia kazkur buvau kainas imetes ju is reklamos. Tik pats nerandu kur ir jos gal turetu buti pasenusios truputi, kokiu 2 metu. Nu bet butu idomu paziureti kaip kito. Gal pats surasiu.

Del sejalkos. Tu turbut turi galvoje Gaspardo sejamaja su rotoriniu kultivatoriumi, nes mini, kad pati idirba zeme. jei taip yra istikruju, tai ji turetu buti 4 metru plocio, nes kiek pamenu jie neturi platesniu (gaila negaliu patikrint, ju puslapis uzluzias). Kiek gaspardo tokia tuo metu kainavo neisivaizduoju, bet Vogel&Not analogiska kaip tik kainavo 60000 pora metu atgal. Gal tu kazka sumaisiai sioje vietoje? O jei 6 metru tai turejo buti ta razienine - diskine. Kiek ji kainuoja ar kainavo nezinau, bet kad 60000 Lt 6 metru tai nerealu.

Del JD nezinau, gal tu ir teisus.

Siaip gal kai dirbi toje srityje ir susiduri tai daugiau gal matai tu kainu.. Bet jos kazkaip labai smarkiai skiriasi nuo mano pastebetu...

As turiu toki pasiulyma. Juk kai kurios firmos kainas skelbia laikrasciuose/zurnaluose. Pvz. Mano ukyje yra tokia reklamu skiltis galia, kur reklamos tik su kainosmis. Bet si skiltis nesena. Gal nieko neiseis paziureti. Be to bent jau pries kokius 8 metus firmos dalindavo reklaminus lapus kur nurodydavo kainas(pastaruoju metu kazkaip nepastebiu). Suraskim, parasykim, nurodykim saltini. Gal kas pasakys kiek dabar kainuoja analogas ir viskas... O dabar as pamenu vienaip (100% garantuoju, kad taip isties buvo), o tu pameni kitaip ir irgi sakai, kad taip tikrai buvo, kazkaip cia nesirisa viskas.....

As einu ieskoti, o jus jei norit tai diskutuokit cia be faktu apie bet ka..

Sekmes!! :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...