Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

na taip dalyviu mazokai gal tikrai i tolesni laika nukelti

Mano manymu susitikimo tikslas padiskutuoti bendra dominančia tema pabendrauti su bendraminčiais ir dalyviu skaičius nėra rodiklis diskusijos produktyvumui. Daryti pradžia tokiems susitikimams galima ir nuo 3 dalyviu ,vėliau jai tai bus aktualu bus galima testi susitikimus ir dalyviu skaičius galės didėti,viskas priklauso nuo noro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet su japonisku galbut "chalturos" spektras platesnis del kompaktiskumo, priekaba prie masinos ir skelbimai po rajono sodus :icon-smile:

Rajono sodus?Man iki artimiausio miesto 32 km :D Nebent kaime bobutems plotelius po 2-5 arus apdirbineti tegaleciau.Man svarbiausia,kad sau kazka tureti,pats tas butu T-16 su hidrauliu gale :) Nereiketu priekabos konstruoti arba pirkti. Taip pat T-16 pas mus labai vertina tie,kurie turi misko,sako lipa kaip tankas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rajono sodus?Man iki artimiausio miesto 32 km :D Nebent kaime bobutems plotelius po 2-5 arus apdirbineti tegaleciau.Man svarbiausia,kad sau kazka tureti,pats tas butu T-16 su hidrauliu gale :) Nereiketu priekabos konstruoti arba pirkti. Taip pat T-16 pas mus labai vertina tie,kurie turi misko,sako lipa kaip tankas.

Tai uz pusantro tai tik japobiskas ir iseina t-25 normalus nuo 2500 euru o t-16 nuo 3000 euru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai uz pusantro tai tik japobiskas ir iseina t-25 normalus nuo 2500 euru o t-16 nuo 3000 euru

Tai jus neziurekite i perpardaveju kainas,jie nuperka traktoriu uz 1500,o paskui parduoda uz 2500-3000 jevru,galima pirkti is pirmu ranku,Tereikia netingeti ir paieskoti patiems,o ne laukti kol kas nors ant padekliuko atnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada buvau galvojus apie augintojų susibėgimą, na, apie tokią ale lauko dieną, česnakų kasimo metu. Laikas gal ir nepatogus, tačiau labai įdomu būtų pažiūrėt kokį gėrį užaugino kolegos :)

 eina sau , pamenu parnai metu derliaus emima, tai geriau buvo nesimaisyt niekam akyse, o dar apie bendravima tai net nepagalvociau :) na zinoma buvo priezasciu nerviniams pliupsniams atsirasti, nes kilo daugybe trugdziu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, dalyvaučiau ir aš susitikime, aišku geriausiai būtų Kaunas. manau renkamės kažkokioje kavinėj, kur susėst visi galėtume prie vieno stalo. Dėl datos, siūlau nuo gegužės 8 d.

man geguze tinka, iskyrus  15, 16 dienas, nebent ateisit i paroda mano katinu paziuret ir palaikyt juos aplodismantais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada buvau galvojus apie augintojų susibėgimą, na, apie tokią ale lauko dieną, česnakų kasimo metu. Laikas gal ir nepatogus, tačiau labai įdomu būtų pažiūrėt kokį gėrį užaugino kolegos :)

Kasimo metu vien pažiūrėti neužtektų, gautum ir pirštinių komplektą su kastuvu :icon-mrgreen:  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...