Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

o kaip vanduo gali sugadint cesnaka?

Vandens pribėga po lukštu ir ten pradeda rūgti ,isimeta pelėsiai pūviniai ir visokie kitokie negeri dalykai , didžioji dalis sugenda iki sodinimo. :eusa-naughty: Šiandien ir aš pradėjau pasiruošima kasimui,vagu galus ,apie metra ,nukasiau su kastuvu ir buvau maloniai nustebintas daug dideliu galvu derlius turėtu būt geras. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nupurtai žemias nuo šaknų kas lieka kai išdžiūsta lengvai nukrenta nuvalai viršutinius lukštus nupjauni stieba ir šaknis , jokių plovimų nei česnakų nei svogūnų , nežinau gal kas kitaip daro, kas žino kokia kaina urmo bazė ir ar kas veža parduot, nes turiu jau paruošes, ir ar pirmadieniais būna naktinis turgus , nes mažai esu ten buves tai nežinau nei kaip ten kas vyksta , o gal yra klaipėdo naktinis ar urminis turgus , dėkingas būčiau jei kas pasidalytų info

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti ar grambuolių lervos puola česnakus, nes siemet man puse braskiu daigyno pagulde.

Kai kure braskiu augintojai sako,kad tarp ju reikia pasodinti cesnaku,nes karkvabalio lervos ju bijo.Bet kaip yra is tikro nezinau,nes braskiu neauginau :) Kasant cesnakus maciau,kad yra zemeje ju lervu,bet apgrauztu cesnaku neradau,tik i viena kita isigrauze buna spraksiai(kaip jiems dantys nuo astrumo neatsimpa :icon-rolleyes::lol: ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti ar grambuolių lervos puola česnakus, nes siemet man puse braskiu daigyno pagulde.

Kai kure braskiu augintojai sako,kad tarp ju reikia pasodinti cesnaku,nes karkvabalio lervos ju bijo.Bet kaip yra is tikro nezinau,nes braskiu neauginau :) Kasant cesnakus maciau,kad yra zemeje ju lervu,bet apgrauztu cesnaku neradau,tik i viena kita isigrauze buna spraksiai(kaip jiems dantys nuo astrumo neatsimpa :icon-rolleyes::lol: ).

Planuoju siektiek auginti cesnaku, tai bijau kad ir ju karkvabalio lervos neisguldytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Musu cesnakai dar nekasti. Bandysim si savaitgali, tikiuosi nepramiegojom labai...

Klausimas: ar galima savaitele po truputi kasti, ir apdziovinti, ir kai viska iskasam, tada jau sesti pjiauti saknis ir stiebus.

Ar kasat ir pjiaunat iskart?

as iskart laukuose nudarinejau nes pernai per blogus orus parveziau su saknim tik lapus nupjovus, tai man pelesis isimete daug derliaus netekau. tai siemet iskart laukuose eutvarkem tik aisku daugiau samdyti zmoniu reikia nes raunasi greiciau nei nusikarpo, su desimt zmoniu (gerai dirbanciu o ne seip sudmaliu) per diena galima tona ir nuraut ir nudarineti kad tvarkingai jau i namus parveztum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...