Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 3 minutes , ūk.Dainius pranešimas:

Su tiek sulfato kiek kuli?ta+100 aš vėjais paleidžiu?

Pernai dėjau 300 sulfato , derlius 3,5t/ha vidurkis , buvo laukas kur ir 4t/ha biro , o anksčiau dėjau ir 250 tai derlius ir tarp 3-3,5t/ha gavosi. Tai jei geri metai tai užtenka ir tiek to sulfato , galima pasiekt 4t/ha tai nebepilsiu 300 jaučiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ūk.Dainius pranešimas:

Nežinau kaip ta žolė tiksliai atrodo  .jos dabar nežydi kaip kokios raudonos notreles?jai žydi kaip jos gali but rapselabai žalingos kiek valgo tiek suvalge bus trašų

Pagrindas lipiko nebutu su juo sunkiau būna paskui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Pernai dėjau 300 sulfato , derlius 3,5t/ha vidurkis , buvo laukas kur ir 4t/ha biro , o anksčiau dėjau ir 250 tai derlius ir tarp 3-3,5t/ha gavosi. Tai jei geri metai tai užtenka ir tiek to sulfato , galima pasiekt 4t/ha tai nebepilsiu 300 jaučiu.

4.3 pernai iskaitinio 370 sulfato 220 N bendras krituliu panašiai turėjom gaut .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, halkas pranešimas:

Tai darbar sutvarke:eusa-think: ? Ar vadybininką atleido ir nėra kaltų:icon-razz:

Gerai kad rūpinatės savo klientais bet ši karta serviso paslaugu neprireikė.Kaimynas prie apynių sulčių vartojimo paprotino ir viskas veikia idealiai.Tad ačiū už rūpestį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad vasarinis rapsas gali but pas mane tai tikrai. Buves jis ten pries 3 metus ir visa laika arta buvo, tai matyt atsiverte velniokas. Reiks rytoj lekt tyrinet ar ir pas mane tarp eiluciu. Bet jis zieminiui taip pat viska gadins taip stovedamas ir badydamas megzt seklas?

Ir is patirties ar yra kam taip buve kur drenazas nera tinkamas ten violetinis rapsas visas lopais, atsigaus toks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...