Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš valandą, Vylukas pranešimas:

Tarkim boras+insekticidas = vabalai baliavoja, dėl šarmo. 

Tas pats variantas, tik prieš tai į vandenį rūgštelės=boras į rudąją.

Kokios jūsų nuomonės šituo klausimu? 

Durnai su tuo boru, esu jau senai kazkada rases geriausia jei yra laiko (dazniausiai jo nebuna) atskirai ispurksti insekticida  ir bora . Su tuo parukstintoju atrodo pasirugstini, bet boro ipili ir vel tas pats Š... Ir trigubos normos parukstintojo nesusitvarko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , aladinas pranešimas:

Durnai su tuo boru, esu jau senai kazkada rases geriausia jei yra laiko (dazniausiai jo nebuna) atskirai ispurksti insekticida  ir bora . Su tuo parukstintoju atrodo pasirugstini, bet boro ipili ir vel tas pats Š... Ir trigubos normos parukstintojo nesusitvarko

Va, va. Būtent. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, aladinas pranešimas:

Durnai su tuo boru, esu jau senai kazkada rases geriausia jei yra laiko (dazniausiai jo nebuna) atskirai ispurksti insekticida  ir bora . Su tuo parukstintoju atrodo pasirugstini, bet boro ipili ir vel tas pats Š... Ir trigubos normos parukstintojo nesusitvarko

O pagal ka nustatet ka sudas ? Vabailai nekrenta ar kaip ? 2 metu taip darau lyg ir  gerai buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, aladinas pranešimas:

Tai apie koki veiksminguma galima sneketi jei tirpalo ph~8?  O siaip esu kazkada senai bandes ir plevele patiesti po augalu purskiant.  Sulfato istirpinus 7 kg/ha tiek pat parugstina kiek tie visi rugstintojai

Negaliu gincintis nes naujokas  rapse , bet 2 metus naudoju ir vabalai zusta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Inžinierius2020 pranešimas:

Sveiki, ar galima maišyti galera herbicidu su insekticidu fastac? Negu 2 kartus reiks važiuoti? O dėl rapso laistymo KAS tai nežinau ar gerai, bet vakar mačiau kaip laistė dar čiurkšliniais šalia.

Man rekomendavo atstovas tik galera purkšti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...