Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Witalikas pranešimas:

Kai nusipirksi komplekta uz kelis situs tuks. Suprasi, kad jis turi dirbti o ne garaze stoveti. Juk sejos tik dvi sav., buna

nu kai akyse tik eurai užuojauta tau man juokas ima iš tų klaunų kai orai puikūs o tie naktimis ir per velykas varo tikrai nemažai žemės dirbu bet naktį niekada nedirbu nebent rapso purškimas būtų

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, u.k aurimas pranešimas:

as ir dvejojau ka daryt, bet dejau proteusa , bet ka su boru daryt tik1 litra teatidaviau , o butonai dienom i virsu eina... reiks muset kita savaite lekt boro dar uzmest. 

Baikit jus verkt, tie 1ltr ar 1,5 ltr koks skirtumas, kai kuliam ziurim i rezultata ir i idetas sanaudas, tada pasimato kiek tie uzmetimai tedave naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , ukininkas ed pranešimas:

nu kai akyse tik eurai užuojauta tau man juokas ima iš tų klaunų kai orai puikūs o tie naktimis ir per velykas varo tikrai nemažai žemės dirbu bet naktį niekada nedirbu nebent rapso purškimas būtų

 

Man tai ima juokas is klaunu kurie del vaizdo aplink bazycia keliais sliauzioja. Man neproblema sventes svesti.... Bet ne taip kaip daugeliui sventimas - paedu ir pageriu o paskui vartausi nuo sono ant sono. Nebutu karantinas - taip, aplankyciau savus, bet bukai sedet apsiedus foteli ir ziuret buka televizija....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, dzipas pranešimas:

Vakar nusipurskiau rapsus - gailiuosiu kad dejau kontaktini. Pagal taip kaip siandien auga tai kita savaite jau reiks vaziuot su sisteminiu.

Vakar tai vakar, o užvakar tai jie trim aukštais dulkijos. Nors šiandien irgi po tris ant augalo. Blogiau nebus ir su kontaktiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, dzipas pranešimas:

 

cia jau ne vienas nori atlekt pasiziuret - skant lauko diena padarysim :).

žiurėk tik kad tavo lauko dienos policija neapebiletuotu.o tai delfije tukstančiais tokiu kurie po minimalke 250 eiru gave.

vakar vakare kai kuriuos e žiedynuose gerai papurčius iškrisdavo vienas kitas žiedinukas.geltonoje baleikoje cielos 5 štukos atsirado per paskutines tris dienas.:happy-smileyinthebox:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, grazbek pranešimas:

žiurėk tik kad tavo lauko dienos policija neapebiletuotu.o tai delfije tukstančiais tokiu kurie po minimalke 250 eiru gave.

vakar vakare kai kuriuos e žiedynuose gerai papurčius iškrisdavo vienas kitas žiedinukas.geltonoje baleikoje cielos 5 štukos atsirado per paskutines tris dienas.:happy-smileyinthebox:

Na tai po ragažę į rankas ir talka akmenus renka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...