Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Jeigu bandymai atlikti sausais metais kuomet dalis lieka nepurkšta fungicidu, o dalis nupurkšta tai taip, rezultato skirtumo ir nepasimatys, ir išvada pasidaryt galima, kad nereikia fungicido išviso. O vat iš seniau, kuomet lietingas budavo laikotarpis žydėjimo metų padarytas bandymas labai gerai parodė,  kad esant sąlygomis plisti ligom kuomet lietinga ir karšta, fungicido nauda didelė labai. 

Todėl kraštutiniškai teigti jog visada reikia purkšti fungicidą arba teigti, jog išvis nereikia jo naudot negalima. Viskas priklauso nuo metų, kokios oro salygos ir kokios salygos ligom plisti. Kartais galima ir apseiti, o kartais nauda yra tikrai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Garix pranešimas:

Ankštarų turbut, kai kurie nemate prasidariusiu 20-30% nuo ankštarinio

Va va, as siaip galvociau siemet irgi gal nepurkst, nes sausus orus rodo, bet tie ankstariniai ramybes neduoda, nemazai matosi ju, tai siaip ar taip reikes vaziuoti🤔

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, axe pranešimas:

Va va, as siaip galvociau siemet irgi gal nepurkst, nes sausus orus rodo, bet tie ankstariniai ramybes neduoda, nemazai matosi ju, tai siaip ar taip reikes vaziuoti🤔

Esu prasileides praeityje irgi,galvojau gaila laužyt, tai nepurškiau ir lyg tyčia tais metais reikia kult trečdalis atsidare… 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Garix pranešimas:

Esu prasileides praeityje irgi,galvojau gaila laužyt, tai nepurškiau ir lyg tyčia tais metais reikia kult trečdalis atsidare… 

pernai nepurškiau ir viskas ok buvo, galvojau gal apie laukus aplėkti šiemet, bet greičiausiai nevažiuosiu laužyt, nes rapsai aukšti labai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Pioneer pt303 (reklama: šį mėn maišas 2,0mln sėklu 285€, liepa bus 310€)

Čia maišas pasėtas ant 5,5ha, su focusu

Geriausias tarpueilis virs 30cm.. 

Pernai toks vaizdas davė 5,5t/ha užskaitomo pas mane su 300 salietros, 300 sulfato. 
 

 

IMG_5949.jpeg

IMG_5946.jpeg

Bet pas tave zemes achujenos. Kazi kaip kitose, lengvesnese auga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Pioneer pt303 (reklama: šį mėn maišas 2,0mln sėklu 285€, liepa bus 310€)

Čia maišas pasėtas ant 5,5ha, su focusu

Geriausias tarpueilis virs 30cm.. 

Pernai toks vaizdas davė 5,5t/ha užskaitomo pas mane su 300 salietros, 300 sulfato. 
 

 

IMG_5949.jpeg

IMG_5946.jpeg

Kur isigyti galima su garantija, kad 5t/h kulsiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Pioneer pt303 (reklama: šį mėn maišas 2,0mln sėklu 285€, liepa bus 310€)

Čia maišas pasėtas ant 5,5ha, su focusu

Geriausias tarpueilis virs 30cm.. 

Pernai toks vaizdas davė 5,5t/ha užskaitomo pas mane su 300 salietros, 300 sulfato. 
 

Turbūt ir spėt nereiktų, jei pas mane žemės būtų virš 50bb ir tolygios, be išmirkimų, pernai ir mersas, ir buterflajus, ir adelmo, ir duplo, būtų birę virš penkių tonų, kai tuo tarpu buvo 3,5t užskaitinio viso derliaus, nors daugiau nei trečdalį norėjosi pavasarį persėt. 

Tarpueilis labai gerai 45cm (su tempo), geriau atrodo nei 25cm (kas antra eilutė rapido). Apie 12,5cm nei pagalvot nesinori.

Ar trumpinai pavasarį? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, JCB pranešimas:

Turbūt ir spėt nereiktų, jei pas mane žemės būtų virš 50bb ir tolygios, be išmirkimų, pernai ir mersas, ir buterflajus, ir adelmo, ir duplo, būtų birę virš penkių tonų, kai tuo tarpu buvo 3,5t užskaitinio viso derliaus, nors daugiau nei trečdalį norėjosi pavasarį persėt. 

Tarpueilis labai gerai 45cm (su tempo), geriau atrodo nei 25cm (kas antra eilutė rapido). Apie 12,5cm nei pagalvot nesinori.

Ar trumpinai pavasarį? 

Be trumpinimų pavasarį

Taip dėl žemių tolygumų tiesa, visas rapsas daugiau mažiau tolygus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Pioneer pt303 (reklama: šį mėn maišas 2,0mln sėklu 285€, liepa bus 310€)

Čia maišas pasėtas ant 5,5ha, su focusu

Geriausias tarpueilis virs 30cm.. 

Pernai toks vaizdas davė 5,5t/ha užskaitomo pas mane su 300 salietros, 300 sulfato. 
 

 

IMG_5949.jpeg

IMG_5946.jpeg

Stebūklas su tiek veiklios užaugint tokį derlių 🤔 bet šeip 10 balų 👍

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...