Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 11 minutes , grazbek pranešimas:

karbamida visada dėdavom žydėjimo pabaigoje kad pasitrestu ir likusius žiedus nudegintu -vienodesniam rapso pasėliui gauti. dabar musiau naujos mados.

Katik buvau pas linas agro vadybam sako nesuprantu iš kur tas durna mada kad tręšti žydint, kalio dabar išvis nereikia, boras per vėlu, karbamidas nudegina. Sako vieną vakar išgyniau kai sakė 50 kg karbamido dės :) vienu žodžiu nedėsiu nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , sigitass pranešimas:

Katik buvau pas linas agro vadybam sako nesuprantu iš kur tas durna mada kad tręšti žydint, kalio dabar išvis nereikia, boras per vėlu, karbamidas nudegina. Sako vieną vakar išgyniau kai sakė 50 kg karbamido dės :) vienu žodžiu nedėsiu nieko

Kalis jei sausa tai gerai, o kažko kito iš išvardintų tai tikrai nedėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, rapsas pranešimas:

O jeigu isvis nepurkst rapsu fungicidu? Kai taip sausa ar nera taip kad ligų plitimas minimalus? 

Agronomai pripazysta jeigu derlius iki 2 tonu - purskimas ekonomiskai neefektyvus. Kas virs 2 reikia jau ziuret i ligu plitima. Siemet rapsas retokas - kolkas mintys visai nepurkst.

Kad visi purskia - nereiskia kad teisingai daro. Visur reikia ivertint situacija. 

Pernai nenaudojau insekticido - labiau suestu ankstaru ar daugiau kirmeliu nepastebejau lyginant su eiliniais metais.

Metai metams nelygu. Siemet su ziedinuku visiskai nebuvo problemos. Ankstesniais metais budavo pilna - galedavai kas kelias dienas vaziuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

Agronomai pripazysta jeigu derlius iki 2 tonu - purskimas ekonomiskai neefektyvus. Kas virs 2 reikia jau ziuret i ligu plitima. Siemet rapsas retokas - kolkas mintys visai nepurkst.

Kad visi purskia - nereiskia kad teisingai daro. Visur reikia ivertint situacija. 

Pernai nenaudojau insekticido - labiau suestu ankstaru ar daugiau kirmeliu nepastebejau lyginant su eiliniais metais.

Metai metams nelygu. Siemet su ziedinuku visiskai nebuvo problemos. Ankstesniais metais budavo pilna - galedavai kas kelias dienas vaziuot.

bet už tat ankštarinio gumbauodžio į valias šiemet .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Bet jei nėra paslėptastraublio tai jis nieko nepadarys.

turi vilties kad nėra paslėptastraublio?optimistas.

p.s.optimistas ir pesimistas: pesimistas atsidaro konjako buteli pauosto ir išgeria šlakeli.susiraukia ir sako : blakėmis smirdi.optimistas pagauna blake uosto ir sako: konjaku kvepia.Tai gal geriau buti pesimistu nei optimistu šioje situacijoje.{baika ne mano i autorines teises nepretenduoju}

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , grazbek pranešimas:

turi vilties kad nėra paslėptastraublio?optimistas.

p.s.optimistas ir pesimistas: pesimistas atsidaro konjako buteli pauosto ir išgeria šlakeli.susiraukia ir sako : blakėmis smirdi.optimistas pagauna blake uosto ir sako: konjaku kvepia.Tai gal geriau buti pesimistu nei optimistu šioje situacijoje.{baika ne mano i autorines teises nepretenduoju}

nu jo nedaug , bet aš nerizikavau , vis tiek dėjau sisteminį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

turi vilties kad nėra paslėptastraublio?optimistas.

p.s.optimistas ir pesimistas: pesimistas atsidaro konjako buteli pauosto ir išgeria šlakeli.susiraukia ir sako : blakėmis smirdi.optimistas pagauna blake uosto ir sako: konjaku kvepia.Tai gal geriau buti pesimistu nei optimistu šioje situacijoje.{baika ne mano i autorines teises nepretenduoju}

Yra, bet zalingumo ribos neperzengia. Reikia kad butu po viena vabala ant kiekvieno augalo. As randu ant kas desimto rapso po 1 pasleptastraubli. Atsimenu, budavo metai, tai nuo vieno ziedyno saujele ju budavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Remse pranešimas:

Yra, bet zalingumo ribos neperzengia. Reikia kad butu po viena vabala ant kiekvieno augalo. As randu ant kas desimto rapso po 1 pasleptastraubli. Atsimenu, budavo metai, tai nuo vieno ziedyno saujele ju budavo.

bet kai laukai viens nuo kito daugiau nei 15km ir jie su skirtingom sejomainom ir su kaimynu skirtigom sejomainom,tai saujelem nepamatuosi ir turi daryt prevenciskai nes kitaip gali but post factum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...