Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Jums smagu kad dar galite planuoti tręšti rapsą. Maniškį visą 19 ha elniai visiškai sunaikino :icon-evil:  :icon-evil: . Liko tik du maži laukiukai 5ha.  Meginsiu kariaut su medžiotojais kad nuostolius kompensuotų. Gal kas turit patirties šiuo klausimu būtų malonu sužinoti.

medziotojai nekalti , nes elniai yra licenzijuojami gyvunai (kurie yra Valstybes turtas). Tai pvz burelis gavo tik pora licenziju is AAA, sumedzioja tuos ir fsio. Jie negali daugiau ju medziot si sezona. O tavo 19ha tikrai ne du elniai, suede bei ismyne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jums smagu kad dar galite planuoti tręšti rapsą. Maniškį visą 19 ha elniai visiškai sunaikino :icon-evil:  :icon-evil: . Liko tik du maži laukiukai 5ha.  Meginsiu kariaut su medžiotojais kad nuostolius kompensuotų. Gal kas turit patirties šiuo klausimu būtų malonu sužinoti.

Medziotojai nieko neduos eik i savibleda ZU skyriu,pas pati paciausia ir pareiksk pritenzija, jie tvarko medziotoju reikalus.Man nors nekazin ka, bet pagelbejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pernai 38ha rapso kanopiniai visiškai patvarkė. Na ir kas, po oficialių raštų važiavo komisijos ,selfių prisidarė ...ir pasiūlė pačiam kreiptis į teismą.O ką tu juodas mužike gali :mėšlinom šakėm prieš Akmenės cementą ? :angry-cussingblack: Nors kituose rajonuose gal ir kita tvarka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

medziotojai nekalti , nes elniai yra licenzijuojami gyvunai (kurie yra Valstybes turtas). Tai pvz burelis gavo tik pora licenziju is AAA, sumedzioja tuos ir fsio. Jie negali daugiau ju medziot si sezona. O tavo 19ha tikrai ne du elniai, suede bei ismyne.

O ir žalos jie nelabai padaro tik lapus nuskabo kurie per ziema patys nušala nebent nutripė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jums smagu kad dar galite planuoti tręšti rapsą. Maniškį visą 19 ha elniai visiškai sunaikino :icon-evil:  :icon-evil: . Liko tik du maži laukiukai 5ha.  Meginsiu kariaut su medžiotojais kad nuostolius kompensuotų. Gal kas turit patirties šiuo klausimu būtų malonu sužinoti.

mano 6ha stirnos patvarke, rasiau rastus zu skyriui atvaziavo medziotojai sako dabar stirnu medziot negalima, pats nestatei baidykliu tai mes nieko tau neduosim.  palauksiu pavasarinio komisijos vertinimo jai taip medziotojai praras 5medziojamu plotu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano 6ha stirnos patvarke, rasiau rastus zu skyriui atvaziavo medziotojai sako dabar stirnu medziot negalima, pats nestatei baidykliu tai mes nieko tau neduosim.  palauksiu pavasarinio komisijos vertinimo jai taip medziotojai praras 5medziojamu plotu

Nieko jie neprasas, o pasakys komisija, kad nemedziokit pas sita veikeja zemeje tegul tvarkosi pac. Paziuresiu ka kita meta snekesi, kai nei pac medziot galesi nei jie, kas tada nuostolius atlygins.

Pas mus ir buvo toks ukininkas, tai draugisku sutarimu, sutare kad medziotojai neitu i jo zemes plotus medziot, nes tipo neapsagojo paseliu. Dabar jau atsiprase ir praso pagelbet, nes negali sernu atsiginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano 6ha stirnos patvarke, rasiau rastus zu skyriui atvaziavo medziotojai sako dabar stirnu medziot negalima, pats nestatei baidykliu tai mes nieko tau neduosim.  palauksiu pavasarinio komisijos vertinimo jai taip medziotojai praras 5medziojamu plotu

 

pradziai i komisija reikia kreiptis del nuostoliu ivertinimo ir pagal komisijos sprendima reikalauti zalos atliginimo, o ne uzdraudineti medzioti... kas nera nei logiska nei praktiska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...