Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

man net nuostabu kiek Gamta koziriu turi,toks maziukas padarelis o taip sejos planus pakoreguoja....ir manau tu koziriu bus ir daugiau

taip bus, kuo daugiau kisimes i gamtos reikalus tuo ji daugiau savo kaprizus rodys. viskas del chemikalu ir didesniu derliu

Sėjomainos nebuvimas, beariminė technologija. Dar betrūksta tik kelių sunkiai įveikiamų piktžolių ir bus pilnas vaizdelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man net nuostabu kiek Gamta koziriu turi,toks maziukas padarelis o taip sejos planus pakoreguoja....ir manau tu koziriu bus ir daugiau

taip bus, kuo daugiau kisimes i gamtos reikalus tuo ji daugiau savo kaprizus rodys. viskas del chemikalu ir didesniu derliu

Ką Jūs čia svaigstate :icon-exclaim: Tie kas matėte laidą pasakykite į kurį lauką BUVO GALIMA sėti rapsą, pagal kokybišką žemės išdirbimą? Kažkas skutant sugalvojo pribarstyti rapso ir pažiūrėti kas gausis? Gavosi...........šššššš. Tokių garsių ūkininkų taip " kokybiškai išdirbti" laukai rodomi per teliką....... Man būtų gėda........... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man net nuostabu kiek Gamta koziriu turi,toks maziukas padarelis o taip sejos planus pakoreguoja....ir manau tu koziriu bus ir daugiau

taip bus, kuo daugiau kisimes i gamtos reikalus tuo ji daugiau savo kaprizus rodys. viskas del chemikalu ir didesniu derliu

Ką Jūs čia svaigstate :icon-exclaim: Tie kas matėte laidą pasakykite į kurį lauką BUVO GALIMA sėti rapsą, pagal kokybišką žemės išdirbimą? Kažkas skutant sugalvojo pribarstyti rapso ir pažiūrėti kas gausis? Gavosi...........šššššš. Tokių garsių ūkininkų taip " kokybiškai išdirbti" laukai rodomi per teliką....... Man būtų gėda........... :(

Vieno ukininko paseliu struktura 50 proc sudare rapsai,kazkaip nesugalvoju kaip tokio dydzio ukiai nuukininkauja, matyt agronomijos knygas sudegine bus. Sutinku su grudasss

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jeigu pastoviai kiekvienais metais sudarytu penkiasdesimt procentu rapsai tai manau gal nekas beje as buvau puse irgi pasejes rapsu zieminis liuks nors kokia tona nuvariau del konsultantu kaltes bet turiu pamoka :) siemet pamazinau liks tik penktadalis

Suskaiciavus islaidas rizika ir taip toliau likau prie rapso tik del sejomainos ir kombaino paankstinimo

Aisku niekas nepatikes bet rugiai geresni pelna dave uz rapsus jei sudetume vasarinius ir zieminius kartu

Kuo toliau tuo labiau tenka rimtai mokintis is savo ir kitu klaidu :icon-exclaim:

Beje yra ir tokiu kur rapsai sudare ir astuoniasdesimt procentu ir viskas ok :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką Jūs čia svaigstate :icon-exclaim: Tie kas matėte laidą pasakykite į kurį lauką BUVO GALIMA sėti rapsą, pagal kokybišką žemės išdirbimą? Kažkas skutant sugalvojo pribarstyti rapso ir pažiūrėti kas gausis? Gavosi...........šššššš. Tokių garsių ūkininkų taip " kokybiškai išdirbti" laukai rodomi per teliką....... Man būtų gėda........... :(

jei pas patį buvo idealios sąlygos rapso sėjai, tai valio, bet šiaip ne visur tas buvo, tai sakyčiau nereikia garsiai šaukti, kad kažkas kitas nesugeba žemės išdirbti... dėl tų pačių šliužų tai neaišku kiek lemia žemės dirbimo kokybė, nes jie labai sėkmingai graužia ir gražiai išdirbtoje žemėje su sėjamąja pasėtus rapsus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...