Jump to content

Ko labiausiai gyvenime bijote?


dariusk

Recommended Posts

kaip sako: svarbiausia, kad dangus ant galvos nenukristu :D

Kad dangus nukris tai nieko tokio, jis ir taip mus slegia oro slėgio jėga. Bet jei kaikas iš dangaus nukristų ant galvos, tai čia jau bėda būtų. :D O šiaip tai žmogus užvedė gerą rimtą temą, labai tinkančią pošventiniam laikotarpiui, o mes juokaujam. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sako: svarbiausia, kad dangus ant galvos nenukristu :D

Kad dangus nukris tai nieko tokio, jis ir taip mus slegia oro slėgio jėga. Bet jei kaikas iš dangaus nukristų ant galvos, tai čia jau bėda būtų. :D O šiaip tai žmogus užvedė gerą rimtą temą, labai tinkančią pošventiniam laikotarpiui, o mes juokaujam. :)

Po svenciu tai ir man baisu net per gatve pereit... O is to dangaus tai nebent rugsciu lietus gali palyti. Pas zemacius prisnigs kaip visada...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jatau, va cia tai tema, nezinau nei ka pasakyt ko bijau... ir taip ir taip galvojau, kas man cia sirdele pristabdytu, bet ... turbut, kad mano svajoniu vyro :lol: o jei rimtai, tai kas manes prades nekesti, atsiuskyt gyvate ar tarantula, klyksma kitam lietuvos gale isgirsit :D[/quot

gerai kad pasakei ko bijai kai vazuosiu konors pirkt tai butinai isidesiu i krepsi tokiu gyvuneliu :D tada nors nupirksiu pigiai technikos :lol::eusa-clap::eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...