Jump to content

elektros generatoriai


nerijus2

Recommended Posts

per ieška parašiau nieko neišmetė tai gal nebuvo tokios temos, elektra pabrango tai butu idomu sužinot kas ka galvoja apie savos gamybos elektra, vėjo jėgainės nelabai tinka, nes miške gyvenu, o kaip su dyzeliniais generatoriais, ar ne verta butu tokį statyt, spaust biokurą ir taip gamintis elektrą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia paskaičiuoti, ar tai apsimokės. Pačio generatoriaus kaina + eksploatacijos, kuro, aptarnavimo ir t.t. kainos. Tada paskaičiuoji kiek lt gaunasi viena kilovatvalandė energijos. Ir beveik esu garantuotas, kad VST bus pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkur skelbimuos buvo, rapsu šalto spaudimo staklės.rašė jog iš 3kg rapsu gaunama 2ltr aliejaus.

man pavizdžiui didesniu el pajėgumu reik per javapjute arba jungent stakles .na kasdieninem poreikem pakanka 5kw pajėgumu .taipkad papildomas generatorius manau visai neprošali.Utenoi agrotiekime mačiau 3000lt 5kw dizelini tai daug pigiau nei pirkti papyldomai 7kw gale .tam reik dar ir kabeli pačem pasikloti nes givenviatėi nepakanka galios tinkluose ,beto kas leis daržus kasinėti o keles asvaltuotas.žodžiu generatorius gera mintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu nusipirkes 17kW el generatorių sukama traktoriaus gtv. Naudoju, kai dingsta elektra (pastarajį kartą prieš kučias beveik parai buvo dingusi, tad kad fermoje procesai nesustotu, kinkau traktoriu ir jungiu kabelį į tinklą ir pasijuntus esas turintis nuosavą ignaliną... esmė tame, kad man tai kainuoja gerokai brangiau, nei, kad RST sumokėdavau... tiesa ir traktorius galingumas gal ne adekvatus, bet T-25 neišsuka davus apkrovą, o MTZ 552 neišlaiko stabilių sūkiu kintant apkrovai (šokinėja ir krinta įtampa ir Hz) tai kabinu prie Case 100 arba 125, va tada visoje sodyboje turiu elektrą, kai kaimynai skendi tamsoje, veikia melžimas, apšvietimas, pieno aušinimas ir kompas ir vaikai tv gali žiūrėti... tiesa generatoriau apkrovimas svyruoja nuo 50 iki 120 procentų)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie jurbarko turi pastate dabar jau 4 vėjo jėgaines dar ankščiau kai turėjo 2 tuo momentu kalbėjau jie pirko naudotas iš Danijos berots 3 jėgaines tai su parvežimu ir pastatymu 2 jegainių kainavo kaip sakė 250000 lt trečia pasiliko detalėms.Tai jie visa pagaminta elektra parduodavo VST viena kaina o iš vst savo reikmėms pirkdavo brangiau. Visos investicijos sakė turi atsipirkti per 6 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie jurbarko turi pastate dabar jau 4 vėjo jėgaines dar ankščiau kai turėjo 2 tuo momentu kalbėjau jie pirko naudotas iš Danijos berots 3 jėgaines tai su parvežimu ir pastatymu 2 jegainių kainavo kaip sakė 250000 lt trečia pasiliko detalėms.Tai jie visa pagaminta elektra parduodavo VST viena kaina o iš vst savo reikmėms pirkdavo brangiau. Visos investicijos sakė turi atsipirkti per 6 metus.

Po Ingalinos uždarymo manau dabar jau sutrumpės vėjo jėgainių atsipirkimo laikas, va kažin tik ar jos pačios dar labiau nepabrangs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu nusipirkes 17kW el generatorių sukama traktoriaus gtv. Naudoju, kai dingsta elektra (pastarajį kartą prieš kučias beveik parai buvo dingusi, tad kad fermoje procesai nesustotu, kinkau traktoriu ir jungiu kabelį į tinklą ir pasijuntus esas turintis nuosavą ignaliną... esmė tame, kad man tai kainuoja gerokai brangiau, nei, kad RST sumokėdavau... tiesa ir traktorius galingumas gal ne adekvatus, bet T-25 neišsuka davus apkrovą, o MTZ 552 neišlaiko stabilių sūkiu kintant apkrovai (šokinėja ir krinta įtampa ir Hz) tai kabinu prie Case 100 arba 125, va tada visoje sodyboje turiu elektrą, kai kaimynai skendi tamsoje, veikia melžimas, apšvietimas, pieno aušinimas ir kompas ir vaikai tv gali žiūrėti... tiesa generatoriau apkrovimas svyruoja nuo 50 iki 120 procentų)

kiek mazdaug kainuoja toks generatorius, kur ji galima rasti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu nusipirkes 17kW el generatorių sukama traktoriaus gtv. Naudoju, kai dingsta elektra (pastarajį kartą prieš kučias beveik parai buvo dingusi, tad kad fermoje procesai nesustotu, kinkau traktoriu ir jungiu kabelį į tinklą ir pasijuntus esas turintis nuosavą ignaliną... esmė tame, kad man tai kainuoja gerokai brangiau, nei, kad RST sumokėdavau... tiesa ir traktorius galingumas gal ne adekvatus, bet T-25 neišsuka davus apkrovą, o MTZ 552 neišlaiko stabilių sūkiu kintant apkrovai (šokinėja ir krinta įtampa ir Hz) tai kabinu prie Case 100 arba 125, va tada visoje sodyboje turiu elektrą, kai kaimynai skendi tamsoje, veikia melžimas, apšvietimas, pieno aušinimas ir kompas ir vaikai tv gali žiūrėti... tiesa generatoriau apkrovimas svyruoja nuo 50 iki 120 procentų)

kiek mazdaug kainuoja toks generatorius, kur ji galima rasti?

pirkau jau senokai, tad firmos pavadinimo nebepamenu, tik žinau, kad ji isikurusi buvo Mažeikiuose, o atvežė man agregatą iš Vilniaus... Kaina apytiksliai buvo kažkus 7000 Lt. prie gerų norų galėčiau ir surasti tą lankstinuką reklaminį, kuris buvo pakliuves man į rankas ir ten bus firmos pavadinimas, ir buvo keletos generatorių aprašymai su kainomis, kažkada buvo paštu reklaminė skrajutė atsiusta

p.s. va radau puslapi , regis iš tos firmos ir pirkau, nes nuotraukoje lygiai tokie pat generatoriai. Maniškis yra tas kur charakteristikoje nurodoma P.R.P galingumas 22,5 kVA

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Avariniam atvejui ir as naudoju diz generatoriu 4,5 kW (trifazis). Jis per para suvalgo apie 15l salerkos. Man to uztenka namui, garazams ir saldikliui (del ko ir buvo pirktas). Pirkau nauja kitaiska uz 2500Lt, pagal skelbima. Elektra iseina bevaik 3 kartus brangesne nei is VST (iki pabrangimo).

O del nuolatinio vartojimo, tai apsimoketu pasistatyti siaudais kurenama jegaine, kuri galetu ir tiekti elektra ir sildyti sodyba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
esu nusipirkes 17kW el generatorių sukama traktoriaus gtv. Naudoju, kai dingsta elektra (pastarajį kartą prieš kučias beveik parai buvo dingusi, tad kad fermoje procesai nesustotu, kinkau traktoriu ir jungiu kabelį į tinklą ir pasijuntus esas turintis nuosavą ignaliną... esmė tame, kad man tai kainuoja gerokai brangiau, nei, kad RST sumokėdavau... tiesa ir traktorius galingumas gal ne adekvatus, bet T-25 neišsuka davus apkrovą, o MTZ 552 neišlaiko stabilių sūkiu kintant apkrovai (šokinėja ir krinta įtampa ir Hz) tai kabinu prie Case 100 arba 125, va tada visoje sodyboje turiu elektrą, kai kaimynai skendi tamsoje, veikia melžimas, apšvietimas, pieno aušinimas ir kompas ir vaikai tv gali žiūrėti... tiesa generatoriau apkrovimas svyruoja nuo 50 iki 120 procentų)

kiek mazdaug kainuoja toks generatorius, kur ji galima rasti?

pirkau jau senokai, tad firmos pavadinimo nebepamenu, tik žinau, kad ji isikurusi buvo Mažeikiuose, o atvežė man agregatą iš Vilniaus... Kaina apytiksliai buvo kažkus 7000 Lt. prie gerų norų galėčiau ir surasti tą lankstinuką reklaminį, kuris buvo pakliuves man į rankas ir ten bus firmos pavadinimas, ir buvo keletos generatorių aprašymai su kainomis, kažkada buvo paštu reklaminė skrajutė atsiusta

p.s. va radau puslapi , regis iš tos firmos ir pirkau, nes nuotraukoje lygiai tokie pat generatoriai. Maniškis yra tas kur charakteristikoje nurodoma P.R.P galingumas 22,5 kVA

o koks tas puslapis? butu gerai paziureti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va ir mus irgi domina generatoriai, pries kelias dienas lytagra sake kad greitu metu atsives generatoriu prie traktoriaus kabinama galingumas 30kW uz 8k lt. Elektra musu fermoje dingsta lb retai, bet vistiek reiktu turet nuosava. Tad gal eitu atkast ta Mazeikiu firma, nes kaina tai lb gera.

P.S. Radau kaskokiu su gerom kainom

http://agregatai.lt/zemes-ukio-technika ... niu-velenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
Sveiki, ar esat kas susidure su panasaus tipo generatoriais, sukamais nuo darbinio?

http://www.agregatai.lt/zemes-ukio-tech ... cs-12-kw_3

turim kazka pnasaus 30 kw lygtais galios ne is ten pirkta, sudeginom ji benaudodami skreperio elektronine automatinio paleidimo dali.... itampa ar pan. kazkas sokineja todel su kompais generatoriai nelabai draugauja, gerai, kad melzimo aiksteles kompas nesudege....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...