Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

Povilas kaip moderatorius galetum neverkšlent ir neteršt temos, darbdavys paskaites tikrai nepagyrtu, o dejuojantys nelabai kam reikalingi, reikia dyrbančiu ir energingu ir kiek žinau tokie nesimėto.

Niekas ir neverkšlena.

Tik pasidalina kokia iš tikrųjų yra realybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Povilas kaip moderatorius galetum neverkšlent ir neteršt temos, darbdavys paskaites tikrai nepagyrtu, o dejuojantys nelabai kam reikalingi, reikia dyrbančiu ir energingu ir kiek žinau tokie nesimėto.

Niekas ir neverkšlena.

Tik pasidalina kokia iš tikrųjų yra realybė.

Va ta realybe ir reikia dalintis visiems o ne reikalaut is darbdavio to, kas jam ne visada pakeliama.Sutinku ,kad su dabartiniu atlyginimu ne lengva isgyvent, bet darbdaviui suktis sitam s..e taip pat nera lengva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

gal kas zino koki patikima volvo sunkvezimiu varikliu, meistra ar servisiuka, reikia mano volvo fh variklio galvos tarpine pakeist. veiksmas kedainiai, panevezys, kaunas.

Jeigu Siauliai ne per toli ,Gintas-8604 87118.Man visa varikli perrinko i kita bloka,pravariau jau apie 150 tkst.niekas neislindo.Tiesa mano MAN-19.403 automobilis,bet jis visus remontuoja.Kainos normalios.Bet galvutes tarpine pakeisti nesudetingas darbas,mes patys keiciam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zino koki patikima volvo sunkvezimiu varikliu, meistra ar servisiuka, reikia mano volvo fh variklio galvos tarpine pakeist. veiksmas kedainiai, panevezys, kaunas.

Imi pats ir pasikeiti, zinoma jei klausimas tik del tarpines. As su volvo turejau beda - buvo trukusi galva. Pradziai tarpine pakeiciau, po to purkstuku ivores ir galu gale galvas. Jei gerai pamenu verzimo schema buna su nauja tarpine, tai yra esminis reikalas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Sveiki nors tema ne skelbimams bet gal ,,valdzia,,nesupyks.Gal kas planuojat ,rekordiniams derliams isvezti ,pirkti sunkvezimi?Turiu atliekama komplekta ,vilkikas MAN.19.403 su savivarte puspriekabe.Metai ne patys naujausi bet stovis tvarkingas.Ka tik po tech apziuros.Kaina reikia apsitarti su busimu pirkeju.Galima komplektuot su cisterna biriems produktams transportuoti nes vilkikas turi ir kompresoriu.Patogu iskrauri grudus i vagonus,ar siaip i koki aruoda , bunkeri ,sejama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo problema nuorint sunkvežimio iveko sankabos stiprintuva, perrinkom stiprintuva (keitėm manžetus) atrodo sudėjom viska kaip buvo, užpylėm stabdžiu skysti (DOT-4) bandėm orint taip kaip lengvos mašinos, vienas spaudinėja sankabos pedala kitas sukiojam štuceriuka, lyg ir nuorinom, sankaba atrodo veikia bet pavažinėjus kažkiek sankabos lapkutė pradeda labai lėtai gryžti i pradine padėti (atleidus sankaba sunkvežimis kažkiek sekundžiu stovi ir tik po to pradeda važiuot) ipatingai tas jaučiasi kai šiltas oras arba sunkvežimis jau kažkiek pavažiaves ir variklis šiltas, kol šaltas tai dar kažkiek geriau veikia. Girdėjau, kad sunkvežimiu sankabas reik kažkaip kitaip orint, gal kam teko su tuo susidurt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo problema nuorint sunkvežimio iveko sankabos stiprintuva, perrinkom stiprintuva (keitėm manžetus) atrodo sudėjom viska kaip buvo, užpylėm stabdžiu skysti (DOT-4) bandėm orint taip kaip lengvos mašinos, vienas spaudinėja sankabos pedala kitas sukiojam štuceriuka, lyg ir nuorinom, sankaba atrodo veikia bet pavažinėjus kažkiek sankabos lapkutė pradeda labai lėtai gryžti i pradine padėti (atleidus sankaba sunkvežimis kažkiek sekundžiu stovi ir tik po to pradeda važiuot) ipatingai tas jaučiasi kai šiltas oras arba sunkvežimis jau kažkiek pavažiaves ir variklis šiltas, kol šaltas tai dar kažkiek geriau veikia. Girdėjau, kad sunkvežimiu sankabas reik kažkaip kitaip orint, gal kam teko su tuo susidurt?

As abu perinkau i apatini gal neidejot spyruokles viduje as dar papildoma idejes kad guolio nesuktu ...siaip virsutiniame ir lyg viduje spyruokle stovi ....   dar gali siuksliu but papuole virsutiniame stumokliukyje yra skylutes jos gali but uzsikisusios..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iškilo problema nuorint sunkvežimio iveko sankabos stiprintuva, perrinkom stiprintuva (keitėm manžetus) atrodo sudėjom viska kaip buvo, užpylėm stabdžiu skysti (DOT-4) bandėm orint taip kaip lengvos mašinos, vienas spaudinėja sankabos pedala kitas sukiojam štuceriuka, lyg ir nuorinom, sankaba atrodo veikia bet pavažinėjus kažkiek sankabos lapkutė pradeda labai lėtai gryžti i pradine padėti (atleidus sankaba sunkvežimis kažkiek sekundžiu stovi ir tik po to pradeda važiuot) ipatingai tas jaučiasi kai šiltas oras arba sunkvežimis jau kažkiek pavažiaves ir variklis šiltas, kol šaltas tai dar kažkiek geriau veikia. Girdėjau, kad sunkvežimiu sankabas reik kažkaip kitaip orint, gal kam teko su tuo susidurt?

Gali halturint tas cilindriukas kur prie pedalo.Siaip MAN TGA daug kartu perrinkinejom manzetus bet ilgai nelaike .Nupirkau visa stiprintuva (nauja)taip pat neilgam.Nupirkau deveta is sroto originala,pasibaige problemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali halturint tas cilindriukas kur prie pedalo.Siaip MAN TGA daug kartu perrinkinejom manzetus bet ilgai nelaike .Nupirkau visa stiprintuva (nauja)taip pat neilgam.Nupirkau deveta is sroto originala,pasibaige problemos.

 Jo tas viršutinis man kelia itarimu, kai nuspaudžiam pedala tai iš to viršutinio cilindriuko truputi šnypščia oras, gal sakau dėl to kažkas negerai, bet  ir anksčiau ten ten truputi ta ora leido, o problemos prasidėjo kai išardėm ir perrinkom ta apatini stiprintuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Jo tas viršutinis man kelia itarimu, kai nuspaudžiam pedala tai iš to viršutinio cilindriuko truputi šnypščia oras, gal sakau dėl to kažkas negerai, bet  ir anksčiau ten ten truputi ta ora leido, o problemos prasidėjo kai išardėm ir perrinkom ta apatini stiprintuva.

Nu va, perrink ta kur prie pedalo, ko gero cia gedimas,manzetas sunkiai vaiksto del isburkimo ir neigrazina skyscio todel sankaba veluoja.Tu remkomplektu turi Povilausko imone Panevezyje arba filialuose,Siauliai ,Vilnius ,Klaipeda. Kaune taip pat turetu buti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...