Jump to content

Ne žemės ūkio veikla kaimo vietovėje


voras

Recommended Posts

sveiki. Aš naujas. Ruošiuosi rašyti paraišką darbo vietos steigimui (invalidui-bedarbiui). Numatau triušių augintojo specialybę. Apsitaręs dėl akseleratų auginimo lauke, nauja technologija. Būdeles jau padarys. Turiu Vilniaus raj. 12,5 arų sklypą. Tad vietos gana. Gal kas turite panašių arba tokiai veiklai verslo planų ?

Šitoj srity ir darbo birža dirba . Ten priklauso tik koks nedarbingumo lygis . Siūlyčiau pasidomėt , gal ten paprasčiau negu su paraiškom ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
Stai mano ne zemes ukio veikla.

Ne mazai tenka traukti is grioviu, sis dar ir ant stogo buvo nuvares. Nesenai misko traktoriu buvo pasiskandine iki kapoto virsaus, tai prireike net 350 AG kad is po kelmo iskeltume.

Tikrai taip viena iš geresnių veiklų nelaimėlių traukimas iš grabių, tai pogi žiemą dar viena gera veikla kaime bobučių kelių stumdymas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai mano ne zemes ukio veikla.

Ne mazai tenka traukti is grioviu, sis dar ir ant stogo buvo nuvares. Nesenai misko traktoriu buvo pasiskandine iki kapoto virsaus, tai prireike net 350 AG kad is po kelmo iskeltume.

Tikrai taip viena iš geresnių veiklų nelaimėlių traukimas iš grabių, tai pogi žiemą dar viena gera veikla kaime bobučių kelių stumdymas :)

Tai jo , vienai nustumi , o kita keikia po kaimą , kad " tas kvailys man sniego į darželį ir kiemą pristumdė "

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai mano ne zemes ukio veikla.

Ne mazai tenka traukti is grioviu, sis dar ir ant stogo buvo nuvares. Nesenai misko traktoriu buvo pasiskandine iki kapoto virsaus, tai prireike net 350 AG kad is po kelmo iskeltume.

Tikrai taip viena iš geresnių veiklų nelaimėlių traukimas iš grabių, tai pogi žiemą dar viena gera veikla kaime bobučių kelių stumdymas :)

Tai jo , vienai nustumi , o kita keikia po kaimą , kad " tas kvailys man sniego į darželį ir kiemą pristumdė "

nu dar taip nebuvo nutike :D visi tik rankom trina kai nereikai bristi per sniega iki keliu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...