Jump to content

MTZ 82 - 952 kuro sanaudos


Recommended Posts

kokios yra kuro sąnaudos dirbant įvairius darbus (ariant, kultivuojant, transportuojant) su šiais traktoriais?

Cia jau sunku pasakyt ... sudetinga klausima uzdavei ariant su 82+turbina apie 15-18ltr sueda 1 hektarui... Kultivuojant nzn bet germinuojant apie 6ltr/1ha sejimas su 3metru sejamaja apie 4litrai 1hektarui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
....paklausiu kitaip :icon-cool: . gal kas zinot,ar testavot kiek kuro mtz82 sudegina per 1moto valanda, manau sitas skaiciavimas tikslesnis butu, nes kuo dagiau gazo duodi tuo greiciau m/h sukasi.... :icon-question:

Jokio skirtumo.... tik pas mechaninius tachometrus nuo variklio apsuku skiriasi moto valandu sukimosi greitis.. Ir išvis koks skirtumas tos sanaudos... daug maž degins tiek kiek ir visi... o ar daugiau ar mažiau vis tiek dirbsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
o kokiu greiciu reikia siaip arti su mtz952.2, 3 korpusu plugu.? dabar 1 diapozonas 3 pavara vezlys, ar teisingai darau?

O greitesniais netraukia kiba ? Aš su 572-u 4 pavara zuikiu traukiu overumą. Tik per molį tenka žeminti. Tau turėtų sėkmingai traukti ir aukštesnėmis pavaromis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokiu greiciu reikia siaip arti su mtz952.2, 3 korpusu plugu.? dabar 1 diapozonas 3 pavara vezlys, ar teisingai darau?

Aš tai savo MTZ-82 trijų korpusų plūgu šešta pagreitinta pavara ariu - pats tas apkrovimas, nebent prieš kokį kalną į vėžlį permetu, nebent tavo plūgai kokie galingi, pas mane "Ventos arklas" su saugikliais 105 cm.Svarbiausia temperatūrą laikyti 80-90. Dar pasitaisau pas tave tikriausiai kitokios pavaros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...