Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

Apie rišimą....kad žodžiais nelabai kaip paaiškinsi...kai ragų nėra, kaip sako Vaidaj, juosi per kaklą ir kilpa ant nosies. Pasakyt paprasta, kai man pirmą kartą pasakė dėk kilpą ant kosies, žiopsojau į karvę ir niekaip neįkirtau, kaip ta kilpa ant tos nosies užnerti. O priėjo diedokas kilpą ras ir nusivedė karvę 600 kg vienas į furgoną, kurios mes tryse niekaip neįtraukėm, kai buvom parišę ant kaklo. Esmė greičiausiai ta, kad kai vedi kilpa spaudčia nosį ir nėra tiek laisvės nei kad kai vien ant kaklo. Už kantarą geriau veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie rišimą....kad žodžiais nelabai kaip paaiškinsi...kai ragų nėra, kaip sako Vaidaj, juosi per kaklą ir kilpa ant nosies. Pasakyt paprasta, kai man pirmą kartą pasakė dėk kilpą ant kosies, žiopsojau į karvę ir niekaip neįkirtau, kaip ta kilpa ant tos nosies užnerti. O priėjo diedokas kilpą ras ir nusivedė karvę 600 kg vienas į furgoną, kurios mes tryse niekaip neįtraukėm, kai buvom parišę ant kaklo. Esmė greičiausiai ta, kad kai vedi kilpa spaudčia nosį ir nėra tiek laisvės nei kad kai vien ant kaklo. Už kantarą geriau veikia.

Visiskai teisingai nes berages kitaip sunku ir suvaldyti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie rišimą....kad žodžiais nelabai kaip paaiškinsi...kai ragų nėra, kaip sako Vaidaj, juosi per kaklą ir kilpa ant nosies. Pasakyt paprasta, kai man pirmą kartą pasakė dėk kilpą ant kosies, žiopsojau į karvę ir niekaip neįkirtau, kaip ta kilpa ant tos nosies užnerti. O priėjo diedokas kilpą ras ir nusivedė karvę 600 kg vienas į furgoną, kurios mes tryse niekaip neįtraukėm, kai buvom parišę ant kaklo. Esmė greičiausiai ta, kad kai vedi kilpa spaudčia nosį ir nėra tiek laisvės nei kad kai vien ant kaklo. Už kantarą geriau veikia.

Pas mane greitai beragis atsiras.Miškini jei žodžiais neišeina nupasakot gal gali foto įmesti :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėsiu gal kas ir išeis....Kiek žinau, galvijus priduodi Utenos mėsai, tai vienas iš tų šoferių pademonstravo man kaip tai atliekama...gal ir tavajį pakraus :)

Kaip su piemeniu ar išsirinkai tinkamą?

Na tai lauksiu nuotraukų. :icon-wink: Taip utenai parduodam bet jie pas mus dar negreit atvažiuos o bandoje atsiras beragis limuzinas reproduktorius tai jį teks vedžioti.

Piemens dar neišsirinkau,laukiu daugiau nuomonių iš kolegų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

dabar supirkejai vel dergiasi is ukininku.....verselius belgu melinuju mel musa kaina... anksciau kabinejosi kad nera ZILU PLAUKU... dabar naujas razdivalkes daro pamato versiuka ir sako nera issikisusiu raumenu jei taip galima pavadinti ir tipo musa kaina iki 6lt/kg apsurdas kazkoks is kur tam mazam versiuikui bus issikise raimenys..........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

kas čia bus gero,labai jau karšta ir dar tie vabalai pjauna gyvulius. pasigirkit kokius vaistus naudojat vabalams baidyt?kažkada buvau nupurkškes vaistais,kad jie nieko nepadėjo netgi atvirkščiai pradėjo pult daugiau.Turiu ir aš viena jautuką beragi limuzinu mišruna.eina jie visi na...... tie beragei.vienas vargas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai laikomi jaučiai palaidi tai rodos ragai kaip ir nereikalingi.bet kai ganai su lenciūgais ir tu ragu nėr tada h.....ištraukei štėmpeli ir tuo turi greit kalt,o jei nespėji sukalt tada vargas,eina kur jis nori.o taip lenciūgas ant ragu ir veskis kur nori.geri kaimynai pas tamsta kad nieko nesako kai gyvuliukai pramauna per pasėlius,man taip nutiktu velniai žino kaip čia butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...