Jump to content

MTZ 82 vairas


trauke

Recommended Posts

  • Atsakymai 66
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki kas galetu būti priekiniai ratai pradeda sukinetis bevažiuojant gal vairo kolonele išdilo ? :)

kolonele pas mane ciki, ledas... bet irgi plakasi....

Tai nereiskia, kad buten situo atveju taip nebus, vien tik del to kad pas tave taip...mum buten taip ir buvo, kolonele visa isdylus buvo, nuvezem remontuot, sutvarke ir dabar jau keli metai pamirsom ta ratu metyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kas galetu būti priekiniai ratai pradeda sukinetis bevažiuojant gal vairo kolonele išdilo ? :)

kolonele pas mane ciki, ledas... bet irgi plakasi....

Tai nereiskia, kad buten situo atveju taip nebus, vien tik del to kad pas tave taip...mum buten taip ir buvo, kolonele visa isdylus buvo, nuvezem remontuot, sutvarke ir dabar jau keli metai pamirsom ta ratu metyma.

kolonele po remonto, soske nauja, traukes naujos. plakasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nereiskia, kad buten situo atveju taip nebus, vien tik del to kad pas tave taip...mum buten taip ir buvo, kolonele visa isdylus buvo, nuvezem remontuot, sutvarke ir dabar jau keli metai pamirsom ta ratu metyma.

kolonele po remonto, soske nauja, traukes naujos. plakasi.

Tai tada duok kam nors, kad ratu suvedima padarytu, nes stebuklu nebuna, jeigu viskas nauja tai plaktis negali :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nereiskia, kad buten situo atveju taip nebus, vien tik del to kad pas tave taip...mum buten taip ir buvo, kolonele visa isdylus buvo, nuvezem remontuot, sutvarke ir dabar jau keli metai pamirsom ta ratu metyma.

kolonele po remonto, soske nauja, traukes naujos. plakasi.

Tai tada duok kam nors, kad ratu suvedima padarytu, nes stebuklu nebuna, jeigu viskas nauja tai plaktis negali :D

vat apie suvedima ir as masciau, bet ner kada, visi savi :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Cilindriukas aišku protingiausias varijantas...

Šiaip tai tau ratai laksto dėl to nes nėra ratų suvedimo... Žaidžiau aš pats ilgai ir nuobodžiai su tuo suvedimu, ir matavau, reguliavau ir ką ne ką dariau ir vistiek važiuoji keliu tai atrodo ratus nulauš ant tiek daužosi. Gaudo ir gaudo ratus...

Susitvarkiau šitaip: teko važiuot gal 10km atstumą ir jau grynai užkniso mėtymas. Pavažiuoji sustoji išsitrauki 30ies raktą ir iš akies reguliuoji ratų traukes. Taip gal 5 kartus sustojau kol pataikiau. Dabar ratai visiškai net nebando lakstyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kas galetu būti priekiniai ratai pradeda sukinetis bevažiuojant gal vairo kolonele išdilo ? :)
Man kai taip buvo tai netiko ratu suvedimas(ir labai daug).Ryte vazevau traukti misko gal 15km. nesimete,vakare reikia gryzti neina pavaziuot.Kolonele buvo nauja(2 men.)Po suvedimo viskas tvarkoj.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nors esate remontave vairo kolonele? Sunkai vairas sukiojasi... kazkaip panasu jog slegio nesukelia. Siurbliukas naujas, slegio voztuva isardes buvau, neradau nieko bloga. O paskirstytoja nezinau kaip ziuret.

Tik uzvedus, kol tepalas saltas, vairas lengvesnis buna. Traktorius MTZ80, priekinaim tilte ratai lengvai sukinejasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nors esate remontave vairo kolonele? Sunkai vairas sukiojasi... kazkaip panasu jog slegio nesukelia. Siurbliukas naujas, slegio voztuva isardes buvau, neradau nieko bloga. O paskirstytoja nezinau kaip ziuret.

Tik uzvedus, kol tepalas saltas, vairas lengvesnis buna. Traktorius MTZ80, priekinaim tilte ratai lengvai sukinejasi.

voztuva bandei verst?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...