Jump to content

MTZ 82 vairas


trauke

Recommended Posts

  • Atsakymai 66
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

paverzus ta varzta virs koloneles nelabai ka laimesi tik vairas gali pasunketi, sunkiau sukinesis, geriau pasidaryk suvedima priekiniu ratu priekis turi buti placiau nei galas ir visos bedos tikrai baigsis

priekis kaip tik turi but siauriau nei galas 4-6mm

gali paaiskint kaip teisingai turi but suvedimas padarytas ? kiek priekis melimetru turi but palaciau , o priekis kiek siauriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paverzus ta varzta virs koloneles nelabai ka laimesi tik vairas gali pasunketi, sunkiau sukinesis, geriau pasidaryk suvedima priekiniu ratu priekis turi buti placiau nei galas ir visos bedos tikrai baigsis

priekis kaip tik turi but siauriau nei galas 4-6mm

gali paaiskint kaip teisingai turi but suvedimas padarytas ? kiek priekis melimetru turi but palaciau , o priekis kiek siauriau

Knygoj rašo 4-8 mm. priekyje siauriau matuojam vienodam lygyje ties ašimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paverzus ta varzta virs koloneles nelabai ka laimesi tik vairas gali pasunketi, sunkiau sukinesis, geriau pasidaryk suvedima priekiniu ratu priekis turi buti placiau nei galas ir visos bedos tikrai baigsis

priekis kaip tik turi but siauriau nei galas 4-6mm

gali paaiskint kaip teisingai turi but suvedimas padarytas ? kiek priekis melimetru turi but palaciau , o priekis kiek siauriau

man ir plazdejo ratai tai bandziau daryt suvedima teisinga, bet paskui padariau prieki placiau nei gala ir visos bedos baiges

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
sveiki, iskilo dabar man toks klausimas perdarineju mtz vaira i hidraulini, pirkau siurbliuka NŠ 14 ziurejau parduotuvese danfoso, visi kisa rusiska 100, yra 160ltr min, kuri rinktis? ar ieskoti cekisko, pas mane priekiniai ratai platus jai turi reiksme. laukiu patarimu :eusa-pray:

aš sakyčiau turėtų būt danfosas pagal cilindro dydį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Didesnis dozatorius bus stipresnis, dvitilčiam C60 cilindras eina, paprastiem C50 (skaičius tai cilindro diametras).

Uždėjau sau 160 dozatorių ir palikau NS10 siurbliuką. Cilindriukas mažasis, vientiltis. Siurblio pakanka ant ribos, gali būti kad ir dėl senatvės nes jau labai senas, o šiaip vairas nėra sunkus, uždėjus NS14 būtų pats tas, manau.

Manau teisingiausia būtų dedant didesnį dozatorių dėt ir didesnį cilindrą, juolab miškinukui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

sveiki turiu problema su vairo kolonele pakeiciau riebokslius ten kur sliekas eina leido tepala bet netucia sudauziau ta gilze kur sliekas dedasi tj pirkau nauja idejau bet vistiek reikejo man virsutini dangteli nusiimti nes kitaip neidesi. ir viskas nuo to prasidejo vairas i kaire puse sukasi lengvai o i desine vos eina pasukti su jega turi sukti ir vos sukasi kaip ten reikia ji sureguliuotigal yra kokios metkes ant to slieko ar kas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...