Jump to content

T-40


Carbon

Recommended Posts

tada reikia sustoti isijungti atbuline pavara ir koki metra atgal pavaziuoti ir vel jungti pavaras i prieki.

Dar vienas niuansas kaip jungti begsius kad kuo maziau trinksetu bejungiant greiciu deze, tai reikia pirmiausiai pastatyti pavara i paletintojo padeti o tada is jos jau jungti koki nori kita, tada nebuna tu trrrrrr. :)

dar reikia nepamirsti variklio apsukas numesti , pries isminant sankaba :eusa-naughty: ir trakrorius turi buti visiskai sustojas ir tada buna mazeu tu rrrrrrr :lol: meksta zmones rankiniu gazu pasidare darbines apsukas ir nori ka jiem laikytu paskui ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Jeigu imanoma tai as remontuociausi orginalia kabina, mano manymu ji turi keleta pliusu, pirmas butu dirbant misko darbus patvaresnes nerasi, naudojant rotacine sienapjove nebutina naudot apsaugines groteles ir manau pagrindinis pliusas vasara atidarius desines duris kabinoi nebuna karsta, na ir manau ja atremontuot kainuotu pigiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ten nera kam krist, grindys - pavaru deze, stogas medinis. Na dar priekis ir sonai yra...

Man patinka kuomet reikia daznai ilipt/islipt, vis ne taip aukstai kaip belarusan ropstis.

vairas jei sunkus tai gali tekt voztuveli ant tepalo siurblio statoma pakeist, ir gerai bus. Nzn, mum nebuvo, bet sneka taip. Ir atidirbto tepalo hidraulikoj nelaikyt. Dar popierini filtra idejus viskas pasitaiso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ten nera kam krist, grindys - pavaru deze, stogas medinis. Na dar priekis ir sonai yra...

Man patinka kuomet reikia daznai ilipt/islipt, vis ne taip aukstai kaip belarusan ropstis.

vairas jei sunkus tai gali tekt voztuveli ant tepalo siurblio statoma pakeist, ir gerai bus. Nzn, mum nebuvo, bet sneka taip. Ir atidirbto tepalo hidraulikoj nelaikyt. Dar popierini filtra idejus viskas pasitaiso.

Jei baliukas bus tai sausio 1skrendu namo tai pats apziuresiu ir parasysiu kas ten kaip :icon-wink: bus aiskiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...